ВИС ВИТАЛИС /img/frontend/nomap.png"

ВИС ВИТАЛИС

Мнението ми се отнася за обекта на Симеоновско шосе. Работих в този магазин преди около 2 години за около 5 месеца. Мястото беше удобно, тъй като живея в Студентски град. Относно натоварването, работиш 10 часа на ден, уж 4 на 2 (на месец излизат 230 часа работа, което не е малко). През цялото време стоиш на крак, искам да предупредя хората, които четат тези мнения преди да отидат на интервю, че АКО си вършите работата както трябва (сектор дрехи - постоянно зареждане на артикули и т.н.), ще вървите на ден по 10-15км в магазина (не се шегувам, толкова отчитаха приложенията на телефона ми които броят крачки и километри). Едно важно уточнение - няколко месеца по-късно се върнах като клиент, новите служители не вършеха работата по същия начин. Що се отнася до колегите, които работиха заедно с мен - имаше такива, които не ми допаднаха (въпросната служителка напусна, затова няма да споменавам подробности), а имаше и други, с които сме приятели и до днес, невероятни хора. За заплащането - добро е, "като за студенти", не е работа за хора над 30 години, хем заради натоварването, хем заради това, че ще ви осигуряват не по начина, по който искате (коментарите по-долу са верни, относно парите под масата); но подразбрах, че са увеличили заплатите, не знам в момента как процедират.
Накратко, работното време и физическото натоварване бяха причините за напускането ми. Последно мое наблюдение, веднъж посетих обекта на Стамболийски като клиент, докато бях служителка в магазина на Симеоновско, и бях потресена от това, че там изобщо не бяха инструктирани да вършат работата по същия начин. В нашия обект дисциплината беше строга и щяха да ни направят най-малко забележка, ако не поздравим клиента, не предложим съдействие, и най-вече - ако не зареждаме артикулите и не ги подреждаме както трябва. Всичко при нас беше изпънато като в аптека, в другия обект - не.
Много зависи при кого ще попаднете. Като цяло останах с добри спомени от работата.

Не си хабете времето с тази фирма !!!

Работата в тази фирма води до страшно разочарование, никога няма да бъдеш оценен дори ще бъдеш обиждан и хокан от управителя на фирмата, без никаква свян това ще се случва системно(и пред клиенти и колеги) докато ти издържат нервите и не си хваниш пътя.Заплащането е добро, но само пурвите 2 месеца след което започва да пада (това се случва така, защото те осигуряват на минималната работна заплата(дори и управителя на магазина) след което ти дават под масата някакви пари, което ще рече, че и да ти дадът по-малко няма на кой да се оплачеш). И на вниманието на хората решили да ходят на интервю ще ви кажат че сме уволнени, а не че ние сме подали молби за напускане(едновременно и 5тимата), ще ви кават че се работи 4 на 2(почивни) няма такова нещо, ние за една година не сме видяли такова нещо. За коледни или велиденски в тази фирма никога не са чували.....(работи се по празниците без двоен надник, точно като обикновен ден)
Ако ви харесват условията на труд във Вис Виталис заповядайте постоянно се набира персонал.

Здравейте, редовен клиент съм на магазин "Вис Виталис" , Симеоновско шосе. Живея в кв. Витоша и имам две малки деца - от този магазин се снабдявам почти с всичко - от дрехи до храна за бебето. Това е в продължение на 4,5 години. Впечатлението ми е че наистина младите и нови момичета са много любезни и отзивчиви и се стараят да ми помогнат. Старите служители - те не са стари на възраст, но са там откакто се помня - са много груби, не знаят къде са им продуктите, наистина прекарват времето си в смях и пушене - това не е лошо, но на няколко пъти ми продават некачествена стока и веднъж - с изтекла трайност сокове. След рекламация на горнище на анцуг младежа, който е на касата ми го смени, но за съжаление с по-голям. Смени ми го и трети път - не бе проблем, но много недоглеждат...Да не говорим, че пропускат да ми предложат прословутите отстъпки, а аз поне веднъж в месеца правя над 250 лв. сметка....

Не започвайте работа в никой от магазините не е добре, отвратителни колективи, отвратителни управители!Шефове още по-отвратителни!

Ако  не сте от хората,които могат по цяла нощ след работа да обикалят
по чалга заведенията,а на другият ден да сте на работа,почти заспиващи и махмурлийки,няма как да се впишете в колектива  от  20  и кусур жени.Управителите са  двама  индивида ,още не излязли от пубертета,които по цял ден се чудят как да се  събират на групички с по-старите работници и да се заливат от смях за абсолютни глупости,съответно  е ясно,че и ги толерират.Новите са скъсвани от работа,докто старите нон стоп  пушат   пред магазина  когато си поискат.Говоря за управителката Таня,не знам дали е още такава.Иначе заплатите са добри,за  условията   нямам думи.......Изобщо шуробаджанащина отвсякъде,има  една,две персони стар персонал,които постоянно плетат интриги и това им доставя удоволствие,мързи ги да ти обясняват  какво да правиш,защото  постоянно  се сменял персонала и  те не  искали да си хабят  думите в обяснения,след като  и ти можеш да си тръгнеш скоро,съответно  по цял ден се подпират по  бюрата  и  мързеливо  гледат .УСПЕХ НА ПО-ИЗДРЪЖЛИВИТЕ  И ТЕЗИ,КОИТО МОГАТ ДА СЕ  ПОДМАЗВАТ  НА  КОМПЛЕКСИРАНИ СТАРИ РАБОТНИЦИ.

НА ВНИМАНИЕТО НА ТЕЗИ КОЙТО ИСКАТ ДА ЗАПОЧНАТ РАБОТА ВЪВ ‘’ВИС ВИТАЛИС’’-СОФИЯ!!!
Заплатата е добра ако си вършиш съвестно работата !!!
НО! ИМА ‘НО’!
За битовите условия няма да коментирам!
Ако искате да останете на работа в магазина !!! , трябва да сте в добри отношения с управителката Шинка!!!
На нея /управителката Шинка /и харесва вечер след работа да я закарате с личния си автомобил у тях! А ако я водите на заведение и и плащате сметките – може и да се издигнете!
Във фирмата не обичат работохолици и хора ,които си вършат съвестно работата .
От бившите ми колеги има и свестни хора !!! Те са добри професионалисти!!!
НАДЯВАМ СЕ ДА ГИ ОЦЕНЯТ И ДА СТИГНАТ ВЪРХА!!!!!
Умишлено неспоменавам имена ,за да не ги постигне моята участ!!!
ЖЕЛАЯ ВИ УСПЕШНА РЕАЛИЗАЦИЯ!!!