Чипита България

Здравеите,кандидаствам за оператор на опаковачни машини в чипита бих искала да знам какви са условията там и какво е заплаяането договора постояненен ли е .благодаря предварително.

Искам първо да се извиня, че ще пиша тук нещо което не му е мястото, но причината е не мога да разговарям с брат ми и майка ми.КРИЯТ СЕ ОТ МЕН. Здравей братко искам да ти благодаря,че обричаш 3г ми дъщеря и мен на глад и не човешка мизерия. Но ти си живееш добре за наша сметка. Изтеглих заем за да си купите жилище с нашата майка да си купиш книжка да купената ти книжка и първата ти кола също бяха от този заем. Категорични бяхте, че ще го изплатите, но вместо това получих обидни думи и тормоз от ваша страна. Възползвахте се от добрината ми от която оглупях, че допуснах да ви направя добро. Затова мога да кажа, че ти и майка ни нямате сърца вие сте безчувствени хора които мамят и живеят на чужд гръб. Дъщеря ми като порасне ще и обясня защо живее в мизерия,че вуйчо и баба и са я обрекли надявам се да ме разбере. БЛАГОДАРЯ ТИ БРАТКО,ЧЕ МЕ ИЗМАМИ С 22 000 ЛВ ЗНАЙ ЧЕ ИМА ГОСПОД БОГ И ВСИЧКО СЕ ВРЪЩА НЕКА ТОЙ ВИ СЪДИ ЗА ГРЕХЪТ КОИТО ИМАТЕ КЪМ ЕДНА МАЙКА И МАЛКАТА И ДЪЩЕРЯ. Да не говорим, че се възползвате и от други роднини. И да не говорим как се сдобихте с къщата в Живково. НО ЗНАЙ ВСЕКИ ПЛАЩА ЗА ГРЕХОВЕТЕ СИ

Абсолютни ЕКСПЛОАТАТОРИ!Наемат служители само за летния период,когато обема на работа е най-голям(което естествено не ти се казва по време на интервюто)Схема на работа-4 първи/1 почивен,4 втори/1 почиваш,4 трети/2 почиваш-единия от почивните ти го взимат и те викат да работиш някъде по другите цехове-ако не отидеш,губиш премията"пълен работен месец" от 130 лв???Ако не дай боже се разболееш,болничния ти лист трябва да бъде "одобрен"??? от техния си лекар,ако не(което се случва в 90% от случаите)отново губиш въпросната премия.Ужасни условия на труд-адска жега,неработещи климатици.Всичко това за 500-600 лева на месец.Който го устройва-нека да отиде...

Като чуете името Чипита, бягайте далече. Абсолютен хаос и лудница. Пълни аматьори, особено ръководния персонал. Работа до скъсване. Непрекъснати смени-първи, втори, ношни и най вече 12-ски смени. От ношна, преспиваш и отиваш първа. В личен състав ви обещават чудеса. Но не си залагайте здравето за някакви си жалки пари, на тия гадни византиици. Още един път- бягайте далече.

В момента работя в чипита и искам да кажа че поемам отговорност и не се притеснявям да кажа че в чипита всичко е помия. Бачкаш по 12 ч занимаваш се с простотии с луди шефове и началници. Голяма простотия скоро ще се махна  от там и неискам да чувам повече за тази фирма. Много мангали луди началници и мега малумни шефове МАИНАТА ВИ.

в момента работя в чипита и плуя на тази фирма в наи скоро време ще се махна от там и неме е страх да го кажа писна ми по 12 ч да бачкам и отношението е кофти пълна помия са  шефе всичко е помия в това предприатие. Заставам зад думите си даже и да ми поискат обяснение от раководството Станимир Биков

Адвокат.Безплатни трудови дела.
Възстановяване на работа и обещетение от 6-брутни заплати.
Атанас Янков
[email protected]

1 точка

МОШЕНИЦИ И АРОГАНТНИ ДО КОСТИТЕ НА МОЗЪКА СИ!!!!!!!!!

това е наи лошата фирма с наи некадърните началници с наи лошите колежки на  които можеш да попаднеш

Искам да попитам как от централна гара да стигна до Чипита?