Хидробетон ООД /img/frontend/nomap.png"

Хидробетон ООД

Пълна загуба на време е да работите там.Дават ви заплати които са доста под парите които всъщност заслужавате,нямат никакво уважение към вас,за най малкото ви уволняват без адекватно обосновение защо,работи се понякога по 16-17 часа,извънредни часове не се плащат,развитие никакво,там сте просто един роб без мнение ,който трябва да изкарва парите на Росен !!!

Това трябва да е последното място където започвате работа! Уважение никакво ! Нещо да не им хареса или да направиш някаква малка грешка и са те изгонил! Много хора които работиха съвестно там ги изгониха като мръсни котки.

Само работа, която те смазва.Парите са малко за натоварването.

Ами хората са средство за печелене на пари никой не ги интересува откъде ще минат актовете си ги плащат шофьорите нещо ако стане по камиона пак го отнасят шофьорите пари се дават единствено на ДНС 400 лв и после я вземете някакви такива каквито са извадили ако не се и се скарали за нещо което е напълно вероятно Първият месец и вторият санайя шаващи защото може да ви уволнят за всяко нещо и да не ви платят което е постоянно срещано в тази фирма въобще нещата там са силно агресивни хората са на принципа мачкай да те уважават

Фирмата е на твърдо мнение че хората не са нищо повече освен с полза средство за печелене на пари Нищо друго не ги интересува дали ще е набият актуална шофьорите кой се оправя да се оправят ако някой не му харесва или пък нещо има проблем го уволняват не си получават парите въобще Това и фирма която я интересува единствено да печели Бойко ако е нужно труповете на българските не си губете времето ни пари Нищо няма да получите там само ще бачкате по 15:00 16:00 часа

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

Уважаеми г-н Вълков ,
Правописа ми е на изключително висоско ниво .
Както английскит и руския ми език които владея.
Но начина по който се опитвате да се заядете със мен означава само едно ,че сте изключително елементарна личност както Вие така и инж. Жоро Генов на който силата му е да се вихри в кварталните кръчми .
Отново повтарям града е малък всичко може да се разбере с два три разговора, особено от бивши ваши колеги хах.
Не съм разочараван бъдете сигурен, а по точно обиден от инфантилното ви държание в миризливия ви фургон !
Колкото и да се мъчете да защитавате компанията точно в този сайт ,няма как да ви се получи понеже се разбра даже и от 30 мин. че мениджмънт в този ХидроСмях липсва ,както и хигиената (ха-ха) и на какво отгоре се опитвате да ме засегнете точно ти малка душа при положение че ядеш от ПВЦ (поливинил хлорид ха-ха) тарелки храна и даже не си си изхвърлил огризките и носиш пуловери за десет лв. Мазните се по най елементарният начин на "Бос-а" с реплики от сорта на "че сте превърнал работата си в хоби и тя ти носи щастие"
Толкова плоско и елементарно изказване показва само едно ,че нямаш себеуважение към самия себе си човече.
Пожелавам ти на теб и на другият елемент с умрялата Шкода ли беше да поработите малко в Европа!
Но едва ли.
Понеже на мен ми липсва правописа, а на теб
Английския ,Немския език.
С дума и половина ,
НЕ СТАВАТЕ !!!
И два три месеца да си търсите човек няма да намерите.
Кой ще дойде да се занимава с Вас .
Условия на труд -5
Да му се дърви човек като този Генов с една сложна дума в речника , както и твоята личност .
Пожелавам по често да работиш от 6 до 6 сутрента току виж са те направили сътружник .
Но лошият авторитет веднъж изградиш ли го след това не може да избягаш от него .
Добре ,че правите дъмпинг на пазара понеже с друго Сам се сещаш няма как да печелите.

Сбогом

Уважаеми г-н Анонимен,

Уменията Ви за изграждане на толкова подробна представа за хората и то за броени минути са завидни.
Съдейки от мнението, което изразявате в предишната публикация смятам, че сте изпитал силно разочарование от отрицателния отговор, който получихте.
Длъжността за която кандидатствате е подходяща за човек с високо самочувствие, но разглеждайки обстойно Вашата автобиография установихме основни пропуски свързани с правописа Ви.
Това е недопустимо и несъвместимо с позицията „Мениджър продажби“.
Успех в професионалното Ви израстване!

