яско комерс еоод /img/frontend/nomap.png"

яско комерс еоод

Страшни измамници! Правят каквото си поискат. За тези,които не знаят-те изкупуват стоката за без пари с изтичащ срок. Примерно:шоколад Милка за стотинки със срок 2 месеца, а се продава за 2 лева. Продават я по-скъпо от другите фирми с нормални срокове. Не оправят брак,дефакто търговците плащат,за да работят клинтоте с тях.При тях търговия има благодарение на търговците. Щом на ключовите клиенти продават боклуци,смятайте. За заплатата-свалят ти звезди,ако те харесват 1400лв., ако не 1100-1200лв. Тавана се стига в много редки случаи. Ако си преизпълниш целта-нищо.Сменят ти района когато им скимне.Ако решиш да напуснеш,бонуси не съществуват и ще вземеш 900лв. Ще намерят нещо,с което да те глобят и т.н.Всички знаем,че укриват данъци. Винаги си бутат техни хора: за да вземат бонуси правят специални оферти за тяхните клиенти. Всички са неадекватни от вайзерите, особено Милена и Светьо,страшни злобари.Да не говорим за новата им дивизия. Направо ми е жал за колегите. Напълно неконкорентни с останалите фирми. Да не говорим за Теодора,колегите пищят от нея. Ще ги видим когато започнат да работят с Нестле.

Като всяка една фирма, работеща с бонус система гледа, ако може да не ги даде. Първият месец в Яско си постигнах таргета на 100%, вършех си работата с удоволствие и всичко беше ок. На следващия месец изненадващо решават, че трябва да ми сменят района със Студентски град, посред лято, когато няма кой да те напсува, а таргета дори се качва. И познайте.. Бонус вече няма, няма и да има. Ставаш, цитирам.. Непродуктивен, нерентабител, ненужен и т.н.
Разкарват те до офиса за щяло и не щяло, извън работно време. Много обичат оперативки в петък, в 17:30. За изтичащите срокове и вече изтеклите, просто не ми се коментира. Търговците са принудени да си купуват брака със собствени средства, за да изкупят срама на Яско Комерс пред клиентите. Нямам мнение за шофьорите и склада,но на кратко, положението при търговците и вайзорите е плачевно, с огромно текучество.

Негативните мнения са абсолютно верни.Освен всичко написано до тук мога да добавя,че отдавна продуктите на тази фирма не са Био.Като настоящ служител съм свидетел на всичко,което се случва–некачествени и мръсни суровини,нулева хигиена на служителите(която съответно я пренасят и в цеха)и не на последно място пълно безхаберие от страна на ръководещите.Затова работата не върви,няма и да потръгне,а за колектив и дума не може да става.Що се отнася до единствените две положителни мнения(а те наистина са само две–Защо ли?)вие сами бъдещи кандидати и читатели си направете изводи от какви според вас хора са написани?Дали не са мазници а?Ето това са хора,които нищо не са постигнали–дори самоуважение.Затова се „навеждат“ често,и често,и често.И точно една от тях да говори за постижения е абсолютно недопустимо и абсолютно пошло.Срам.

Заради такива колеги като Търговеца си заслужава да работиш в тази компания.

Забелязвам, че има само негативни коментари. Усещам, че са от хора, които си мислят, че ще ги вземе някоя ф-ма на работа и просто ще им дава паричкиииии. НЕ! Нищо общо. Научете се да търсите проблема 1-во във Вас, а след това в другите. Когато влезете в редиците на някоя ф-ма било то малка или по-голяма от Вас се изисква да свършите дадена работа за която ще Ви бъде заплатено. В случай, че работата е свършена на половина, какво очаквате? Яско комерс е отделила бюджет за търговският си представител заплата в размер 1300лв. (примерно), а каква част от тази заплата той ще усвои зависи, само и единствено от него и от уменията му на търговец. Наистина показателите,  от които се формира заплатата ме са малко и наистина не са лесни, но това бива казвано на интервюто за работа. За да бъде оптимизирана работата на търговският представител, ф-мата е договорила с производителят да осигури хора, които да му поматат в обектите обслужвани от него. Така той получава помощ от така наречените мърчъндайзери, които и те се грижат за излагането на стоката в обектите.
Мога да пиша още много, но се надявам да ме разбрахте, какво имам впредвид. Ф-мата си е много О.К. На хората, които им се работи и мислят как да постигнат целите си, ще взимат хубави заплати. Другите, само ще плюят.
Яско комерс е официален дистрибутор от 20години на продуктите на една от най-големите световни компании. Работи в 1/4 от България. Зарежда хиляди търговски обекти и изведнъж идва някой, който си няма и най-малка представа какво означава да си изкараш заплатата. Започва да обижда ръководния екип, защото разбира се " той е виновен " и така се наслагва лошо мнение за ф-мата.
Аз мога да кажа, че съм изключително доволен условията за работа, които ми предлага Яско комерс. Ако искате да се развивате в сферата на търговията, тази ф-ма може да Ви даде чудесен старт за напред.

