А и А Трейд ООД /img/frontend/nomap.png"

А и А Трейд ООД

Биват като цяло нещата, заплатата е добре и редовна, няма стрес като на другите места и на мен много ми харесва

Много точно и коректно отношение от страна на фирмата! Заплащането винаги е редовно, КОЕТО В ДНЕШНО ВРЕМЕ Е ГОЛЯМ ПЛЮС!
Работата е динамична и колегите са точни. Личи си, че се работи за подобряване на условията.

Радослава от Изток всеки знае, че ти си вечната подмазвачка и друг коментар от теб не се очаква. Абсолютно съм съгласен с коментара от 14.12. НИКАКВО уважение и работа за жълти стотинки!! Ама то какво друго да се очаква от хора, чито собственици са "бивши сводници".

Аз съм доволна. Работя за тях от 2016г.
Доволна съм и от колегите и от магазина в който работя и от отношението към мен и от свободното и време и от заплащането,като цяло.На тези които "хранят" ще кажа...кой каквото си е заслужил. "Каквото повикало,такова се обадило"

Сега ще ви кажа абсолютно всичко за тия мизерни магазини. Абсолютната истина за всеки един от уж шефовете и като цяло за фирмата.
Седиш 12 часа (в най-добрия случай) без да можеш да ядеш (никой не те е спрял ама постоянно влизат хора и ядеш 2 залъка 20 минути), не можеш да пушиш (4 влизания и излизания и тя изгаснала цигарата). Не можеш да излезеш почивка ако ще да умираш защото няма кой да работи. Взимаш 600-800 лв (освен ако не си на крум попов да те цепят от работа и да взимаш 1200). Мъкнеш стекове, чистиш, подреждаш, бършеш абе чистач. Одържат ти за брак (за който не си виновен). Продължавам напред. 1. Миглена - изключително двулична пачавра с надути джуки същевременно тъпа на пръчка и самочувствие до небето. 2. Моника - като горното ама без джуките и некст левел тъпа. 3. Митко - единствения свестен шеф, който така и не мога да разбера как е попаднал в тая фирма тоя добър човечец. Даниел - ако почна да говоря за него ще ми свършат символите. Адриан и Александър каво да ви кажа за тях освен, че са стиснати другото ви е ясно. Ревизорите.. Деси, Пепи и Валя са доста готини. И идваме вече до вещиците. Надя - изключително проста надменна жена, която идва в 2 часа и си тръгва в 6 и оставя след себе си МАРМАЛАДИ (тая дума и е топ в речника). През които 4 часа- 1 час яде, 1 час сере (буквално) и 1 час си пазарува за Веско (мъжа и) другия един час иска вие да броите тя да си зарежда или да намира кусури и да ви разхвърля. Не знам кой я е излъгал, че може да брои като вечно не може да сметне 2+2. Имам чувството, че и е кеф да пише минуси. Има неща дето ги забатачва да не брои с месеци (кафета, вина, ароматизатори, енергийни). Истински енергиен вампир който не спира да говори ама като латерна даже не знам как не и изсъхва лигавицата. Та добре че тоя дзвер не съм го виждала скоро близките 2 години, че иначе рязко щях да я ударя с някоя бутилка. Идваме на съществената част - Вероника. Жената просто има голямо самочувствие и ако не броиш с нея автоматично ставаш подчовек и почва да ти подписва уволнението иначе казано като Надя ама по-зле. Така докъде стигнахме. Бонуси нула, развитие нула, отношение нула, КРЪГЛА нула. Отпуските ги плащат мизерно, болничните да не говорим. А естествено да не забравя и магазините които изкачваш с векове (Асен и Костенски примерно) и ако не си се пребил трябва да пуснеш тото защото си явно късметлия. Офиса - абсолютно пълба сбирщина на дърти курви, които освен с клюки с друго не се занимават а и да се оплакват също. Тия измислените шефове като Любо няма да го коментираме (той горкия сам не знае къде се намира) от човешките ресурси педала Росен може спокойно да вземе приз в категорията "създавам чатове в скайпа да си оправдавам заплатата". Какво друго да ви кажа. На - 5 градуса ви се прави забележка защо сте без униформа (къс ръкав е униформата) ако си случайно със стара те глобяват уж защото е стара и трябвало да е рркламна на айкос. Ревизии винаги ви пишат, неизложени артикули нон стоп също - абе да ви вземат от жълтите стотинки заплата. Единственото хубаво е че парите се дават навреме абсолютно нищо друго. Пожелавам им да фалират всички магазини защото не заслужават никой да им работи за тия мизерни пари.

