А и А Трейд ООД /img/frontend/nomap.png"

А и А Трейд ООД

Работих 5 месеца в администрацията.
По -лоши хора до тогава не бх видяла.Изключително прост народ от жени , занимаващи се само с интриги и клюки и никой не обръща внимание на това . Фирма, управлявана от цялата рода на двамата собственика.
Постоянното текучество на хората в офиса и по магазините е достатъчно красноречиво защо се случва. Заплатата им от 800 лв , която взимах преди повече от 2 години още си фигурира в джобс бг, където пак се търси фактурист. Изключително се затъпява, ако работиш повече от 2 месеца /говоря и за себе си /, защото контактите ти са все едно си на махленски събор, обграден от абслютни пияндурници , които започват с питиетата си от 15 следобяд до и след края на рботния ден.
Работата в офиса е копи , пейсТ и , ако човек няма претенции да се развива ... ще стане като лелките , работещи там.
С две думи .... УЖАСт !!

Просяци из София да станете повече пари ще взимате

Всичките позитивни коментари са или фалшиви или фалшиви! Работата е добра, заплащането смешно 700-800лв, ревизии никога не излизат, въртят ти хора от други магазини постоянно, а през това време никой не ги задължава с нищо! Продаваш, приемаш стока, оправяш магазина, глоби за стока която не е изложена, глоби,глоби,глоби, заплащането е на минимална + %, но като премине ревизия и ти начисли глобите и ревизията взимаш смешки, бачкаш много, все не са доволни, обявите им висят постоянно!

Интересно защо българина никога не търси грешките в себе си, а винаги някой друг му е виновен! Не знам защо все плюете, а не погледнете хубавите неща.
Доволна съм защото, заплащането е винаги на време и до стотинка, нещата, които са ми казани в самото начало са така, да, няма как-трябва да се работи, разбира се :). Навсякъде го искат, но не навсякъде дават това, което са преувеличили в началото, а даже взимат от изработеното ти. Относно ревизиите, добър вариант е с плюсовете, а даже ги събират за магазина и ги връщат, ако няма ревизия. Справедливо е, защото всички реално сме отговорни, за това магазина да няма ревизия. Натоварването обаче напоследък е в повече.

Изключително неуредена дейност на фирмата откъм фактуристкия отдел!
За първи път видях как фактуристките правят заявки на всички обекти,което е изключително голяма тъпотия,защото няма как те да знаят от какво има нужда в обектите и да се ръководят от едни цифри,които са наличности!!!!
За да се знае точно какво трябва трябва да се следят и продажбите!!!Длъжността за която хората кандидатстват е Фактуристка,а реално се оказва че е СТОКОВЕД!!!
Ще искоментирам и обучението за фактурист,което имат като разчитат на Ревизьорката-Гергана,която е изключително мудна,не можеща да обяснява и седяща постоянно на личния си телефон за да се занимава с приятелят си,който кара изгнило БМВ и вместо да обяснява и обучава хората тя ги занимава с отношенията,които има с гаджето си!!!
Хора не си губете времето в тази фирма за тези смешни пари,които дават за да им правите заявки на обектите,които са над 8бр на човек!!!
За всяка направена грешка ще идват при Вас собствениците на обектите и ще Ви скърцат със зъби за направените грешки от заявките!!!
Недопустимо е Фактуристи да правят заявки!!!!
Бягайте далеч от А и А Трейд!!!

Привет и от мен. Реших от скука да видя, какво са писали хората и да ви споделя моето мнение по темата.
10 число пари в карта
20 число остатъка в кеш.
От към това са точни.
Заплащането е все така миналогодишното 40 лв +1% за дневна смяна и 50 +1% за нощна смяна.
Работя между 14 и 20 смени в месеца в зависимост от желанието ми за работа. Голям е минуса с отпускитв и липсата на специален персонал, чиято работа би била да покрива отпуските, болните и въобще липсващия в много от магазините персонал.
Работата е много за колежките от офиса и те не се справят със заявките, което се отразява на наличността в магазина и съответно вда продажбите ви. От скоро спряхме да имаме Национална Лотария и оборота падна,а следващия минус е липсата на прословутите ”хийтс” на нощ сигурно връщам по 5/6 човека...
Ако сте мързелив човек, работата не е за вас. Аз лично обмислям да напусна ,но защото смятам да се развивам, а в фирмата няма такава преспектива. Относно ревизиите, в нашия магазин не сме имали проблем и в повечето (всички до сега) случай, отчетените плюсове покриват ревизията. Попаднете ли на добър колектив, всичко ще ви бъде наред.

Типично по български обичате да преинъчавате нещата. Няма измислени ревизии. Бях свидетел как служител краде 1 кашон кроасани. Освен това хващах не веднъж как колежката блее като приема стоки и съответно имахме липси на цели стекове... В магазините които са денонощни шанса да се краде е много по-голям.. Престанете да говорите глупости а си следете нещата за липсите.

ахахаха луди са много тея от фирмата работих там цели 7мес.Напрежението е много а на въпроса с ревизиите г-жа Вероника ги водеше в маг.който бях.Разбира се като майка на Андриян искаше някой друг да брой и ти да си зарежеш работата заради нея,а ти че имаш да оправяш стока и да обслужваш клиенти нея,това не я вълнува!!!!А онази,която така и не разбрах каква й е позицията Миглена Христова освен да привиква колегите ти да пушат навън и да и снасят информация и после ходи и плете интриги!Изключително долно и противно същество!!!

Хвалебствените коментари по отношение на фирмата е ясно кой ги пише.Работих повече от 2 години във фирмата,все си мислех,че ако си честен и точен това ще бъде забелязано,но няма такова нещо.Както повечето фирми в България и тази не прави изключение.Отношението е под всякаква критика,ревизиите също все уж някой твой колега краде и за това не излизат. Ами гледайте си камерите и ще го хванете,ама не ви изнася,защото тогава няма да има удръжки на служителите и съответно бонуси на стоте шефа там.По закон имаш платена отпуска,на 12 часа поне 1 час почивка,там те карат да разписваш,че уж си я взел,а ти работиш като грешен дявол няколко поредни дни за да може да излезеш да починеш,до като колегата ти те замества.Само от отпуските на служителите печелят на година хиляди,от ревизиите да не говорим. Господа шефове ,ще свършат балъците някой ден и накрая сами ще си бачкате.Некомпетентна управа,скъпи магазини,лошо отношение.Това ми е мнението за фирмата.

Условията за работа са прекрасни,няма такова нещо като "измислени ревизии" има хора които си позволяват да "правят пари" на гърба на колегите си,за 15 работни дни,вярно по 12 часа заплащането е повече от чудесно. Имаш възможност и за взимане на извънредни смени,като по този начин си "вдигаш" сам възнаграждението,управителите на магазините са коректни,плаща се на време,никога не е имало забавяне и дори и да имаш личен проблем винаги ще ти помогнат,доволна съм и силно препоръчвам А и А Трейд като работодател