Жика Стил ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Бургас, ул. ОБОРИЩЕ, 110&markers=Бургас, ул. ОБОРИЩЕ, 110

Жика Стил ЕООД

3 точки от 1 мнение

В тази фирма работих един месец като търговски представител на италиянски чорапогащници. Освободиха ме под предтекст, че нямат оборот и не могат да си позволят да плащата и на работник (иначе били доволно от мен и искали да ме задърйат, но...). Трябваше да ми се обадят след седмица, за да ми изплатят парите, естествено сега ни вест, ни кост от тях. Разбрах, че преди мен са наемали и други хора пак така, работят без  да им плащат заплата и ги освобождават като доиде време да се дават пари! не се хващайте да работите с тях! Не са коректни! В момента пак търсят хора и пак по същата схема ще направят!