Профс ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Надежда, ИЛИЕНСКО ШОСЕ, 8&markers=София,Район р-н Надежда, ИЛИЕНСКО ШОСЕ, 8

Профс ЕООД

Бих искал да попитам за тази фирма как стоят нещата с заплащането там. Наскоро ходих на интервю, говорих с колежката която е във Варна.
Видями се свястна обясни ми каква е работата, какво се прави как се работи, работно време и т.н. До тук всичко изглежда супер.... Но забравих да питам дали са коректни със заплатите или иначе казано дали има забавяне на заплати. Ако някой има инфо ще съм му много благодарен ако ми даде отговор.

Много сте жалки и смешни, като не ви харесва фирмата защо не се махнахте а чакахте да ви изгонят и започнахте да фантазирате...то с тая БЪЛГАРСКАТА ЗЛОБА ... .Дано си намерите по хубава работа но  с той манталитет където и да отидете ще е без значение

Започнаха да се казват истини и изведнъж мненията потънаха. Интересно. Питам се има ли място в тази държава,където да можеш да кажеш истината и тя да не бъде изтрита?!?!?

Здравей НАБЛЮДАТЕЛЮ мой,
Виждаш какво става с този сайт БГработодател...
Трият си и си пускат каквото им е угодно на ТЯХ!
ТИ КАКВО направи???
Явно в ТАЗИ фирмичка продължава да цари анархията.
Просто ШЕФКАТА си прави каквото си иска, а никой не й търси сметка.
Така ли е?
А ТИ до къде стигна???

Търговска фирма "Каммартон България"ЕООД търси ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТ за магазина си от веригата ПРОФС в гр. София.
От вас се очаква да имате търговски опит (НЕ), много добри технически познания ( по физкултура ), шофьорска книжка (повярвайте въобще не ви трябва, защото няма какво да карате, освен натоварената количка с 300 и повече кг. електроди) и компютърна грамотност.
Дааа последното Ви трябва.
1. За да се опитате да работите, когато имате клиенти и програмата е в час, а не зацепва.
2. За да получавате и ОТГОВАРЯТЕ В СРОК на нескончаемата поща от г-жа Буковска, която не Ви дава възможност да си свършите нормално всичката друга работа, която имате.
3. Не забравяйте и скайпа. Много е важен.!! Ако случайно те няма включен - значи, че не си на работа, в личния скайп си влязъл или си некадърен да си включиш компа.
4. Да можеш постоянно да й отговаряш на нескончаемите задачки-закачки (пак отнемащи ти времето да обърнеш внимание на работата си).....А не дай си БОЖЕ да я потърсиш за работа. ЗАБРАВИ! ВИНОВЕН СИ!
Ние предлагаме работа в млад и мотивиран екип...(ОБЛЪЧЕН в по-голямата си част. Ако не се поддадеш на ОБЛЪЧВАНЕ си АУТ! Ако си мъж - трябва да се научиш да ухажваш силно и чаровно Шефката си, да й се мазниш и едва ли не да й станеш любовник, за да си добре, защото на мея горката нещо не й достига. А ако си жена - трябва да станеш абсолютно като нея - к..ка!)
Пакет от социални придобивки ( Които не ги взимаш винаги, защото въпросната ти Шефка си ги реже когато си поиска.).
И да не забравяме ДОБРОТО ЗАПЛАЩАНЕ...Това е интересно.
Защо лъжете хората!?!
Стилияна Буковска
Ако все още сте навити мазохисти, то моля заповядайте на интервю в офиса на г-жа Буковска на "Илиенско шосе" 8 и си носете ЗАДЪЛЖИТЕЛНО чаровната усмивка, чупката в кръста и личното си АЗ приготвено за изхвърляне.
Тогава можете да сте сигурни, че ще преуспеете.
УСПЕХ на печелившите.

Мнението на Елеонора е абсолютно точно. Но,за да има някакъв смисъл тези публикации трябва да стигнат до г-н Иван Павлов,за което смятам да се погрижа. Стилияна Буковска трябва да осъзнае,че не е тя центъра на Вселената и че гаврейки се със служителите, вреди на фирмата. Съмнявам се хората,които трябва да знаят как стоят нещата  да са запознати- нека им помогнем!

Здравей мила Елеонора, ако Ви бяха оставили и теб и другите да си правите каквото си решите, както стояха нещата преди появата на "Шефката ТИ", то фирмата просто щеше да е история. Не разбирам само коя от двете визираш Десислава или Стилияна?  За Деси предпочитам да не говорим, тя е история за Профс, но ако си имала наглостта да напишеш тези думи за Стилияна, то значи аз искренно се развам, че вече НЕ си служител на Профс. Профс се прероди с нова визия и концепция и аз от много време казвам, че тези които не преимат промените посто трябва да си потърсят ново поприще. Наложи Ви се да работите, да пишете отчети, да внимавате и да бъдете отговорни в работата си. Явно не Ви хареса, но това не значи че трябва да хулите работата си. Щом не ти харесва, просто ставаш и се махаш. Не е професионално да хулиш и упреквш. Да му мислят новите ти работодатели.
Колкото до т.нар. от теб "облъчени" - това са много точни хора, които дойдоха със своята митивация и желание за работа. Те работят и дават добри резултати, за разлика от повечето от Вас, които просто бяхте изхварлени от системата.
Що се отнася до това дали се струва човек да започне работа там, остави хората да преценят сами. Ти лично не можеш да си единица мярка за нищо друго, освен за вечно недоволство и протести. Нито веднъж не се случи когато ти беше възложено нещо да не чуем поне 5 причин, защо това не може да стане, а не отговор който да ни помогне да го осъществим.
Пожелавам ти успех и се научи да бъдеш професиналист и да уважаваш другите.