МЕГА КОНСУЛТ ДОБРИЧ /img/frontend/nomap.png"

МЕГА КОНСУЛТ ДОБРИЧ

Миналата година ми взеха 20 лв. и ме пратиха на заета позиция, макар, че от фирмата още преди седмица им са се обадили, че спират да набират работници.Таксата, която ми взеха неправомерно не бе върната, нито после се постараха да ми предложат друга работа. За взетите такси не издават никакъв документ. Изводите са за всички, които четат, но аз НИКОГА повече не бих им се доверил.

Не стига, че никаква работа не вършат ами взимат парите на хората.На тази мрънкащата служителка нищо не й се разбира като говори,но като дойде реч за таксата .....натъртва 20лв.Тези луди ли са?Не й се слушали проблемите на целият град-ами смени си работата бе мила....В jobs излизат като агенция без такси.да бе да.Никой от мойте познати записани в тази агенция не си е намерил работа чрез тях...Няма ли кой да ги провери имат ли право да взимат такса-никъде не е обявено ,че са срещу заплащане.Лов на риба в мътни води....

За нищо не стават.Само вземат парите на хората.