Luxury Vacansions - Лакшъри вакейшънс /img/frontend/nomap.png"

Luxury Vacansions - Лакшъри вакейшънс

Аз не мисля, че някои ще ни плати.За това бих помолила ако има някой компетентен, който чете този сайт да ни насочи какво можем да направим за да бъдем компенсирани или поне да знаем,че за излъгани като нас в тази жалка държавица може да се направи нещо!Благодаря Ви!

Така е,за съжаление,получихме от  call-center-a един нищожен аванс и нищо друго.Наистина си харесвах работата,най-вече заради хората,с които работех и единствено затова съжалявам.Още със забавянето на подписването на договори усетих,че може да има нещо гнило,но като се има предвид предишните ми работодатели,си затворих очите.На мен дори не ми беше изпратен смс,а съвсем случайно научих от колежка.Обаждах се на г-жа Атанасова само веднъж и тя ми каза,че ще ми се обади,когато ще ми плати.Не знам дали разговарях по личния или служебния й номер,но няма значение.От самия отговор си беше ясно,че няма да получа нищо...
Към Георгиеви и всички клиенти и гости на презентациите-номерата на фирмите бяха взимани от Интернет и най-често бяха стационарни служебни номера.Всеки си е давал GSM по собствено желание.Ако съм звъняла аз или колежките директно на GSM,той със сигурност е публичен.Самата аз си бях набавила контакти от Интернет с gsm-и,защото е по-лесно свързването.
Една от неприятните практики беше да звъним на хора,които вече любезно,но много често и не съвсем са отказали каквато и да е среща с компанията.Може би и това е една от причините за фалита.Донесли сме си слава на телефонни спамери.Но това досадно изискване беше от шефовете.Затова най-често сами си търсехме контакти.
На всички наши клиенти аз и позволявам си от името на целия отдел Телемаркетинг се извинявам,ако сте били излъгани,но и ние също сме.

Каква фирма? Такава вече няма, откраднаха парите на хората и изчезнаха! Да видим какво ще се случи оттук нататък и с другите семейства които се излъагаха да платят на тези мошенници. А за Вас в телемаркетинга незнам откъде ни вземате телефоните но едва ли сте си взели парите.

Работя отскоро и съм много доволна.След няколкомесечно търсене на работа попаднах на наистина коректни работодатели.Фирмата е нова,работата в call-center-a е наистина изтощителна понякога,но и забавна.Не знам кой е пуснал темата,но се пише VacaTions ,a не VacaSions.