Меридиан 22 /img/frontend/nomap.png"

Меридиан 22

Бях там на интервю за счетоводител - пълен ужас!!!Не крият изобщо, че счетоводството им е много ама много двойно!!!Не се осчетоводяват много неща, заплатите на нереални осигуровки, черна каса.АЛО данъчните къде сте????

Миналата учебна година  преподавах там и мога  да споделя, че съм много щастлива, че вече не съм част от колектива на това училище. През цялото време  усещах  определена враждебност  от страна на ръководството към нас, новите преподаватели. Не е тайна, че там има приближени учители, които постоянно слухтят и докладват. Докато бях там, напуснаха много кадърни учители, защото не можеха да търпят своеволието на директорите. Като пример ще Ви споделя, че само  през учебната 2009- 2010  се смениха трима учители по един от чуждите езици. Материалната база на училището е стара детска градина, много е тясно и често се разнася неприятна миризма. Що се отнася до заплащането, то не е кой знае колко, отново зависи според човека. Колкото си по приближен до ръководството, толкова повече получаваш. Осигуряват те на 450лв. Подлагат те на постоянен тормоз. Г-жа Пернишка, директорката на основното училище, постоянно крещи, има неадекватно поведение, така че по-добре човек да не започва там- ще си спестите много ядове и безсънни нощи.

Трудов договор за половината договорена заплата - останалата половина се плаща когато им е кеф и от служителката в личен състав Нуша!

Здравейте! През учебната 2008/2009г. бях преподавателка по англ. език в това училище и останах с много лоши спомени. Директорката на основното училище- г-жа Пернишка, се държеше с нас доста грубо, авторитарно и неадекватно. Аз работех много , давах всичко от себе си, но в един момент разбрах, че каузата е загубена и напуснах. Щастлива съм, че не работя вече там, защото е важно спокойствието и доброто отношение.

3 години работих в тази фирма и от никого нищо лошо не съм видял. Много свестни хора има там!

Учител съм по английски език във фирмата от 16 години. Това е една от малкото частни фирми, в които се плащат редовно заплатите. Да не говорим, по време на криза! През всичките тези години ми се плаща по 2 пъти в месеца, т.е. плащано ми е около 380 пъти. За сведение на лъжеца от първата публикация, само при 3 от тези 380 плащания е имало закъснение от 1-2 дни. Да, нямаше новогодишен бонус, но си получихме аванса за месеца преди Коледа. И смятам, че увеличението на заплатите, което ще получим от тази календарна година е много по-голямо в перспектива от един коледен бонус.
Колкото до престижа на училището - броят на децата ни е доказателство за качеството на работата ни.

Аз съм Йоана Алексиева и работя в "Меридиан 22 "от 2 години. Написаното преди мене от мое име е лъжа и някой подло  се опитва да ме злепостави и уронва престижа на училището, в което работя. За мене това е най-доброто частно училище в София. За Коледа всички си получиха заплатите. Най-гадната лъжа е,че г-жа Стаменова "тероризира децата". Има ли някой,който може да повярва на тази лъжа? Да, тук има ред и дисциплина,но на децата се обръща изключително внимание. Те обичат училището,в което учат. Въпреки кризата, броя на децата  се е уввеличил с повече от 20%. Това е най-доброто доказателство,че наистина сме добри. Аз разбирам,че конкуренцията е жестока, но "Меридиан 22" е и ще бъде едно то най-добрите частни училища в София,въпреки подлите нападки. Ние от "Меридиан 22" желаем успех на всички .