ET АНИПАЛ - Анета Паскалева /img/frontend/nomap.png"

ET АНИПАЛ - Анета Паскалева

Казвам се Мария Банчева, на 23 год. съм и съм настоящ служител във фирмата.
Работя за г-жа Паскалева от близо 3 години, откакто съм студентка.
Още на първия ми работен ден г-жа Паскалева ми каза, че когато имам лекции или други ангажименти към университета - уведомявам я и отивам без проблем и такъв никога не е имало. Каза ми още тогава следното - "Когато си свършиш работата, ако искаш си изваждаш да четеш." Следователно, откъм работно време, съобразено с нуждите на учащия - няма място за забележки.
Откъм заплащането - г-жа Паскалева винаги е била коректна към мен.

В недоумение съм от негативните коментари по-долу, защото такива ситуации не мога да допусна, че някога са се случвали, предвид, че работя в фирмата от толкова време.
Г-жа Паскалева е изключителен професионалист в областта си (което си личи от факта, че представлява немски концерн за България от 1992 год. до днес) и има сериозна база клиенти, с които работи от 26 години насам и те продължават да избират именно нея, което говори само по себе си. Но тази страна на нещата със сигурност е убегнала на хората, които са работили в Анипал за 2-3 месеца и са се отказали, а след това са дошли тук да отправят безпочвени обвинения.

Относно чисто човешките качества и ценностна система на г-жа Анета Паскалева (защото и това е от значение, за да бъде човек добър управител) мога да пиша с часове, но е достатъчно да кажа, че управителят на фирмата е честен, отговорен и последователен човек, с много богат професионален и житейски опит, от когото аз лично научих много през годините.

Работата като „Офис сътрудник“ в Анипал с г-жа Паскалева ме научи на дисциплина, организираност, внимание към детайла, пълноценна комуникация с настоящи и потенциални клиенти и на още куп други полезни качества, които ще ми бъдат от голяма полза за бъдещото ми професионално развитие, което ме прави изключително щастлива.
Благодарна съм, че работя в Анипал и съм много признателна на г-жа Паскалева, която е един прекрасен човек и работодател.

Поздрави,
М. Банчева

След изключителния и напълно заслужен успех на г-жа Паскалева, която спечели титлата Мисис Баба 2018, търсех информация в интернет пространството, за да запозная приятели и семейство със снимки и емоции от конкурса. За мен бе голяма изненада да открия коментари на бивши нейни служители, в които изразяват негативно мнение за г-жа Анета Паскалева. Във всички мнения се откроява ярко наличие на правописни грешки, което само по себе си е показател за отсъствие на грамотност и трудови качества при авторите и не би учудило никого, защо те не са успяли да се реазлизират успешно във фирма с име и авторитет.
Фирма АНИПАЛ беше моето първо работно място. Там ме приеха от студентската скамейка и в следващите 8 години от 1998-ма до 2006-та получих основата за цялата си последваща трудова дейност. С изключително човешкото си отношение към един съвсем млад човек, господин и госпожа Паскалеви ми показаха как се води комуникация на високо професионално равнище със сериозни европейски партньори, имах шанса да усъвършенствам езиковите си познания и да бъда част от престижни събития в областта на измервателната и високоволтовата техника, както и да общувам с много специалисти от водещи фирми в Германия и Австрия. Със своя ентусиазъм, трудолюбие и много личен чар, госпожа Паскалева и до ден днешен представлява за мен пример за подражание, който за щастие мога да следвам, благодарение на приятелството, в което прераснаха нашите взаимоотношения.

само ще ви кажа че когато работих при нея почина зет ми и аз я попитах за един ден отпуск след погребението тя ми каза че неможе и добави какво ще стане ако всичките ти роднини започнат за измират така че повече няма какво да се говори за нея

Наистина не нападайте по този начин г-жа Паскалева. Ще и изскочи пяна от устата и ще получи инфаркт ( тя е пред пенсия де вече). А пък пушачката студентка - не си хаби хвалебствията - никой не им вярва. Мирише на ПР акция, тъй де ....

Интересно ми е, дали мнението от 05.2013г. е от вече бивсша служителка :)))и дали може да сподели нещо ново от тази година, което да миспести загубата на време. Ще съм й благодарна.

Прочетох всичките коментари и съм меко казано потресена! Как може да нападате по този начин г-жа Паскалева? Аз съм настоящ служител във фирма Анипал и горе-описаните условия на работа изобщо не отговарят на истината.
Не съм срещала по-добро и по-точно отношение на работодател към служител. Никога не е имало закъснение на заплащане за свършена работа. Никога не съм имала проблем с работното време - от 9 до 13 часа, да не говорим, че ако имам личен ангажимент или лекции никога не се е имало проблем да изляза или да не дойда на работа.
Относно пушенето- аз съм пушач и винаги, когато ми се допуши, излизам и пуша! Не знам от къде си измисляте всички тези глупости?
Шефката е уникална! Точен човек, който изисква точност и от своите подчинени - Какво лошо има в това? Разбира се, че всеки шеф изисква коректно и точно отношение от своите служители, след като той самият предоставя същото!
А това, че има хора, на които не им се работи или не им изнася да са обикновение асистенти не е проблем на управителя! Да не кандидатствали за тази позиция.

Това са лютия студ е абсолютно вярно - аз прекарах там 3 месеца и не издържах - нито договор ти предлагат, нито нищо, играят си на участие в търгове, паскалева прави разни отчаяни опити защото син снаха и внучка чакат пари на нея, а забравих най важното - трябва да измиеш чинийте щом се нахранят тя и сина и - изобщо пародия голяма и затова никой се не задържа там

Интересно - тази фирма търси електроинженер и секретарка 3-4 месеца нон-стоп, явно е съмнително  що за условия предлага.

Ако ви канят да отидете на интервю, имайте предвид следното:
Ще ви предложат осигуряване на около 200 лв, дали ще вземете повече - Божа работа!
Ако пушите хич не си губете времето - госпожата плаща за работа, а не за пушене.
Трябва да сте суперспец по немски, английски, компютри и електротехника и да ахнете от удоволствие, ако ви предложат 500 лв чисто. С две думи - да сте мазохист по природа.

Изключително подтискаща работна среда, в офиса е студ, шефката ходи с шала, крещи 80% от времето за дреболии, натяква постоянно че не сис и заслужил заплатата престъпление е да си вдигнеш телефона, ако те търсят, да сложиш телбодката на 2 сантиметра от обичайното и място, да закъснееш с 5 минути - следват ругатни, глоби ( заплащането е на 1/3 осигуряване) . Ако постъпите там може на следващия месец да ви сюрпризират с предложение за 4 часов работен ден - не гледайте обявите, питайте патило. Ако все пак започнете работа там, купете си шумозаглушители, а ако имате слаби нерви - хич не си го и помисляйте - ще ви излязат през носа 200-300 лева,  които ще вземете с "кървав пот".