"Елитис Радулов"ЕООД /img/frontend/nomap.png"

"Елитис Радулов"ЕООД

Последното мнение е абсолютно вярно ,пълна трагедия ,некомпетентност, текучество .Работи се в събота ,което е неспазване на КТ за почивките .Изказване на гл.счетоводител ,че който знаел дебит /кредит можел да води счетоводство е абсолютно смешно.Бързане да се назначи човек за 2 дни ,което е също в разрез с КТ ,там е посочено ,колко дни са необходими при сключване на договор и започване на работа .Иначе ,според тях колегите били "добри ",да, но много напускат ,защо?

Няма никаква организация в тази фирма, поради факта, че некомпетенти хора са назначени на ръководни позиции.Заплащането е ниско, работата е много, голямо текучество на персонал.Общо взето пълна трагедия.

Не ходете на интервю за трз или счетоводител ,не си струва,заплащането - изключително ниско,натоварването и отговорностите - много.Звънят ви за интервю в 9,30 сутринта, всички фирми изчакват да стане поне 10,00.Назначават ви интервю за същия ден следобяд или за следващия за 9,00,ако поискаш за 10 ,00 ,със заповеднически тон ти казват : правя ви компромис за 10.Какъв компромис,не ми плащат още заплатата,пък и мога изобщо да не дойда на интервю.А,и обещават обратна връзка,естествено не дават ,не ни и трябва.Не ходете ,не си струва,нямат никаква организация.Въпреки че си пътувал ,пристигаш 10 мин по- рано,и се оказва ,че трябва да чакаш половин час , защото друг кандидат пътувал и закъснял,като че ли ти не пътуваш.И докато чакаш няма къде да седнеш половин час,и ти казват да се разходиш в магазина ,като че ли си дошъл на разходка ,и се изнервяш супер много,та след това не само си притеснен,ами и уморен ,от разходки.Никаква организация, управителката си гледа тел ,докато трае интервюто,непрофесионално,не ходетe,губене на време, напускат много хора.

Управителката е много стресирана,и те притеснява на интервю,всичко се прави от днес за утре.Днес ти звъни да отидеш за същия ден .Други фирми ти дават 2 - 3 дни за подготовка и рукрутърите им ти създават спокойна атмосфера.Управителката се меси и в личния живот,пита ме с кого живея /разбира се не директно/ ,но имат право да ти задават само професионални въпроси.Изключително много те притеснява,а те обвинява ,че ти си притеснен или нямаш умения за комуникация,което не е така.Гл.счетоводител е много по- комуникативен и създава спокойна атмосфера и се държи много добре.Аз се по принцип не се притеснявам на интервю,но те бяха единствената фирма ,в която ми беше притеснено,заради неадекватното и стресиращо поведение на управителката по търговските въпроси,просто тя не става за провеждане на интервюта и назначаване на хора.В по - големи фирми би трябвало да си имат рекрутъри за това.Освен това нейното бързане да назначи човек до края на седмицата,допълнително стресира.

Mnogo dolna firma.Ne kandidastvaite za nikakva nozicia.Osobeno v sklada za rabotnik na golimia magazin na Nikola simov.Mnogo rabota za nikakva zaplata.Ako iskate fa ste robi.Ne kandidastvaite.

Какви са заплатите във финансовите отдели?

Колко ниско заплащане? Всичко отстрани изглежда добре.

Голяма фирма малки заплати - българска работа.

Коректни по отношение на заплащането,но има някои сериозни разминавания с действителността по отношение на изпълнението на длъжностите.Много куца организацията на хората като цяло!