медико-диагностичен център карилаб-днк /img/frontend/nomap.png"

медико-диагностичен център карилаб-днк

Като пациент на лабораторията съм доволен. Препоръчвам!

ИСКАМ ДА ИЗКАЖА БЛАГОДАРНОСТ КЪМ ТЕЗИ ПРЕКРАСНИ ХОРА И ПРОФЕСИОНАЛИСТИ ОТ ЛАБОРАТОРИЯ КАРИЛАБ!
БЪДЕТЕ ЗДРАВИ И ВСЕ ТАКА УСПЕШНИ
СЕМЕЙСТВО ВИКТОРОВИ -ПАЦИЕНТИ

Това беше най-продължителното интервю за работа!
Разбрах за Centro Medico Italiano, филиал на КариЛаб, от jobs.bg, където бяха публикували обява за работа за длъжността РЕЦЕПЦИОНИСТ/КА с отличен италиански език. Изпратих им автобиографията си и не след дълго бях поканена на интервю.
Интервюто започна да провежда някаква г-жа Неизвестна,наричам я така, защото не се представи. Разказа ми колко са велики и можещи и колко неграмотни и некомпетентни са били предишните кандидати за въпросната длъжност. След десетина минути се появиха д-р Кари Бачева и д-р Георги Карамитев и се представиха като общопрактикуващи лекари. Интервюто продължи да води на италиански език д-р Кари Бачева. Беше ми обяснено за какво горе-долу става въпрос и ме поканиха да дойда на следващият ден за няколко часа, за да се запозная с естеството на работа на медицинския център. Чудесно! Заплата 800 лв., работно време от 8 до 16 часа, нова сграда, намираща се на ул. Веслец №65, скъпо обурудвани кабинети,страхотно.
и така…
Явих се в уречения час, запознах се с естеството на работа в продължение на около 4 часа, пожелаха ми приятен ден и казаха да дойда и на другия ден и на по-другия, докато на третия ден не се появих малко по-рано и ги намерих в неловката за тях ситуация, да запознават с естеството на работа друга кандидатка за същата длъжност.
Д-р Карамитев ме покани в кабинета си, за да ми обясни ситуацията. Тъй като не знаел какво са ми казали колежките му на първоначалното интервю, той ми обясни, че става въпрос за малко по-продължително проучване на способностите на кандидатите. Пет работни дни за около 4 часа на ден, без да очаквам някакво заплащане за това. Съгласих се. Нямах представа кой кой е в този медицински център, общувах предимно с д-р Карамитев, докато на петия ден не разбрах, че въпросната г-жа Неизвестна е майка на д-р Бачева и отговаря за човешките ресурси. Самата г-жа Неизвестна /ще продължавам да я наричам така, защото тя така и не се представи/ е меко казано една невъзпитана и комплексирана жена с големи претенции без никакво покритие.Не бях одобрена именно от нея, но не бих и могла да си представя това създание да ми е шеф. Още не мога да повярвам, че е майка на толкова елегантна и ерудирана млада жена като д-р Кари Бачева. Желая успех на майката, дъщерята и на д-р Карамитев, а и на всички вас, бъдещи кандидати за работа в този медицински център. Надявам се, че моят опит ще ви бъде полезен.

Пациентка съм на Лабораторията от 6 години и съм много доволна от Карилаб!
Професионални,коректни и точни резултати!Екипа е приятен ,с много подбрани и интелигентни професионалисти!Беше ми спешно и ми пуснаха апарата пред мен за ПКК и резултата излезе от апарата за 5 мин.!Благодаря Ви ,че Ви има и все така Успешни!

Бях на студентски практики по Проекта Европейски практики В Лаборатория и Медицински Център Карилаб и съм изключително доволна !Отдадени ,интелигентни и професионални лекари,специалисти,биолози!
Искам да изкажа благодарността си към екипа на Карилаб ,за това че ми дадоха знания (както в Голямата Базата ,така и във всички малки филиали ме обучаваха),умения и хуманно отношение към Медицината и всеки отделен пациент!По време на практиката минаха на проверка от Министерството на Здравеопазването и бяха очаровани от програмата и обучението на студентите!Всички документи бяха изрядни!
Искренно благодаря Карилаб

От името на РИОКОЗ трябва да кажем ,че МЦ и Лаборатория Карилаб има акредитация от МИНИСТЕРСТВОТО на Здравеопазването с отлична оценка за контрол на качеството на изследванията и всички предлагани медицински дейности !Базата на Медицинския Център се намира на ул.Веслец 65 и е над 500 квадратни метра(НОва сграда на 6 Етажа,построена от Медицинския Център) !Лабораторията има няколко филиала в страната по 12 квадратни метра както е по закон ,проверен от РИОКОЗ с налична тоалетна и мивка в помещението!Апартатура ,с която разполага Лабораторията е последно поколение апаратура с най-висока прецизност!Изследванията се извършват в Базата -Майка,единствено ПКК,Elisa и урини се извършват веднага и на място,във всеки филиал !Карилаб е много реномирана и Прецизна Лаборатория със специално отношение към всеки пациент!

Нещата в тази лаборатория са твърде измислени. Не знам, къде спи в случаят РЗИ, но как лаборатория с размерите на гараж извършва такава високоспециализирана дейност и защо няма собствен санитарен възел. Всеки пациент, който се е подлъгал да ходи там, знае много добре, че ако се наложи за изследване урина....... ходи в съседното заведение да ползва тоалетната. И въобще всичко там е толкова смешно и несериозно, тъпото е, че определени лекари по един или дру начин са се ангажирали с тази пародия на лаборатория и съвсем целенасочено си изпращат пациентите там. А да не говорим, колко фалшиви студентски практики минаха от там, и колко пари за фиктивни стажове на студенти се преведоха на двете управителки майка и дъщеря!

Работя в Мед.Център Карилаб повече от 5 години!Винаги са били изключително коректни с мен!Освен прецизност в заплатата получавам и  бонуси,но се старая много!Експедитивни сме в резултатите,държим на контролите и вниманието към всеки пациент!
Благодаря на Карилаб ,че съществува!Пациентите са изключително доволни и проблемите им ги решаваме с много внимание!

'Аз работя  в Лаборатория Карилаб от 3 години и съм изключително доволна!Винаги са ми плащали на време ,даже и с бонуси,но и аз се старая много!За тях мога да кажа само добро,познавайки ги повече от 3 години!Отнасят се с хората така ,както те заслужават!Имаме 7 доктори с призната специалност -изключителни професионалисти!

За мен са много некоректни! Гледат как да вземат парите на клиента! Със съпругата ми бяхме на обикновен преглед във 23 седмица от бремеността й! Прегледа продължи около 15 мин, но не знам защо го таксуваха като 4D въпреки че не беше! И така олекнахме с 80 лв. Нямям думи просто!