А и А Трейд ООД /img/frontend/nomap.png"

А и А Трейд ООД

За Фирмата работя от три години. От екипа съм изключително доволна, коректни, внимателни, отзивчиви!
Фирмата е изключително толерантна с нас, служителите.
Колегите от офиса са много добре запознати с всякакви въпроси и казуси, полагат ежедневни грижи за нас.
Всичко това е благодарение на перфектната организация на работа.
За такива работодатели човек може само да мечтае! Всичко е изрядно, заплатите винаги са редовни.
Пожелавам от все сърце на целия екип да продължават да работят със същото желание и амбиция!

Много добро отношение!

Страхотни колеги и работна среда!

Редовно и точно заплащане!

В днешно време такава работа трудно се намира

Препоръчвам!

Страхотно отношение към служителите!
Сплотен и млад колектив!

Колегите са прекрасни като хора, винаги са отзивчиви и помагат, когато имаме нужда.

Момичетата в офиса са старателни и много възпитани, много рядко изпускат нещо.

Екипната работа е всичко!

за мен беше много важно работата ми да е на удобно място, д се стига бързо и лесно и така и стана.
От както съм във фирмата - 2год скоро ще станат, съм много доволна от колегите както в магазина, така и на по-високите позиции.

Постоянните посещения на колегите в магазините са много полезни, защото ни помагат много.
Можеш да споделиш всичко с тях, да те изслушат и разберат и ако имаш проблем винаги помагат!
Не сме оставени без внимание и да се оправяме кой както може.

Много човешко отношение, работи се за това да сме добре и да задържат служителите дълго време. Колежките в офиса, които поръчват стоката винаги се съобразяват, допитват се до нас и магазините ни винаги са заредени.

Клиентите познават магазините и значт какво могат да намерят търсят и продукти от рекламите, а ние вече ги имаме.

Много съм доволна че започнах работа във фирмата.

Здравейте, отношението между колегите, поне в магазина в който се обучавах и магазина в който работех след това беше приятелско. Мениджърите са изключително разбиращи, винаги влизат в положение и могат да ви помогнат по всяко едно време. Димитър, отговаря за графиците и никога не е имало проблем с това да вземеш отпуск или да се смениш с някого, ако някой от вас желае да вземе по-висока заплата, Димитър винаги ще ви даде възможност за допълнителни смени, ако откажете никой няма да ви направи проблем. От човешки ресурси са хората, които ще ви обяснят как се сформира заплатата и респективно какви ще са вашите задължения. Според мен парите, които получавате отговарят на дейността която извършвате на позицията продавач-консултант. След като обсъдите с тях прочетете договора и минете обучението ще имате възможност да прецените дали искате да стартирате в тази фирма.

На мен ми харесва работното време а и като цяло шефовете не правят проблеми и не се заяждат

Биват като цяло нещата, заплатата е добре и редовна, няма стрес като на другите места и на мен много ми харесва

Много точно и коректно отношение от страна на фирмата! Заплащането винаги е редовно, КОЕТО В ДНЕШНО ВРЕМЕ Е ГОЛЯМ ПЛЮС!
Работата е динамична и колегите са точни. Личи си, че се работи за подобряване на условията.

Радослава от Изток всеки знае, че ти си вечната подмазвачка и друг коментар от теб не се очаква. Абсолютно съм съгласен с коментара от 14.12. НИКАКВО уважение и работа за жълти стотинки!! Ама то какво друго да се очаква от хора, чито собственици са "бивши сводници".

Аз съм доволна. Работя за тях от 2016г.
Доволна съм и от колегите и от магазина в който работя и от отношението към мен и от свободното и време и от заплащането,като цяло.На тези които "хранят" ще кажа...кой каквото си е заслужил. "Каквото повикало,такова се обадило"