Кокото чувам няма нито едно положително мение,само ще допълня не ми се обадиха за интервю а ми КЛИПНАХА,явно и в човешките ресурси нямат стотинки за телефон тия са луди

Хора бягайте и си намерете работа,тази фирма е пълна боза с голями селендури в нея,не се лъжете .На интервютата ти обещават една заплата с два бонуса и два таргета обаче като дойде края на месеца се оказва че всеки бонус си има освен условие и под условие.Всеки понеделник ви събират в офиса и като на циганско събрание двама изтрещели и надути вайзор-лизач и вайзерка-свиркаджийка започват да ви казват че за нищо не ставате и че заплата нема.и то си е така заплата ви я отрязват .За напълно хванати таргети повече от 900лв не съм чувал някой да вземе.Жалко че толкова бездарни хора трябва да представляват тези хубави марки.Ако държите да се занимавате с тези марки вървете в Алпина там поне ръководството знае какво прави,до като в яско тия незнаят защо са живи.Успех на всички които не са се излъгали да започнат в тази фирма ,а за тия дето са започнали ама нямат 2 месеца !!!!!!Бягайте бързо и не си губете времето!!!!! а за тия дето работят повече от 2 месеца успех с намирането на нова работа сигурен съм че вече си търсите.

Виждам че темата е старичка,но не исках да отварям нова,и за това ще пиша тук. Пиша защото днес бях на интервю за търговски представител, и искам да знам малко повече за фирмата.В смисъл-могат ли да се изкарват някакви разумни пари,и струва ли си да се почва изобщо? Каква е горе-долу средната заплата на търговските представители-знам че е относително (но грубо каква е заплатата,без процентите),какво е отношението на шефовете и тн.?? Надявам се да пишат и бивши и настоящи кадри на фирмата.
 Благодаря предварително!

Днес са пуснали обява за Търговски директор. Някой знае ли каква е причината да търсят човек на тази позиция? Какъв е микроклиматът във фирмата? Заслужава ли си да се ангажирам с тази дейност в тази фирма? Какво е отношението на собственика към служителите? Плаща ли се редовно?
Предварително благодаря за информацията!

НЕ КОРЕКТЕН РАБОТОДАТЕЛ В ВСЯКО ОТНОШЕНИЕ.ВСИЧКИ В ЕКИПА ПЛАШТАТ РЕВИЗИЯ БЕЗ ДАСА МАТЕРИАЛНО ОТГОВОРНИ ЛИЦА .ПОСЛЕДНО ОНЗИ ДЕН ГОВОРИХ С ЕДИН БИВШ КОЛЕГА КОИТО ВСЕ ОШЕ РАБОТИ ТАМ И МИ СПОДЕЛИ ЧЕ ИМ Е ОДЪРЖАЛ ПО 300ЛВ. ЗА ЛИПСИ ОТ СКЛАДА.НЕПРЕКЪСНАТО СЕ СМЕНЯ ПЕРСОНАЛА ЗАТОВА НЕМОЖЕ ДА СЕ ЗАДЪРЖАТ ТАМ. МНОГО ВРЕМЕ ЗАРАДИ РЕВИЗИЯТА. НАИНТЕРВЮТАТА НЕ СЕ СПОМЕНАВА ТОВА.ХОРАТА ЗАПОЧВАТ И ПОСЛЕ СЕ ОТКАЗВАТ ЗАШТОТО ПЛАШАТ РЕВИЗИЯ БЕЗ ДАСА ПРЕДОПРЕДЕНИ ПРЕДВАРИТЕЛНО НА ИНТЕРВЮТО.ЗА ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛИ  СЪШТО ВСЕ ИМ КАЗВАТ НЕСИ СИ ПОСТИГНАЛ ЦЕЛИТЕ.И НЯМА ПО ВИСОКА ЗАПЛАТА ИЛИ НЕМОЖЕШ ДА СЕ СПРАВИШ. ПОМИСЛЕТЕ ДАЛИ ШЕ КАНДИДАТСТВАТЕ ПООБЯВИ НА ТАЗИ ФИРМА.ЯСКО КОМЕРС ЕООД.