МЕТРОПОЛИТЕН ЕАД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район Възраждане, ул.КНЯЗ БОРИС ¶, 121&markers=София,Район Възраждане, ул.КНЯЗ БОРИС ¶, 121

МЕТРОПОЛИТЕН ЕАД

кажете ми моля някакви рамки поне на заплатата на касиерите. Защото това - ниски или високи е толкова относително..

харесвами вашата фирма

мога ли да започна работа във вашата фирма завършил съм Автоматизация на железопътен транспорт ще се радвам да практикувам професията си

искам да ви попитам дали имате свободни работни места имам искаран курс и мога да започна веднага

Искам да попитам дали има някаква вероятност да започна работа във Вашата фирма.Завърших средно-специално миналата година в Професионална гимназия по железопътен транспорт "Н. Корчев със специалност техник по автоматизация.  Бих се радвала да се реализирам в някаква специалност подобна на тази която учих.

Мили хора,моля,помогнете ми да разбера как да кандидатствам за работа?

Кандидатствам за работа в МЕТРОПОЛИТЕН АД, защото смятма, че имам необходимите опит, умения и образование за тази длъжност.  Безработна съм и съм регистрирана в Бюрото по труда в Люлин.

метрото е супер бърз и удобен транспорт. Харесва и това, че  се спазва разписание, няма закъснение, чисто и приятно за пътуване. Харесва ми и затова искам да работя в метрото на билетна каса, ако има свободни работни местал

Бих желала да започна работа на нчкоя от вашите каси.Без работа съм от близо година.Мисля че ще ви бъда полезна.

Искам да попитам тези, които говорят за хората ръководители във фирмата, че са комплексари - мислите ли, че хората които имат пари и някаква власт се мислят за малоценни и некадърни? И такива ли са според вас? И ако са малоценни и некадърни как тогава ще обясните уменията им да ръководят хора и да управляват пари? И друго - ако някой от вас беше ръководител, няма ли и той да назначава хора на които има доверие (т.е. хора, които са му добри познати или т.нар. "свои хора")?