Индитекс Груп /img/frontend/nomap.png"

Индитекс Груп

Някой може ли да ми каже след интервюто,до колко дена ти отговарят дали си одобрен за работата? Благодаря предварително !

Може ли някой да ми даде информация за Гранд мол? Интересува ме повече отношението на мениджърите и управителите към служителите,че като чета тук мнения за другите обекти и се плаша.

Фирмените условия са много добри, в сравнение с останалите. Съпоставката на работни часове и заплащане е справедливо, спрямо обстановката в България. Заплащането е редовно и коректно, осигуровките са на база реално заплащане, работното време се спазва до минута, като извънредните часове се връщат или заплащат. Ако искате да се развивате в тази сфера, това може би е най-подходящото място, но трябва здраво подмазване и навеждане на глава. Работната среда е Неприятелска и Непредразполагаща. Лично за себе си мога да кажа, че съм работила на много места, но за пръв път се сблъсквам с такова отношение. Непрекъснати забележки с повод и без повод, никакви обяснения, ако се осмелиш да попиташ се държат с теб като с идиот. Не е никак лесно да търпиш поведението на кифли с прекомерно самочувствие, а ако искаш да напреднеш, то това не се случва със съвестна работа, ами с подмазване на управителите, които е вероятно да са по-млади от теб самия, и които често нямат особени мениджърски способности - нито към клиенти, нито към персонал. При наличието на толкова персонал, всякакъв вид началници и подначалници (повечето жени, е доста трудно да се харесаш на всички. Не го препоръчвам особено, на което и да е друго място ще се чувствате много по-спокойни, все пак е много важно с какви хора работите. Да не споменавам безбройните изисквания, извънредни обучения и събрания с които непрекъснато те ангажират. В сравнение с останалите магазини, заплащането е добро, но като цяло е лошо, ако се замислиш колко взимат в чужбина, при положение че дрехите тук се продават със сериозна надценка.

Ужасно отношение на мениджъра на обекта. Непрестанно се създава излишно напрежение, управитела на магазина те обежда директно.  Никакъв колективизъм. От начало ти кават питай, ако не знаеш нещо, но след като питаш - защо си го направил. Некоректно отношение с графиците. Писан си почивка и ти звънят да отидеш до два часа. А когато по график си записан смяна и отидеш някой е забравил да ти се обади един телефон да ти каже, че графика е сменен и си се разкарал напразно. И някакви мениджърки и HR-ки, със средно образование, незнайно от къде са се пръкнали се държат арогантно и надменно. С две думи пълна експлоатация и никакво човешко отношение.

Като редовен клиент на Bershka съм доволна от това, което купувам с изключение на качеството на обслужване.
Днес /28.11.2014г./ посетих Bershka в Serdika Center с управител Вяра Малинова. Когато бях на касата, за да закупя избрано от мен палто, което имаше етикет послучай черния петък с 30% намаление /“The little Black Friday“ – 28.11.2014г./, чакайки да ми дойде ред, вашите служителки установиха, че нямам право на 30% отстъпка, въпреки, че беше сложен етикет „The little Black Friday“. Въпросното палто е: Bershka striped fur coat, Ref: 6553/833 от www.bershka.com. И на трите палта беше поставен въпросният етикет, без реално да отговаря на предназначението си. Как е възможно това? Как да пазарувам отново в Bershka? Клиентите Ви трябва да имат сигурност във Вас.
Вярвам, че незачитането на правата на клиента не е от принципите на обслужване на нито една компания, още повече с такива глобални размери. Считам, че в знак на извинение е необходимо да предприемете корекции и мерки.

За първи път влизам във този сайт и съм направо изумена какви отрицателни и злобни коментари има към служителите на фирмата,а не дори конкретно към нея! Особенно коментара за Цветомир Петков е изключително неуместен при положение че се знаем толкова много информация за него и от далече си личи че явно момичето което говори по негов адрес или тя не е назначена на работа или има лични причини, които не ни засягат и говори само за нейното възпитание!!!!! Много съм доволна от фирмата и смятам че има много преувеличени и разглезени коментари!

Здравейте, някой има ли, който наистина е работил в Индитекс и може да каже какви са условията и нивото на заплащане? В случая кандидатствам за Section Manager в Зара в София. Благодаря!

За пореден път се убеждавам,че българина е едно немърливо същество! Като СЛУЖИТЕЛ В ДРУГ ОБЕКТ В ГРАНД МОЛ ВАРНА и клиент в същия търговски център,е абсурдно как един УПРАВИТЕЛ може да има толкова лош подход към клиентите,работейки на касата.Става въпрос за управителката в Пул енд Беър Варна,мисля,че се казваше Ирен Маркова.Разбирам,че всеки има лоши дни,или сме уморени от претоварване,но когато работим с клиенти,независимо на каква позиция сме,обслужването трябва да е на първо място!!!Лош подход и високо самочувстие,липса на такт и елементарно уважение, с едно изпросено и троснато "добър ден" и бързо претупване,изсипвайки стотинките в ръка,изпращаме клиента почти с гръб. Абсурдно е как една жена,добрала се до висока позиция,уронва престижа на световна марка,губейки И редовни клиенти! Разбирам,че може би добре сме се настанили на поста си,или сме хванали господ за шлифера,но се чудя как някои хора се самозабравят!!!Ако някои от ръководството на Индитекс за България следи този сайт,нека обърне внимание на качеството на обслужване!Не познавам уважаемата управителка,може да е перфектна в управлението,но не и в ОБСЛУЖВАНЕТО! Жалко за марката,че е в толкова побългарен вид...

Преди няколко месеца кандидатствах за работа като продавач консултант в Страдивариус, в Парадайз Център. Когато отидох на интервюто, управителката ми каза да изчакам на пейката пред магазина. Ок, нямаше проблем. След половин час дойде с още едно момиче от магазина и интервюто започна. Изключително непрофесионално проведено интервю от управител на магазин. Безумни въпроси, касаещи семейството ми. Изключително се радам, че и отказах, когато ми се обади за да уговорим подписването на договора. За човек, работил в ЗАРА в Италия, не мога да си позволя да работя с непрофесионалисти.

Мога да кажа че това е най добрата компания в която съм работил. Всичко в нея е доста добре структурирано. Заплащането е супер/като се има предвид работното време. Има шанс за развитие/ стига да полагаш малко от себеси/ - така че си правете сами изводите.