Навитек / СБ Груп /img/frontend/nomap.png"

Навитек / СБ Груп

Ето ме на. Нека оправдая очакванията на някои хора да пиша тук :)
Айде сега питайте ме какво мисля за Навитек. Ами вече забравих, че съм работил там - занимавам се с нови интересни неща, които отнемат доста от времето ми.
Не съжалявам и за екипа - виждал съм да пропадат много добри екипи, та не сме открили топлата вода.
Доволен съм, че работих с много приятни хора (Маркетинг - това се отнася предимно за вас!), научих много неща и сега е време да погледна напред.
 И помнете, че работите и се веселите и правите неща за себе си - компаниите се сменят и отиват в небитието, но вие оставате и никой не може да добави или отнеме нещо от вас.
Айде със здраве и ви желая относително безсмъртие и късмет - колкото успеете да понесете.... :)

Накратко единствената фирма в България в която работниците са разход :)

Ами какво да ви кажа преди 2 месеца излезна гениалната идея да ни затрупат с работа и да ни намалят заплатите (с преподписване на договора).

Далеч от тази фирма. Ще ви лъжат че всичко ще е ок но истината е че или ще работите като роби за без пари или ще ви съкратят поради факта че си търсите интереса.

Единственото нещо за което ще съжалявам след като напусна е екипа. СБ Груп просто не знаят какво губят!