МЕТРОПОЛИТЕН ЕАД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район Възраждане, ул.КНЯЗ БОРИС ¶, 121&markers=София,Район Възраждане, ул.КНЯЗ БОРИС ¶, 121

МЕТРОПОЛИТЕН ЕАД

По добро заплащане...

Работя повече от 5г и по-малко от 10г във Метрополитен ЕАД. Позицията, която заемам е отговорна и изисква специализация, дори се търсят предимно вишисти, но това не е пречка на структурата за ръководители в отдели да се наемат хора без висше образование. Заплатите са под средните за Столицата. В електроподдръжката и то не слаботокова щата за вишист е около 900лв към днешна дата и дават по 12лв за храна на работен ден, което е към 252лв на месец средно. Развитие почти без шанс, ако не сте с връзки, също и да започнете без връзка, пак трудна работа. Карат може би почти всички служители и специалисти в поддръжката и експлоатацията да дават контроли на касите за редовност на пътниците, без това да влиза в задълженията им и без да е вписано длъжностната им х-ка, без да им се обесни какви права и задължения имат като контрольори. Карат инженери и специалисти да чистят сняг зимата. Работи се под земята в едни и същи условия, дори една и съща работа с различни длъжности за някои и за едните категорията за труд е 3та а за други 2ра. Например електроинженер или лаборант, или специалист по кабелни линии и осветление, настройчик са 3та категория, а ел. Монтьор е 2ра. Разликата в заплатата между вишист с магистър и човек с техникум няма 100лв. Иначе страхотна взаимоспомагателна каса и изключително редовно заплащане! Много стари виждания и разбирания са на дневен ред. Стар закостенял модел на управление. Има назначени дори хора, които психически са негодни за длъжностите, които заемат според мнението на много работници. Нощния труд е около 25лв на вечер. Машинистите са.най-привилегировани и най-високо платени, но и работата им не е лесна също!

Пичове от 3 години не работя никъде тъй като си докарвам по 1BTC на всеки шест месеца от този сайт https://freebitco.in/?r=15568018

Предполагам , че след откриване на новите метростанции в района на жк. Овча купел ще са нужни касиерки . Надявам се да има свободни места за тази позиция и искам да кандидатствам за работа при вас.

Конкурси за постъпване на работа имало ли е?

Желая да работя във Вашата фирма като касиер.Работила съм 8 г в системата на До"ТСВ"
Вярвам, че ще бъда част от Вас!

Здравейте! Желая да работя във Вашата фирма като касиер.Работила съм 8г в системата на ДП”ТСВ”
Надявам се, да бъда част от Вашият екип!

Метрото в София е построен с най-новите технологии в България.Понеже аз завърших за помощник локомотивен машинист,за ръководител движение и 20 години съм работил в системата на метро като машинист.Затова кандидатствах в Метрото в София като машинист.

Метрото в София е построен с най-нови технологии в железопътният транспорт в България.Понеже професиите ми са в железопътният транспорт като помощник локомотивен машинист, ръководител движение и 20 години съм работил в метро в чужбина като машинист.Затова кандидаствах като машинист в Метрото в София.

Метрото в София е построен с най-новите технологии в железопътният транспорт в България.Понеже по професия съм помощник локомотивен машинист, ръководител движение и 20 години съм работил като машинист в метро в чужбина.За това кандидатствам за работа като машинист в метрото в София.