Строителни Системи Нитера ООД /img/frontend/nomap.png"

Строителни Системи Нитера ООД

1 точка от 4 мнения

Умолявам хората които искат да започнат към въпросната фирма да не го правят!!!!!! Ще бъдете ощетени от към пари.....!!!!!!!!Бай Иван Пенелов реже парите за нафта като им дава счупени Рена с светещи дюзи на AD BLUE......камиона харчи и шофера няма никаква вина!За 'фирма' са мн.зле!Има Майстори в сервиза които само си мислят че разбират.......

Отидох на интервю за работа в "Нитера" за шофьор, одобриха ме и ми казаха да си вадя документите.Когато ги донесеш ми казаха почваш.Занесох ги и ми казаха че трябвало да подпиша Запис на Заповед.Питам ги аз за какво, а те казват такава им била практиката.Аз отказах и си тръгнах.Не знаех телефона на Инспекцията по труда за да им се обадя и да им кажа как принуждават хората да подписват такива заповеди.Много некоректно отношение.Дано към всички Вас са по-коректни.

Това е най-некоректната фирма.

Ръководителите и особено собственика на комопанията са коректни хора, но същото за жалост не може да се кажа за колегите като 2/3 от тях са или роднини или връкари и ако не си от този кръг - нямаш особено голям потенциал за развитие. В строителството по разбираеми причини бизнеса им запада, а в транспортната им фирма от години цари уникален хаос и по тази причина са известни с преманантните си неспзвания на сроковете, а същото важи и за строителните им бригади. Заплащането е сравнително ниско за голям в България, осигуряват те на минималната за длъжността заплата, а другото се дава "под масата" - все едно сме 2001 година. За 3 години заплатата ми не нарастна и със стотнка. Естествено ако си част от кръга на роднините и връзкарите нещата седят по различен начин. Общо взето мога да кажа, че ако човек си търси някаква работа за 3-6 месеца може да започне в компанията, но ако иска да работи за сериозна компания то мястото му не е в Нитера.Ръководителите и особено собственика на комопанията са коректни хора, но същото за жалост не може да се кажа за колегите като 2/3 от тях са или роднини или връкари и ако не си от този кръг - нямаш особено голям потенциал за развитие. В строителството по разбираеми причини бизнеса им запада, а в транспортната им фирма от години цари уникален хаос и по тази причина са известни с преманантните си неспзвания на сроковете, а същото важи и за строителните им бригади. Заплащането е сравнително ниско за голям в България, осигуряват те на минималната за длъжността заплата, а другото се дава "под масата" - все едно сме 2001 година. За 3 години заплатата ми не нарастна и със стотнка. Естествено ако си част от кръга на роднините и връзкарите нещата седят по различен начин. Общо взето мога да кажа, че ако човек си търси някаква работа за 3-6 месеца може да започне в компанията, но ако иска да работи за сериозна компания то мястото му не е в Нитера.