МЕТРОПОЛИТЕН ЕАД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район Възраждане, ул.КНЯЗ БОРИС ¶, 121&markers=София,Район Възраждане, ул.КНЯЗ БОРИС ¶, 121

МЕТРОПОЛИТЕН ЕАД

Конкурси за постъпване на работа имало ли е?

Желая да работя във Вашата фирма като касиер.Работила съм 8 г в системата на До"ТСВ"
Вярвам, че ще бъда част от Вас!

Здравейте! Желая да работя във Вашата фирма като касиер.Работила съм 8г в системата на ДП”ТСВ”
Надявам се, да бъда част от Вашият екип!

Метрото в София е построен с най-новите технологии в България.Понеже аз завърших за помощник локомотивен машинист,за ръководител движение и 20 години съм работил в системата на метро като машинист.Затова кандидатствах в Метрото в София като машинист.

Метрото в София е построен с най-нови технологии в железопътният транспорт в България.Понеже професиите ми са в железопътният транспорт като помощник локомотивен машинист, ръководител движение и 20 години съм работил в метро в чужбина като машинист.Затова кандидаствах като машинист в Метрото в София.

Метрото в София е построен с най-новите технологии в железопътният транспорт в България.Понеже по професия съм помощник локомотивен машинист, ръководител движение и 20 години съм работил като машинист в метро в чужбина.За това кандидатствам за работа като машинист в метрото в София.

Здравейте ще поразкажа какво се случва в курса за машинист в софийското метро.
Аз в момента карам курс машинист подземна железница - метро.
Курса е цяла година учебниците са преписани и преведени на български от правилниците от руското метро.
Преподавателя по правилниците си знае железниците за БДЖ и се оправдава с метрополитен еад служителите който са ги писали, че не са ги написали както трябва.
Трябваше да имаме 2 часа лекций и 2 часа упражнения, като не сме направили нито едно упражнение,
преподавателката на упражненията си четеше директно от учебника правилника и ни диктуваше.
По другия предмет по устройство преподавателя си разбира от схемите преподава добре като ни кара всички да четем по малко от учебника и да следим схемите на проектор от лап топ на чертожната дъска , подучух че другите преподаватели го плюят че не преподавал както трябва.
Ходихме организирано до депото в Обеля, там след като приключихме като излизахме работниците ни казаха - момчета ако нямате връзки изобщо не си пускайте документите за постъпване на работа при Карабашки.
На курса са записани 16-17 човека като двама са записани фиктивно просто за да си изкарат документа като не са стъпили и 1 ден на лекций, като разбрах че тези двамата вече са почнали работа и ги обучават и им заплащат
в Обеля с други назначени и че тези двама фантома всичко знаели нямало смисъл да идват на курса машинист подземна железница метро гр София впоследствие всички изпити щели да си вземат.!???
Всяка година желаещите за курса
'' Машинист Метрополитен еад '' намаляват като догодина може и да не се проведе.
И няма как да се проведе догодина курса като от първия ден един от преподавателите ни подхвана и почна да ни разказва как ако нямаш никакви връзки с г-н П. Братоев няма да те назначат на работа
'' Машинист на подземна железница - Метро град София ''.
Половината и повечето от записаните на курса са връзкари и шуробаджанаци който после ще возят хора, дано да се научат.
Присъствието е под 6-7 човека от записани 17-18.
Преподавателите на курса ти казват курса ще го завършите но много малко от вас ще започнат работа.

Работя е Метрополитен от 2 години като ръководител движение,отговарям за цялата станция и пътниците ,и взимам 850 лв заплата( почти колкото чистачките там). Работната среда е под всякаква критика,седим без светлина,без чист въздух по 12 часа. Категорията на труд е 3та,нищо че сме под земята и всеки ден вдишваме безбройните железни частици получени от търкането на влака в релсите.За тази заплата можете да работи на всякъде,не се лъжете да започвате там!

Кандидат за работа.

Здравейте,искам да кандидатствам за касиерка, предполагам че сега за новите станции ще набирате нови хора.