Чипита България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,с. Казичане ул.Серафим Стоев №6&markers=София,с. Казичане ул.Серафим Стоев №6

Чипита България

Живей днес с мисълта,че животът е прекрасе,защото на практика вчера няма да се върне,а пък утре може и да не дойде и че СВЕТЪТ е място,където човек трябва да изживее БОЛКАТА и чак тогава да разбере смисълът на своето СЪЩЕСТВУВАНЕ!!!

Такаааа, чакай да видим сега с какво Чипита е повече от др. работодатели:
-100% осигуровки - задължителни са по КТ
-плащане на точната дата - задължително по КТ
-актуализация на заплатата 2 пъти в годината - ако си почнал на 400 брута трябва да ти актуализират поне всеки месец,щото само ТЕЦ-а ти е 600-700 на година.За старите служители актуализацията е <3% за година
-лускозен транспорт - автобус(за къв лукс иде реч)
-Коледни партита - верно че много хора се радват на кьор софтра ама това да го наречеш придобивка вече е смешно;
- пълнене хладилниците на служителите - това не го разбирам (да не са почнали да зареждат с бира),но най-вероятно става въпрос за продукцията с изтичащ срок.Тоя номер не минава - щото така компанията си намалява данъците като раздава Социални на служителите,а също се спасява от брак заради изтичащ срок.Служителите по-ще се зарадват да бъдат пълнени сметките им.
- чисти и ...- за хигиена никой няма право да отваря дума,че започва чак в нета да мирише
И ква излиза тя - Чипита не е нищо особено като работодател и няма нужда да се рекламира ,щото излиза че е лъжа.
А Роската спокойно може да влезе в ролята на Караибрахим от римейка на филма "Време разделно".Той и без това по боя си пасва с героя.

търся си работа във чипита.......някой ако знае нещо пишете ще съм ви много благодарна ......

хей вземете се спрете и кажете това че в бг ниама такава фирма така и неу разбрах от какво сте недоволни пари храна или др а за Р Кеменчеджиев ако не е тои Чипита мн лоши работа ги чака а и последно кои др иава на всиака авария без значение в колко часа е давс 03ч ивс 05ч

Чувал съм много хубави неща за тази фирма и понеж съм работил в тази сфера искам да кандидатсвам за работа при вас. искренно се надявам това да се случи.

След 11 години трудов стаж, от 10 дни вече не съм от състава на фирмата.
Имам дълъг трудов и житейски опит и от тази позиция бих искала да кажа, че само цялата истина може да бъде истина. Част от истината, взета отделно е всякога лъжа.
ЧИПИТА БЪЛГАРИЯ АД е една голяма и динамично развиваща се компания, която е под ръководството на ВИВАРТИЯ - Гърция, една от водещите международни компании в хранителната промишленост. Тъй като в този форум има различни истини, аз искам да изразя моята истина за това, което дава ЧИПИТА:
- Заплати, които конкурират средната работна заплата за страната и които се актуализират два пъти в годината.
- 100% социални осигуровки.
- Изплащане на трудовото възнаграждение в точно определените дати.
- Осигурен луксозен транспорт, който се движи с точността на самолет.
- Модерно оборудване и поддържане на добра хигиена.
- Кафе и храна.
- Приятни за работещите жестове от страна на фирмата за Коледа и Великден.
- Пълнене на хладилниците на стотици работещи.
Не сам ласкателна и затова ще кажа, че да има и няколко(броят се на едната ръка) персони, които тъпчат тревата около себе си, но с това те не стават по-високи. Към Вас, които сте изпитали нотка на огорчение искам да Ви кажа да не гледате на колко хора се харесвате, а на кого.
Тъй като аз съм от по-старата генерация ще завърша с една мисъл на Гьоте: “Неблагодарността е всякога израз на слабост. Никога не съм видял силен духом човек да бъде неблагодарен”.
Успех ВИВАРТИЯ! Успех ЧИПИТА БЪЛГАРИЯ! Успех на всички, четящи този форум!

искам работааааааа как да кандидатствам за Chipita а? Моля ви кажете или ми предложете няква работа

Здравейте! Желая да сменя текущата си работа (PR и маркетинг агенция), в която съм вече близо 3 години. Считам, че е добре да се върви напред и нагоре. Моля някой да сподели как е положението в маркетинг отдела. Ще съм благодарна на по-голяма конкретика. Благодаря предварително!

Към кого да се обърна за кандидатстване за работа в Чипита на Казичане. За поточна линия. Имам нужда от работа. Благодаря Ви предварително.

Аууу,увеличавали заплатите двукратно за година?
С колко?Тогава старите работници трябва да вземат по 2-3 хил,хахаха