ЕОС Матрикс / EOS Matrix https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Рачо Петков-Казанджията 4-6&markers=София,Рачо Петков-Казанджията 4-6

ЕОС Матрикс / EOS Matrix

Извинявайте, бих искала да попитам какво точно означава "ЕОС" в името на фирмата. Някой има ли представа откъде произлиза?

незнам чета всичко това и се обеждавам че има много истина в написаното но и много неща не са така както ги представят съдя по отношението спрямо мен и мога спокойно да кажа че ЕОС бяха точни и коректни към мен назначиха ме на работа без никакви предрасъдаци и ми плащаха според уговорката даже и повече от очакваното не мога да кажа че не е имало дразнители но тях ги има навсякъде грозно е и е обидно за всички нас хората да изопачават истината според собствената им изкривена психика за редно или нередно аз лично съм доволен и пак бих работил с тях независимо от всичко това е пожелавам на всички настоящи служители много успехи и поздражи на ирена от ЛС

Здравейте мили настоящи и бивши колеги. Защо се кандидатствали за работа тук като не ви изнасят условията. До колкото си спомням на интервюто ви казват за какви пари ще работите. След като сте се съгласили на тези условия не критикувайте фирмата , а вас самите. Първо - никой не ви е упрял ножа в гърлото, че да започвате работа тук. Второ - щом според някои чистачите вземат повече пари, защо тработите като колектори. Срамна работа няма. Замислете се обаче как ще звучи чистач или хигиенист в Автобиографията ви.

В началото ,представете си , ми беше ужасно интересно да чета коментарите тук . Смея да твърдя,че е било грешка. Ако наистина половината от "настоящите служите" мислят , това което са написали,не може да ме питате защо ще задам въпроса - Защо са още настоящи?А иначе, истината е една - ако наистина вършиш това, за което си нает на работа, няма да имаш много време да държиш сметка , кой кога пуши! Продължавайте са си мислите ,че тревата на комшията е винаги по - зелена и ще продължавате да сте напълно неудоволетворени от работата си. Който си мисли,че 40 лв. ваучери са му проблема, да вземе да осъзнае ,че на фона на общото положение е щастлив ,че има къде да си закара седалището на работа.

Здравейте, някой дали може да ми даде малко инфо за работата в този отдел, заплащане, отношение, бонуси и как се постигат и плащат ли се реално?Благодаря.

здравейте и от мен,най-накрая да вляза да видя какво пише в този форум и да си кажа и моето мнение разбира се-Първо ,нещата които не ми харесват-смятам че най-близо до истината е така наречения "длъжник"-не сме в детската градина,та да не можеш да кажеш 2 приказки на човека до теб,дори когато няма работа,да питаш за всяко елементарно нещо и да ти се карат за наистина дребнотии,но това надявам се някой ден да се оправи.Всички които работим в тази фирма искаме нещата да вървят,да постигаме резултати и в следствие на това разбира се да взимаме бонуси,никой не клинчи и не се спотайва,вс работим усърдно,така че смятам,че няма нужда да се тормозим излишно-а що се отнася до Митко не съм съгласна с повечето твърдения за него-смятам че той е човек,който наистина си разбира от работата и иска да ни помогне с всичко,което може и знае,така че аз му правя евала-справя се страхотно с толкова мн жени на едно място

Какво прави колектора? звъни по телефоните или ходи да събира пари? Обяснете.

Съгласен съм с мнението на Калоян Диков.Аз съм негов бивш колега,Атанас Енев,и искам да кажа,че в този отдел атмосферата е отлична - и като отношения между колеги,и като отношения със Team leader i Supervisor!
А работата си е работа,да,тя е монотонна,понякога изнервяща,но коя работа не е такава!При добра работа(а хората там наистина работят здраво)и малко късмет не е проблем таргетът да бъде достигнат!
Относно оплювковците - първо се научете на труд,дисциплина и самоконтрол!И не се крийте зад някакви псевдоними!
Желая късмет на всички с които съм работил!!

Работя във фирмата от скоро , може би и за това не съм съгласна и с повечето от прочетеното тук, но има и една съществена разлика СОФИЯ - Стара Загора. Тук заплтатите не са такива и може би за това хората и не роптаят толкова срещу заплщането. А и да си призная ако наистина искаш да взимаш пари трябва да работиш.Не разбирам кой си мисли че ще стои по 8 часа на бюро и ще му дават по 1000 лв. за това.По отношение на по - високо поставените не мога да кажа нищо лошо, а напротив. Една дума накриво не съм чула ,дори забележките ни се правят под формата на съвети.Доволна съм, няма да ви лъжа. Не мога обаче и да кажа за колегите, които са писали, че не са доволни , че не са прави. Монетата има две лица. Това за почивките обаче ме ядоса, 2 пъти до тоалетна на другият път! Никой абсолютно никога няма да те спре ако станеш за да отидеш до тоалетната. Почивките не са големи , но и работата не е тежка. Колкото до клиентите.. ами България !!! Трябва ли да ви кажа повече, това са хора , които срещате всеки ден , които ви псуват и дори без да ги карате да си плащат.. ей така, за удоволствие.Колективът.. това вече е късмер, хора всякакви, единственото лошо, което ми е направило впечатление до сега е именно това.Разни хора, разни идеали. Има ги и онези подмазвачи ,пред които те е страх да коментираш, но са малко. Факт. Проблема е обаче , че както винаги се получава съберат ли се много жени на едно място, друго освен интрига не може да се появи. Но решението си е едно - Работата си е работа!Моят съвет е : Имайте си едното уважение за по едно "Добро утро" и не се опитвайте да създавате връзки еквивалентни на роднински"
Искам да подчерая изрично , че работя във фирмата наистина от скоро,за момента нещата ги виждам така, не твърдя ,че това може би е поза за пред новите, но може и да не е. Просто съм случила на град може би.

Здравейте искам да попитам хората кандидатсвали в фирмата какви са въпросите от интервюто, понеже ми предстои интервю точно с тази фирма.
Благодаря предварително.