ЕЛПАК /img/frontend/nomap.png"

Здравейте ,дайте моля малко инфо как са нещата при сервизните техници,тъй като ми се обадиха за интервю,какво е заплащането,и въобще струва ли си като цяло.Изчетох всички предишни мнения,но не видях конкретна информация.Всяко едно мнение би ми било от полза.

Защо “доктор”, които е бил преди НЯКОЛКО ГОДИНИ ВЪВ ФИРМАТА коментира чак сега?
Нещо намерисва тук, а д-р Кунчев?
Ако може дайте повече инфо за естеството на работния процес и заплащането, а не за личните ви драми!
Нас ни интересува какво е работното време, заплатите, придобивките и т.н.. И моля обяснете защо ги наричате диктатор, бавноразвиващ и пропадняци?

Благодаря!

В тази фирма преди няколко години преседях 3 дни, има много хумор и комедия в нея! Служителките са две лелки, един чичко и един бавноразвиващ се наричащ себе си мениджър. В тези 3 дни изчетох един куп простотии написани на листове от собственика, който очевидно се изживява като Ким чен ун. Искаха да пътувам за собствена сметка на обучение във Варна, като тръгна вечерта и цяла нощ се кандилкам с рейса и после да се връщам обратно в София. Чудя се кой нормален човек би работил в този клозет, да офиса им е пълен клозет. Пълно е с хартии и кашони, все едно сте в дома на Плюшкин. Не се ловете на въдицата на тия пропадняци!

Здравейте,дойде и моя ред да ''Възхваля"'" ""Великия""управител на фирма елпак.Ако искате да сте натоварени с безброй задачи,шефа ви на не отчита старанието ви,да ви глобява за което И да не ви плаща подобаващо-ТОВА Е ВАШАТА ФИРМА.

В тази фирма още ли е валидно мотото : Аз ви лъжа, че ще ви платя бонуси, ама вие ми работете много?

Ако имате време за губене ,може да отидете да пиете кафе или вода с управителя на фирмата в събота или неделя в х-л Шипка.
Да Ви обясни колко е тежко положението,да ви попита няколко пъти да задавате Вие въпроси ,да Ви каже колко са големи да Ви начертае бонусната схема как няма да вземате пари.
Не си губете времето колеги.

Преди време писах мнение тук по-долу с име инж.ЕМЕА ... Сега след 2 години забелязах, че ШЕФЧЕТО е накарало чрез смяна на IP-то да се генерира впечатляващ брой несъгласие с мнението и ГНУСНАТА ФАКТОЛОГИЯ на пострадали от ШИЗОФРЕНИЯТА на ГНИДАТА-ШЕФ кандидати за работа. .... ШЕФЕ, искам да ти кажа, че колкото и да се мъчиш да скриеш истината за себе си, то по ОМАЦАН и ОСРАН профил в bgrabotodatel от твоя няма и си личи от КИЛОМЕЕЕЕЕЕТРИ!

... аз също мога да си сменям IP-то колкото си искам! Сега ще го направя и ще ти покажа кой може да цъкне повече ръчички - ЧИЧКА СМОТАН!

Бях поканен на интервю в гр.София на позиция сервизен инженер. Мястото странно защо беше в лоби бара на хотел Шипка. Отне ми доста време да обиколя масите и да питам всеки стоящ сам човек дали той ли е собственика, с който имам среща. Доста непрофесионално! Интервюто протече в стил вижте колко съм велик, ти си никой. Работата е само от 2-ма , 3-ма служители в гр.София, заплащането е под 1000 лева, по-добре не си губете времето!

Аз пък прегледах оценките "Съгласен съм" и "Не съм съгласен" за различните мнения. Изглежда, че г-н Калайджиев е накарал служителите си да влизат в този сайт и да поставят оценки "Съгласен съм" за мнения в подкрепа на фирмата и "Не съм съгласен" за мнения критикуващи фирмата и управителя!

Подробно изчетох дадените мнения. Убедих се в едно, че написаното е сътворено от управителя на фирмата - Калайджиев с цел да замаже неспособността си и некадърността си като мениджър и управител на фирма. Отново има поредица от 6-7 обяви в jobs. Обръщам се към всички, които биха се излъгали да кандидатстват - моля, не ходете. Обявата е за една и съща длъжност, казано е по различен начин, целта - да се зарибят максимално хората, да се залъжат.