"Елитис Радулов"ЕООД /img/frontend/nomap.png"

"Елитис Радулов"ЕООД

НЕ ПОЧВАЙТЕ РАБОТА В ТОВА ПОДОБИЕ НА ФИРМА.Радвам се че се отървах от тях падна ми голям товар. Няма едно нещо което да кажа че е наред в тая фирма. Сега ще ми разкажа за моя престои в фирмата какво трябваше да преживея.
1.Всичките им управници като се почне от божеството Лалю и се мине през управителите са под всякаква критика невъзпитани, лъжци, нагли и арогантни.
2.Винаги забавя заплатите като се почне от ден два имало е случай с до една седмица да ги бави.
3.Миналата година лятото ни взеха ваучерите за гориво за 60 лв т.е намалиха заплатите с толкова уж другия месец щял да ги плати в кеш и познайте колко ги плати колкото средния пръст. По същото време правехме ревизия и имаше както обикновено липси на стоки в магазините и трябваше някой да им плати загубите. Шофьорите на фирмата с месеци ги размятаха тия ваучери за гориво т.е ние му плащахме горивото на камионите от нашите пари.
4.Трябваше да изкарвам здравна книжка 30 лв никой не ми я плати.
5. Излъгаха миналата година част от хората да минат на убиийствения график 6 дена работят на 1 ден почиват уж щял да дава повече пари. Хората ги вземаха тия пари няколко месеца и край вируси корона вируси всичко потъна, като не забравя да кажа че не плаща нищо на празнични дни прибавя едни пари уж пранични ама те са ти в заплатата а не отгоре допълнително.
6. Сега вече като не съм в фирмата разбрах от бившите си колеги божеството Лалю заповядал с всичката наглост да задължи всички хора да работят на тоя убиийствен график 6 дни работиш и 1 ден почиваш и хората са му хвърлили молбите за напускане. Добре че се отървах един път завинаги от тоя кошмар.

Работи се на сумарно работно време.вьзможно и събота.колегите които пишат тези факти.относно графика е не вярно.относно заплащане няма случаи нанеплащане. Отново льжи.всеки служител е получил мин за последната година месечно 660_720 нето.аконяки има претенция да я отправи не анонимно. Всеки пише явни льжи и интриги.управител е уволнен за злоупотреби и др

Не съм съгласна с Вас госпожо Бивш служител, вие явно сте от служителките които не я уважавате, напротив управителката на магазина е точна и коректна , винаги се е застъпвала за нас пред ръководството и затова често е в спор с тях, не е хубаво да лъжите и нищо не ни е карала да плащаме, така че по- добре не лъжете Да ръководството е много лошо и некоректно но тя не е като тях
вие да не сте предната управителка .....!

Не започвайте работа в магазин Елитис Бургас!Това ще е пълно унижение за вас!Ще работите в ненормални условия!Къртовски трув!Със малоумна,некомпетентна,крадлива,лъжлива УПРАВИТЕЛКА!Ще бъдете подложени на унижения,ще плащате като луди за сметка на грешките на управителката!Не си го причинявайте!Подкрепа не може да имате за нищо,защото шефовете във Варна са пълни идиоти и некъдърници със голямо самочуствие!Заплатите са мижави за работното време.

Некоректна фирма, некомпетентни и некадърни управляващи, ниско заплащане и не се дава навреме с много закъснения, лошо отношение към персонала, неудобните служители ги третират като престъпници, прилагат им психически тормоз и ги принуждават да напуснат или ги очернят като им преписват собствените си грешки на тях, дори се бие персонала ако не им е удобен. Сган от некадърници със самочувствие.

Изобщо не започвайте в фирмата вече 3 ден бавят парите на служителите... на 15 число уж пари пак накрая нищо ....

Може ли да споделите нивото на заплащане във фирмата на ръководни позиции

Последното мнение е абсолютно вярно ,пълна трагедия ,некомпетентност, текучество .Работи се в събота ,което е неспазване на КТ за почивките .Изказване на гл.счетоводител ,че който знаел дебит /кредит можел да води счетоводство е абсолютно смешно.Бързане да се назначи човек за 2 дни ,което е също в разрез с КТ ,там е посочено ,колко дни са необходими при сключване на договор и започване на работа .Иначе ,според тях колегите били "добри ",да, но много напускат ,защо?

Няма никаква организация в тази фирма, поради факта, че некомпетенти хора са назначени на ръководни позиции.Заплащането е ниско, работата е много, голямо текучество на персонал.Общо взето пълна трагедия.

Не ходете на интервю за трз или счетоводител ,не си струва,заплащането - изключително ниско,натоварването и отговорностите - много.Звънят ви за интервю в 9,30 сутринта, всички фирми изчакват да стане поне 10,00.Назначават ви интервю за същия ден следобяд или за следващия за 9,00,ако поискаш за 10 ,00 ,със заповеднически тон ти казват : правя ви компромис за 10.Какъв компромис,не ми плащат още заплатата,пък и мога изобщо да не дойда на интервю.А,и обещават обратна връзка,естествено не дават ,не ни и трябва.Не ходете ,не си струва,нямат никаква организация.Въпреки че си пътувал ,пристигаш 10 мин по- рано,и се оказва ,че трябва да чакаш половин час , защото друг кандидат пътувал и закъснял,като че ли ти не пътуваш.И докато чакаш няма къде да седнеш половин час,и ти казват да се разходиш в магазина ,като че ли си дошъл на разходка ,и се изнервяш супер много,та след това не само си притеснен,ами и уморен ,от разходки.Никаква организация, управителката си гледа тел ,докато трае интервюто,непрофесионално,не ходетe,губене на време, напускат много хора.