Вилокс Груп ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Резбарска 5&markers=София,ул. Резбарска 5

Вилокс Груп ЕООД

Като цяло фирмата от където и да я погледне човек, НЕ СТАВА! Хора, които не разбират от хазарт я управляват,но същите тези хора, много добре знаят как да прибират с големи шепи за себе си.Никой не го вълнува, колко на зле отива фирмата, нито управителите на дружеството, нито регионални мениджъри( ако могат да се нарекат такива).Всеки един от тези мениджъри дърпа към себе си ,мълчи,ближе задници,съобразява се с идиотщини, само и само да остане на работа за едни мижави 2000лв и служебна кола, но на селянина това му е достатъчно, не му трябват някакви неща като себеуважение и достойнство.Средата във фирмата е потресаваща, само и единствено интриги и необразовани хора особено в офиса! Работата с полуидиоти е вредна за здравето! Всеки един нормален човек или напусна или беше изгонен, защото нормалния и интелигентен човек в това обкръжение е като чума, другите не го искат, защото още повече бие на очи колко са меко казано прости.За игралните зали да кажем на кратко. Понеже управителите са идиоти,регионалните още по големи,следователно надолу става вече пагубно!Наемат се хора , които са меко казано глупави без никакъв хабер от хазарт,мениджмънт,управление,лично мнение и достойнство, защото лесно се манипулират и командват.Те са единствено и само пионки, които изпълняват като роботи (защото с този акъл и на село , трудно се намира работа). Продължаваме с крупиетата, няма да кажа нищо друго освен, че текучеството говори само за себе си. Като край на моят коментар ще добавя, имаше кадърни хора-вече ги няма!В тази фирма царува необразованост,селяния и глупост личи си най-вече по посещаемостта на игралните зали, както и приходите!

Съществуват множество положителни впечатления, но ще изброя само няколко, отлични и интересни проекти, колегиалност на най-високо равниште, отлична организираност на проектите и супер разделение на работата. Освен тези неща следва да се посочи и добрия амбиент, в който се намира фирмата. Всички препоръки!

Нормално обкръжение, много от заетите имат семейства... Получават пълни заплати, имат частно здравно осигуряване, подходящо работно време, добри съоръжения за работа итн.

При тази компания бих изтъкнал мениджмента. Хора от които много може да се научи, което ще рече професионалисти, трудова етика и добри процедури, което е основа за всяка успешна фирма. Огромен опит натрупах в тази фирма, който ще ми служи по-нататък в кариерата.

Семейна атмосфера, отлични колеги, дружески обноски с хората от екипа които са отворени за всички предложения. Оптимална коректност, и отвореност, от начало.

Как протичат интервютата за работа?