АВТОСРЕВИЗ ПЕТКОВ Си Ес Пи ЕООД /img/frontend/nomap.png"

АВТОСРЕВИЗ ПЕТКОВ Си Ес Пи ЕООД

Не ходете там иска ми от 100 лева за работа, която струва 30 лева и втория път 1000 лева за смяна на радиатора на климатика ми. И то след като ми разглоби колата започва да ме изнудва....!

2000 лв за ремонт на алтернатор за алфа ромео 166 - сами си приценете дали да ходите там. Първоначално цената беше 1200 лв - после не е ясно как стана 2000 лв - и то, забележете - след отстъпка.

В отговор на горният комента:
Бившият служител  А. Тошев който бе изгонен за злоупотреба  е коментирал работното си място и условията на труд в автосервизът . Това само доказва ,че след като е коментирал явно му липсват тези условия липсва му повереният му лек автомобил , служебен телефон и позицията на управител на сервиза . От управата на Си Ес Пи -Еоод може само да изразим радоста  че неработите за фирмата. Същото се отнася и за друг служител Т.Тодоров с който двамата сте на едно работно място в момента . Пожелаваме "успешна и ползотворна работа" на новото ви работно място. до следващото ви освобождаване.

не ви препоръчвам да започвате там.ще си довлечете само нерви и безсъние.аз работих там 3 месеца на трудов договор на 100 лева.всъщност трябваше да взимам 1200.е не е така взех само 800 и на всичкото отгоре ме направи МОЛ.накара ме да се подпиша на 20 000 лева държа ме 3 месеца и след това ми каза че няма повече нужда от мен.след като ме изгони ми каза че нямам какво да взимам от него и ме отпрати най-брутално.знаете ли какво е да се работи 30 дни в месеца,7 дена в седмицата,по 16-20 часа на ден?КОФТИ Е !!!е сами си преценявате!мои съвет не ходете там.

Видях обяви за работа в АВТОСРЕВИЗ ПЕТКОВ. Някой може ли да каже какви са условията за работа и заплата?