N

Зравейте ,
ще напиша този feedback като съвет на всички кандидати за работа във въпросната фирма.
Понеже така е прието в Европа ,а аз лично имам работен опит в две западно европейски държави.
Бях поканен за интервю в Бургаският бетонов възел (залят цилия във вода) , за позицията "Мениджър продажби"
Запознах се доста добре със сайта и мнения от приятели бивши колеги ,които работят в строителния бранш , за тези Софиянци .
Първо и основно впечетление НАГЛИ без основно възпиание никакъв ноу-хау как се провежда интервю без конкретни въпроси ,а хаотични на моменти даже смешни.Шефа Николов си спрял демонстративно БМВ-то пред вмирисания фургон като знак ,че е голямата работа , само че не само той кара нови коли и ние караме коли на по една година но не идваме с голямото „добро утро” без да се представи даже на самото интервю кой е . Успяхме да се досетим ,че това можеби е „бос-а” другите пресъстващи , един негов „сол ташак” който така и не му научих името както и някакъв настоящ колега в Бургас ,който не се представи и за какво отговаря в Бургаския бетонов възел . Интервюто отново повтарям пълен фарс. Яли в ПВЦ тарелки някакви манджички оставили си огризките вътре и ги простнали на бюрото пред хората идващи да работят при тях . Култура хигиена сведена до нула. Фургона мръсен миризлив . А съм работил при Италианци и Французи и офиса ни е бил подобен фургон всеки ден се чистеше ВСЕКИ!!!! От това човек си прави много бърза преценка,що за хора седят срещу него. Самата позиция за която търсят човек ми направи основно впечетление ,че те самите не знаят какво търсят понеже на въпроса ми „ какъв точно профил чевек търсят за дадената позиция” бос-а от София неможа да отговори (понеже и той незнае иначе провежда интервю) накара Бургаския колега да отговаря той се оплете като пр..се в калчища по заучен постен отговор не бях чувал да бъде коректен мотивиран дрън дрън .Бос-а все пак пита няколко неща ,най култивите въпроси които някога са ми задавали на интервю. „Колко си мотивиран да работиш от едно до шест,ХАХА (щом сме дошли на интервю да какво означава това за вас) 2. управлявал ли си хора” при положение че съм написал всичко дословно в СВ-то си колко човека съм управлявал че съм отчитал по 5К лв на ден обороти в Банки ! Но няма значение Николов не си е направил труда да се запознае със св-то ми даже фамилията ми обърка . Пълно безхаберие и неуважение относно човека отсреща. Не забравиха да споменат ,че изгонили предния колега на тази длъжност не се справял . Дават уж голяма заплата но има дни в които се работи от 8 сутрента до 6 сутрента на следващия ден ! ХАХА ! Човек след 10-11 часа работа вече не продуктивен ! Ама те са ИНЖИНЕРИ разбират ги работите то това не е като да бъркаш цимент с пепел и химия. Събота неделя почиваш според зависи ! Иначе сайта на фимичката е добър.Което се спомена от моя страна на интервюто кога и какво са направили до сега,отзвук от тях нулев.Съгласен съм с по долните мнения в този сайт за „Хидробетон” понеже си личи ,че щом ръководството е такова како ще става по надолу. Те според мен и йерархия в мениджманта нямат ама както и да е. Затова им се крадът каси акумулатори от камиони и куп други тъпотии целия град ги знае като питаш за тях всеки казва ,че са оле мале като колектив ! А до служителя по долу който е написал ,че някакъв от ръководството го заплашвал с мутри. Ако лично мен ме заплаши някой колега по време на работа по този начин ще го вържа на лодката ни и ще нахраня рибите в Бургаския залив с него !
В заключение бих казал на хората не се занимавайте с тези типове ,винаги има алтернатива !
Поздрави