Инекс Монтажи ООД /img/frontend/nomap.png"

Инекс Монтажи ООД

1 точка от 4 мнения

работя в адв кантора и ако има интерес от бивши работници да си получат заплатите , моля да ме намерят на [email protected]

долните мнения са правилни.Напълно некоректни работодатели.Заплатите от април 2010 до ден днешен 23.03.2011 не са изплатени на никой от бившите служители на фирмата.При написан от мен имейл къмГеорги Калинов(управител),какво става с моите заплати,отговор не ми е даден.

Фирмата е безкрайно некоректна относно заплащането! Не им вярвайте! Напълно съм съгласен с предишното мнение!

Това е фирма,която от 2007г, три пъти си смени работниците,които добри или лоши работеха и създаваха нейното име в строителството на ОВК.Накрая почти всички бяха съкратени или уволнени през лятото на 2010г,без да се изплатят заплати и обещетения от м.април 2010г, а сега сме м.октомври 2010г.Не се хващайте на обещанията им-след това ще съжалявате !