Сузи до някъде си права за Миглена още от започването и се държи като шефка изисква някои невъзможни неща и се прави на най добрата ти приятелка а същевременно ти яде гъза пред колежките ти просто двулична за Алекс да понякога тона му е по дръпнат но само когато нещо отново е счупено да не от теб но ти го отнасяш защото си на смяна на мен веднъж така ми направи забележка даже нямах време да му кажа че не съм аз но при мен се е случило да му пусна бланка :) иначе се е държал нормално, има от офиса горе които не знаят защо са там надути заявки и после ти си плащаш брак което не е ок.
Все пак никой не ни е държал на сила да работим там нали а още повече ти където си изкарала 5 години ако не ти е добре защо си още при тях:)

От 5 години съм в тази фирма и мога да кажа, че замисъла е добър, ама изпълнението е много лошо. Това ти да не си правиш заявки е голям плюс, но само до там. Тези, които се занимават с фактурите и заявките са малоумни, защото една част от големите липси на ревизиите са от неправилно заведена стока, но уж тези неща се хващат. Ревизиите си ги правиш сам, ако си с Вероника или Надя, ако случайно откажеш да им броиш вафлите или цигарите, защото не ти се плаща за това те почват да разхвърлят. Ревизиите излизат, но само, ако работиш със съвестни хора, но по-голямата част от тях са крадливи, но ги държат, защото няма кой да работи. И като почнеш да мрънкаш, че 2 месеца подред имаш по 500-600лв. ревизия да гледат камерите, които са само за клюки и се почват едни обещания, че нещата ще се оправят и ти 5 месеца вземаш с по 100лв по-малко, накрая хващат крадеца и 3-4 месеца всичко е нормално, докато не дойде пак някой крадлив и така се получава един безкраен кръговрат. На всеки 3-4 дни ти звънят за допълнителни смени, което е добре все пак трябва да си покриеш ревизията. Плащането е на време, но за критериите и изискванията, които имат към теб е малко и яка колегите ти са мързеливи и само работят на каса ти трябва да въртиш целия обект. Тогава за 12 часа нямаш време дори да отидеш до тоалетната като нормален човек, защото постоянно чистиш,подреждаш и зареждаш нещо, за да не те глобят. Отношението към продавач - консултантите от някои хора от фирмата специално Миглена и Алекс е ужасно, държат се с теб като с парцал. Развитие във фирмата нямаш, освен, ако не си брат, сестра, майка, баща на някой от шефовете. Както казах в началото имат плюсове, но и много минуси, които за 5 години не можаха да оправят.

Заплатата не е мърдала от 2 години насам. Имаше някакви бонуси по едно време за стаж ама и те като повечето персонал, не се задържаха дълго. Назначават се всякакви некадърници на отговорни позиции.

Плюсове =
Заплата на време
Коледно парти

Минуси =
Ниски осигуровки
Вече стари заплати
Много напиране за допълнителни часове работа поради липса на персонал, което е нормално.
Супервайзър дет е повече дни отпуск от колкото на работа.
Липса на допълнително заплащане за празници.
Шуробаджанащина.
Крадливи колеги, няма мерки срещу тях.
Камерите се гледат само за да се клюкарства.

Пиша това мнение, защото ми прави впечатление, че пишат само хората, които не са доволни от нищо. Тези хора, където и да отидат няма да са доволни от нищо и от никого. Какво давате Вие, за да искате? Аз работя вече няколко години в тази фирма и до сега съм получавала коректност и уважение, защото аз давам същото. Във всяка фирма има плюсове и минуси, зависи кой на какво обръща внимание и какво е важно за него.

Няма бъдеще тази фирма, изобщо не се захващайте, освен, ако не искате да си изгуби те времето. Има един израз,, Рибата се вмирисва от към главата''... Само като отидеш в офиса и видиш,, работещите там'' трябва да ти стане ясно, че няма един нормален