Хидробетон ООД /img/frontend/nomap.png"

Хидробетон ООД

N

Зравейте ,
ще напиша този feedback като съвет на всички кандидати за работа във въпросната фирма.
Понеже така е прието в Европа ,а аз лично имам работен опит в две западно европейски държави.
Бях поканен за интервю в Бургаският бетонов възел (залят цилия във вода) , за позицията "Мениджър продажби"
Запознах се доста добре със сайта и мнения от приятели бивши колеги ,които работят в строителния бранш , за тези Софиянци .
Първо и основно впечетление НАГЛИ без основно възпиание никакъв ноу-хау как се провежда интервю без конкретни въпроси ,а хаотични на моменти даже смешни.Шефа Николов си спрял демонстративно БМВ-то пред вмирисания фургон като знак ,че е голямата работа , само че не само той кара нови коли и ние караме коли на по една година но не идваме с голямото „добро утро” без да се представи даже на самото интервю кой е . Успяхме да се досетим ,че това можеби е „бос-а” другите пресъстващи , един негов „сол ташак” който така и не му научих името както и някакъв настоящ колега в Бургас ,който не се представи и за какво отговаря в Бургаския бетонов възел . Интервюто отново повтарям пълен фарс. Яли в ПВЦ тарелки някакви манджички оставили си огризките вътре и ги простнали на бюрото пред хората идващи да работят при тях . Култура хигиена сведена до нула. Фургона мръсен миризлив . А съм работил при Италианци и Французи и офиса ни е бил подобен фургон всеки ден се чистеше ВСЕКИ!!!! От това човек си прави много бърза преценка,що за хора седят срещу него. Самата позиция за която търсят човек ми направи основно впечетление ,че те самите не знаят какво търсят понеже на въпроса ми „ какъв точно профил чевек търсят за дадената позиция” бос-а от София неможа да отговори (понеже и той незнае иначе провежда интервю) накара Бургаския колега да отговаря той се оплете като пр..се в калчища по заучен постен отговор не бях чувал да бъде коректен мотивиран дрън дрън .Бос-а все пак пита няколко неща ,най култивите въпроси които някога са ми задавали на интервю. „Колко си мотивиран да работиш от едно до шест,ХАХА (щом сме дошли на интервю да какво означава това за вас) 2. управлявал ли си хора” при положение че съм написал всичко дословно в СВ-то си колко човека съм управлявал че съм отчитал по 5К лв на ден обороти в Банки ! Но няма значение Николов не си е направил труда да се запознае със св-то ми даже фамилията ми обърка . Пълно безхаберие и неуважение относно човека отсреща. Не забравиха да споменат ,че изгонили предния колега на тази длъжност не се справял . Дават уж голяма заплата но има дни в които се работи от 8 сутрента до 6 сутрента на следващия ден ! ХАХА ! Човек след 10-11 часа работа вече не продуктивен ! Ама те са ИНЖИНЕРИ разбират ги работите то това не е като да бъркаш цимент с пепел и химия. Събота неделя почиваш според зависи ! Иначе сайта на фимичката е добър.Което се спомена от моя страна на интервюто кога и какво са направили до сега,отзвук от тях нулев.Съгласен съм с по долните мнения в този сайт за „Хидробетон” понеже си личи ,че щом ръководството е такова како ще става по надолу. Те според мен и йерархия в мениджманта нямат ама както и да е. Затова им се крадът каси акумулатори от камиони и куп други тъпотии целия град ги знае като питаш за тях всеки казва ,че са оле мале като колектив ! А до служителя по долу който е написал ,че някакъв от ръководството го заплашвал с мутри. Ако лично мен ме заплаши някой колега по време на работа по този начин ще го вържа на лодката ни и ще нахраня рибите в Бургаския залив с него !
В заключение бих казал на хората не се занимавайте с тези типове ,винаги има алтернатива !
Поздрави

Росен не е наясно с много от нещата във фирмата.Лошото е че е назначил един циганин,Николай Ленков,да движи нещата.Отношение никакво,ако си позволиш да се обадиш те плаши с мутри.Живее си в някакъв негов свят.Работата е много,заплащането не отговаря на работата.2018г. се работеше по 18 часа на ден а заплатите бяха намалени на някои от възлите.За 28 работни дни по минимум 14 часа на възела в Люлин в София шофьори за взели по 1500-1800 лева.За същите условия,в Илиенци и Горубляне са взели над 2500лв.

