Брокер инс /img/frontend/nomap.png"

Брокер инс

Средната заплата за каква позиция ? Защото има разлика :) И все пак ако игнорираме мениджърските позиции, както и тези на най-ниско платените - да кажем, че средното е 800 лева чисто. Това разбира се без комисионните ( тук пак опираме до позицията, която те интересуа). Бонусите представляват пари, дават се на около 3-4 месеца, определят ги по симпатии и по връзки. Но все пак няма служител, който да не получава бонус.
Последния въпрос...нали знаеш - винаги има недоволни и доволни. Какво значи да е хубаво да си нечий служ ител? Фирмата е малка, българска, развитие няма, колегите далеч не са високо интелигентни. За сметка на това заплатите са добри, офиса е хубав, работния ден приключва в 17.30. За някои даже по-рано.
Дано съм ти помогнал.

Бях написал един доста дълъг и подробен отговор на въпросите на Ангел, но по необяснима за мен причина, не е публикуван.
Нека админите кажат какъв им е проблема ?

искам да попитам някой знае ли колко е средната заплата в Брокер инс,
въобще да има някакво инфо!!!А и за бонусите,какво предстваляват те,как ги определят и през какъв период ги плащат!?
Знам че се намират в центъра на Сф,знам че са от големите брокери,а дали е хубаво да си техен служител...!?
Благодаря ви за инфото!
Хубав ден!!!

Фирмичката е добре за хора без образование, език, себеоценка - абе за празноглави надувки. Ако ще работите там - настройте се - това ще ви е средата. Заплащането е добро за нископоставени кадри ( особено на фона на нулевите изисквания) и смешно за по-качествените хора. Развитие нулево ( поне откъм кариера - ако сте близка на шефа, може и да ви огрее).В тази фирма програмист и телефонист се заплаща еднакво, смея да кажа и че се третират като еднопоставени хора. С разликата, че телефонистката си тръгва в 5.30, а програмиста си васи очите до 9 вечерта. Увеличенията на заплати за смешни ( 40 - 70 лева на година - две), за сметка на това има бонуси. Шефовете са като всички БГ шефове в БГ фирми. Офисът е на добро място и е сравнително хубав ( все пак е апартамент, а не огромен офис). Относно сигурността -рядко уволняват хора, но се случва.

Ако са Ви предложили работа - означава, че имате уникалния шанс да работите и развивате! А това едва ли ще го получите на много места! А ако те са Ви поканили - какво чакате?!

ако става въпрос за застраховки ...екстра.....6ефовете са много то4ни

Хора някой работил ли е в брокер инс? имам оферта за работа от тях. как ви се струва като място за работа?

Моля дайте мнение за фирмата. Какво е отношението към служителите, заплащане и т.н.