ВИ ВЕСТА ХОЛДИНГ /img/frontend/nomap.png"

ВИ ВЕСТА ХОЛДИНГ

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
Допълнителни доходи, надомна работа, онлайн бизнес, работа по интернет

Уж счетоводната къща СКОНТО ДС ООД, през която в момента търсят счетоводители, защото вече не могат да намерят е на Г-н Серов. Направил си е нова фирма, за да пуска обяви за работа през тях.

Г-н Серов е един соц боклук.

Разбира се, че мненията са от бивши служители. А след като съм вече бивш, - никой НЕ МОЖЕ да ме задължи да пиша каквото и да е. Много ми е интересно бившата така наречена служителка, която е работила за чужди компании, защо ги е напуснала или най вероятно е съкратена поради незнание и ниска компетентност. Най вероятно и за тях бълва змии и гущери, но както казах пазара е пълен с некадърни кадри с високи претенции и изисквания за себе си, без да дадат и грам професионализъм независимо къде и при кого работят. Не може само да взимаш, трябва и да дадеш нещо от себе си. И да ,тези които са недоволни разбира се,че искат да бълват неверни неща, защото най- вероятно им е нарушено спокойствието и отново са на борсата поради некадърността им. Никога не давайте оценка за друг без да се поставите на негово място, защото когато станете работодател едва ли ще искате да имате служители които си клатят само и единствено краката.

Напълно съм съгласен с негативните мнения. Не мисля, че човека има някакви лични причини. Описаното е точно така. Серов е отвратителен човек, атмосферата и обстановката, респективно също. Имайте предвид, че Серов принуждава служителите си да пишат тук добрите коментари, малкото добри са от настоящи служители.

Като бивш служител не мога да подмина тези отвратителни нападки. Не знам защо на някой бивш служител му е много важно да излее отрицателната си енергия. Обяснението е едно лично за мен. Некадърни кадри които не умеят нищо освен да мрънкат и злословят за работодателя си , а в същото време мислят , че са велики . Човек , който е стигнал до тук да плюе е ясно като бял ден какви са му качества. Обстановката е прекрасна и работодателя е стойностен човек.

Здравейте, ето малко актуална информация за Ви Веста Холдинг.
1. Работна среда - прекарвате 8 часа на ден в стая с размери 2/2. Няма общо помещение, където може да починете за 5 мин. Няма къде да станете от бюрото и да направите 5 крачки. Офиса е изключително мръсен, в тоалетните няма тоалетна хартия. Няма кафе, няма къде да си избършеш ръцете. Всеки си е донесъл чаша, кафе, лъжичка, тоалетна хартия и т.н. и ги държи в шкафчето зад себе си. Няма отопление, всяка стая се топли с печка, след уикенда стопля към сряда. В общите помещения е студено. Предвид местоположението, което ще видите на интервюто, евентуално, няма къде да се храните. Вариант е да си купите храна от единствения магазин в близост, но ще трябва да я консумирате прави в коридора, тъй като няма помещение за това. Коридорите са широки около 70 сантиметра, при лека форма на клаустрофобия е възможно да изпаднете в криза. Целия офис е с камери, влиза се и се излиза с карти, като някой и с това се занимава, да следи дали 8 часа сте били вътре или 7 часа и 59 минути.
2. Така наречения ХОЛДИНГ - група от 90% фалирали фирми.
3. Серов - не дава отпуски, когато служителя поиска, а когато той реши. Например, бяхме принудени да си пускаме отпуски когато спират тока. Според условията, които фирмата предлага на интервюто са допълнително здравно застраховане и ваучери за храна. Не получих нито едното от тях. За ваучерите ми беше обяснено, че се предоставят след 6-тия месец във фирмата, а здравно застраховане няма.
Отношението на господина към служителите е отвратително. Работила съм в какви ли не фирми и в големи чуждестранни компании, и малки семейни фирми, и местни търговски, на толкова прогнил човек не съм попадала. Имаше ситуации, в които даже няма изгода да действа по определен начин, прави го единствено за да унижи и смачка човека срещу себе си. Изключително ехиден, стар и озлобен човек, страдащ по комунизма, с вътрешното усещане, че притежава неподозирани качества от околните и може да анализира и подчини всеки. С две думи, следва максимата "Има човек - има проблем".
Докато бях там, разбрах че, доста от колегите при прекратяване на трудовото правоотношение с фирмите му са имали големи неприятности, обръщали са се към Инспекцията по труда, чрез нотариуси са изпращали нотариални покани, за да им бъдат приключени трудовите книжки и т.н. С мен стана същото.
Надявам се, с това мнение да предотвратя други хора да загубят време, професионални умениия и самоуважение.

Някой може ли да даде актуална информация за фирмата?

Много неверни неща се казват още не интервюто, няма нищо общо това което обещават, с реалността. Отношенията между колегите са ужасни, няма сплотеност на колектива. На всяка крачка интриги и подлост. Обстановката е тягостна. Мястото на офиса е ужасно. Не мога да кажа нищо добро свързано с тази фирма...Типичен български работодател.

Присъединявам се към отрицателните мнения и ще добавя - фирмата се управлява чрез бездарно инфантилни соц. похвати. Страхът и безропотното подчинение доминират в отношенията на персонала с В.Серов и никой не смее да изрази мнение, различно от това, което ще се хареса на последния. Жалка пародия на "модерна" бизнес среда!Непоносимо тегава обстановка.