Чипита България /img/frontend/nomap.png"

Чипита България

Нека да започнем от интервюто, на което присъствах за позиция Асистент на директор на производствения отдел. Интервю, за което съжалявам, че отделих около половин час. Като човек, с бакалавърска степен по Бизнес администрация и наясно поне бегло с условията на провеждане на интервю, бях потресена от това, на което станах свидетел и участник, за съжаление. С пристигането ми чаках няколко минути, за да се появи HR представителят, който ще проведе интервюто. След като се появи, бях заведена в съседна сграда, където се оказа, че се намира офисът на “директора”, в който явно щеше да се проведе интервюто, или подобие на интервю. Непрофесионална обстановка, неуважение от въпросния “директор” и неадекватност от лицето, което уж провеждаше интервюто, а именно ръководител на HR отдел. Това ме посрещна в този офис. Необмислени, неконкретни въпроси изстреляни в простанството, да се чудиш теб ли питат, интересуват ли се изобщо да научат нещо за теб, за да могат след това да преценят, дали си подходящ за ролята или не. Безмълвна оставах на моменти. И за да стане пълна програмата, от време на време, седящия на собственото си бюро, “директор” се вмъкваше в “разговора” с още по-безсмислени реплики и подмятания, докато си преглежда работната документация. А ние с интервюиращата си седим на съседна маса. Страшно предразполагащо да дадеш всичко от себе си, нали? Ходила съм на страшно много интервюта и съм се запознавала с много хора, дори “по-важни” и интелигентни от този “директор” и такова неуважение и незаинтересованост не бях срещала. За това и реших да пиша тук. За да може възможно най-много хора, които решават да кандидатстват там, да се откажат на мига. Можете да си представите, как в бъдеще, ако бъдете назначени, ще се държат с вас, ако още на интервюто се покаже такова отношение. Изводите си ги вадете сами.

Що се отнася за хората, които работят там, не знам и не мога да разбера какво ви задържа там? За съжаление, съм запозната в детайли, с работния процес в производствения отдел от мой близък. Лицемерие, използване на човешкия капитал до припадък, неоценяване и дори подигравка с човешкото същество, които ме шокират. Не мога да си обясня логично, какви хора трябва да са тези, които заемат по-горни и управленски позиции, че да не зачитат човешката същност и да се отнасят с подчинените си като с парцали и отрепки. Сякаш не зависи самият работен процес и производство на продуктите, с чиито продажби “Вие” си пълните джобовете, от всички тези работещи и даващи здравето си по машините, хора.

Останах потресена и много огорчена от краткия си досег с тази фирма и СИЛНО не я препоръчвам.

Аре оправете Шибаните Работни Смени и Мижавата Заплата,?!?...Не мое за 23-Работни Надника да взимаш по 800-900лв.Работиш 7/24:...СМЕШНО Е, ЗАСРАМЕТЕ СЕ ДА ВИ ЕБА ПУТКАТА МАЙНА....ЗАТОВА, ще има недоволни Хора,които ще изразяват НЕДОВОЛСТВОТО СИ ОТ ВАС....
Защото, сте БОКЛУЦИ....Защото, не сте Яли Пернишки Винкел и Бой...И, защото не са ви Ебани....Мамините Ви Гъзове!!!!!!..

Гръцка Фирма, Български Измислени Уж Поставени Шефове и ПЕДЕРАСКА РАБОТА!!!!!!...

Едно наистина УЖАСНО място за работа! Отвратително отношение към работниците. Враждебна среда. Не им пука за хората. Не препоръчвам!

Здравейте виждам че скоро не е писано.Ето нещо от мен :) Работя от няколко години в тази фирма и мога да ви кажа следното:
Има служебен транспорт от доста места и е удобно.В производството най-много вземат операторите на опаковка,като изключим механици и началник смените.След това са операторите на инжектор,а след тях работниците на дзела(цела) и кашонджиите ( не знам колко е разликата точно,но не е много голяма).Понякога работата е много,понякога всичко е нормално,но това зависи и в каква смяна ще ви сложат.Има много точни колеги навсякъде има и такива,които няма да ви помогнат и напрежението ескалира и затова много идват и напускат след няколко дни.В кафето имате осигурена вода,кафе и кроасани.За всяка смяна има отделно и 1 безплатно хранене.

Гледам коментарите и виждам много недоволни хора аз сам кандидат за работа там и искам да ви попитам как стоят нещата в тази фирма как е заплащтането и месец за месец лие или е с месец на заф

Какво е заплащането за "специалист качествен контрол"?

Бягайте от тази долна гръцка фирма.Нито плащат добре,нито има сигурност ,само ти вземат здравето.
Препоръчвам ви да се разходите в района около фабриката и Гара Искар,има доста фирми за производство с далеч по-добри условия от 12-часовите им смени на ЧЕПита.

За колегите ,които се оплакват - пуснете сигнали в Инспекцията по труда,не ги жалете.

Относно последния пост!!!!Колега когато се осъзнаеш,че не си РОБ който е длъжен да работи само за да може да си купи хляба на масата,тогава давай мнение!Както по-голямата част от нашия колектив знае,за фирмата ние сме ниско платени РОБИ!!!!Които само си говорят и нищо неправят.Браво на колегите ,които напуснаха тази година.Свалям им шапка.Хора които ценят себе си.А такива мижитурки като колегата преди мен . . .по-добре замълчи отколкото да ставаш заа смях.Не си запознат с политиката на фирмата,незнаеш миналото и,така че по добре мълчи!Или ако случайно си от "белите престилки" наведи глава и се засрами!!!!

Прочетох доста коментари и не съм доволен. Значи на тия където не им се работи не са за там. В Чипита заплащането е най доброто от околните заводи за хранителни стоки .Винаги са насреща шефовете дори и гръка на мен лично ми помогнаха много няма да казвам с какво но ако не бяха те нямаше да мога. Работа е много и малко зависи от продукта колегите и колежките са добри поне в мойта смяна. От 3 години работя там и ще остана там защото тия пари няма да взема никъде и да почивам по великден и коледа + това с подаръци за около 150лева. Аман от недоволни. Това е от мен