За 6г. увеличение 5лв. Нощен труд не се заплаща , празници по КТ не се плаща . Назначен съм на 8ч.по трудов договор фактически изработен труд 15ч естествено не се заплаща. На някой служители се дават бонуси и купони за храна, но като мен нищо за 6г. Изработена нощтна надница за 15ч по 40лв. За 15 дни изработени получавам 300 лв.,а 15*40=600 лв. Разликата кой я краде. Условията на труд са унизителни . Помещение в което трябва да се храня прилича на
кочина. Плъхове и мишки са ми съседи. Отоплителни уреди за зимата си нося от вкъщи. Няма нормална тоалетна , вода за пиене никаква мизерни условия на труд. Вземете под внимание хората какво пишат . Награждавате добре едни с бонуси и купони , а други елементарни условия на труд и мизерна заплата.

Не пишете тук направо на сайта на фирмата или имейла да го чете цяла България,тук явно не влизат много

Мирослав Григоров е шофьора който е хванат с гориво ОТ ПОЛИЦИЯТА напуска работа докато се потули случая,мести се да разкарва дърва и пак се връща в Хидробетон Росен спи ли има преписка в ПОЛИЦИЯТА В БУРГАС

(Гатанка) кои от шофьорите в Бургас е хващан с гориво,напуснал е работа заради този случака и пак се е върнал,не е лажа има преписка в полицията

Здравейте бих искал да кажа за хидробетон че си плащаха редовно заплащането във началото беше добро но във последствие намаля а работата не .Освобождават от днес за утре със много глупави обяснения. Карат те да си попълниш молба за напускане без дата. Ако искаш да напуснеш искат 1 месец предизвестие. Оправителят на пловдивският клон краде от работниците понеже ти дава да се разпишеш на хвърчащи листи а във София отиват други цифри че получават шофьорите. Работно време няма казват че ти се плащат извънредни часове но няма такова нещо. А колегата по на горе е прав това е най скапания камион за каране всеки ден си целият в бетон и мокър. Не е препоръчително за семейни хора .

Мога да кажа само това ... единствения плюс във фирмата е,че поне техниката и камионите са нови и поне няма да имате проблем с това ! Но всичко до там, никаква преспектива, никакво кариерно израстване, огромно текучество, средна заплата 1200 лв за Пловдив( ама в днешно време 1000лв вече не са пари), работно време няма - може да работиш от 7 часа сутринта до 3 през ноща, а може и до 1 часа на обяд. Това е най- мърлявата професия от шофьорската, постоянно си във вода, прахоляци, ръцете ти стават на нищо. Има си и колеги на които не им пука ама то като навсякъде. Правете си сметката добре струва ли си да се захващате. Успех !

До хората, написали последните коментари:

По принцип този сайт е за мнения и оценки за фирмата. Не е почтено да се правят подобни лъжливи изказвания и да се нападат поименно хора, доказали своите компетенции и лоялност към компанията.

С вашите действия и отношение, вие сами сте избрали да не бъдете част от екипа на Хидробетон. И все пак ако си мислите, че някой друг ви е виновен и решите да го нападате, поне имайте доблестта да застанете с името си.

П.С. "Босовете", както ги наричате се интересуват от резултати, а не от махленски изказвания, така че не е нужно да се хабите.

Искрено ви желая здраве и успехи!