Deloitte Touche / Делойт и Туш ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Ал. Стамболийски 103&markers=София,бул. Ал. Стамболийски 103

Deloitte Touche / Делойт и Туш ЕООД

Ами какво да ви кажа много работа не мога да кажа повече или по-малко от останалите биг 4.
Заплащането е на средното ниво за такъв тип компания различава се с 10на процента от лидерите.
Бонусите са много добри но все пак си зависи от сезона.
Прави се за CV това всеки го знае относно възможностите за учене ако имаш това желание найстина много добри.
Хората както на всякъде са разнообразни има и много читави и други.
Атмосферата е много специфична трябва да се усети да се разбере.
Има доста трески за дялане но иначе доста добър старт.

Bulgarskiat klon e smehsna rabota ne znam kak e v drugite durjavi v evropa no tuk naistina e izpolzvane na choveshkiat trud, malko zaplashtane, nikakvo uvajenie

Аз съм направо изумена!!! Има ли една фирма, която вие да не оплюхте??? Никъде не сте доволни, винаги работата ви е много и парите са ви малко. Нямаше една фирма, за която да прочета, че всички или повечето са доволни!!! Вярно е, има и по-обективни мнения, но те са рядкост. Сега по темата.
Не съм работила там, но имам много голяма амбиция да отида! Една моя приятелка работи там и е много доволна. Това, което ми описва като ноу хау и т.н. е на светлинни години от фирмите, в които съм работила аз! Само за пример ще ви дам, че подаръците, които получиха служителките за осми март са колета сваровски! Имат много фирмени привилегии, като например безплатни прегледи при специалисти, ваучери за храна и т.н. Чух за заплащане за някои позиции от над 3000 лв. Вярно е, има и селски мениджъри, но те са рядкост. А и каквито са хората в държавата, такива и служителите във фирмите! Те не падат от Марс тези служители! Какво искате вие не мога да разбера та само се оплаквате??? Ами писна ми да чета едно и също. Тази банка и най-лошата, после влизам и чета за друга банка - няма по-лоша банка от тази в България. Имам чувството , че тези които пишат са или мамини синчета някакви глезени или не знам. За една от банките, за които пишеше, че е най-лошата имам позната служителка, която взе 10 000 бонус! Почвам да си правя изводи, че ако не влизам да чета тук има много по-голяма вероятност да си намеря хубава фирма. Примирете се с това, че като масата от обществото са простаци е нормално и масата от шефовете да са такива и си правете малко по-обективни оценки!!!

Навсякъде в големите четири се работи, но никъде толкова много колкото в Делойт и никъде за толкова малко пари. Прави се CV, но на каква цена? Същото CV може да се направи и в другите от четворката, но за повече пари и повече свободно време. Делойт е побългарена боза и не си струва. Може ли за същата позиция в EY и PwC да се дават два пъти повече пари?

Tova poslednoto mnenie yavno e pisano ot shefa na konsultantskiya otdel. A predposlednoto - ot nyakoi ot "tapcheshite na edno myasto" za koito naistina ne e priyatno. Taka che i dvete sa silno preuvelicheni. Istinata e po-skoro po sredata. Ako nyakoi ne se spravya dobre v rabotata, ne go gonyat, no go ostavyat da "tapche na myasto" s po niski pozitsia i zaplata, ama chak kasierska ne e. Ochakvaneto e sam da si ide. Ako obache ima kreativnost i um v glavata i ne go marzi, togava moje barzo da se dviji nagore - naistina ot choveka si zavisi.

Делойт е и ще бъде едно много добро място за работа, което ти дава много добри контакти и професионални умения. Постоянно се прави необходимото, за да се подобряват условията за служителите, заплатите се вдигат минимум веднъж годишно - гарантирано, бонусите са доста добри, има и допълнителни придобивки. Но влизането там е трудно и Да, много се работи. Но няма компания от Биг 4, в която да не се работи много - по целия свят. Но поне си заслужава на 100%

Za sazalenie i konsultantski otdel savsem ne e "ostrov na svobodata". Shefa e dosta dvulichen i meko kazano hitrec na drebno. Inache za horata raboteshti tam moga da kaza che firmata ne gi zasluzava.
Ako iskate da rabotite 12 chasa na den (i sabota i nedelia), vinagi da ima nesto oste da se pravi i rabotodatelia da ne e osobeno stastliv ot tova koeto e svarseno, da vi se plasta po-losho ot kolkoto na prodavach na kasata vav "Familia", no pak da slushate obestania za razvitie i blagodenstvie - Deloitte Bulgaria e vasheto miasto.
Inache za CV-to e super zastoto horata koito ne sa bili tam imat izkluchitelno greshna predstava.

Всички досегашни мнения за Делойт тук се отнасят за одиторския или правния отдели. В консултантския е съвсем различно! Все едно, че е друга фирма! Средата и отношенията между колегите са фантастични (почти всички са млади), шефът е много разбран и истински помага на развитието, при това си владее нервите във всякакви ситуации, възможностите за обучение и развитие са може би най-доблите възможни за България в консултантска фирма - стига на човек да му се учи, можи да стигне супер международно ниво. Клиентите са все големи и интересни. Вярно е, че заплащането куца и свободното време също - ама то и на Запад е така в консултанските отдели на такива фирми. Ако човек има нагласа за такава работа, си е супер готино в Делойт!

abe oshte ot interviewto mojesh da se razo4arovash....nqmat nikav uset tva e...jalko za golemite klienti kato Mitsui Power Project deto sa im se doverili,ama rezultatite sa pove4e ot nagledni-super giganta MPP izostana sys pove4e i ot godina i polovina ot proekta kojto izpylnqvashe po rehabilitaciqta na TEC"Marica Iztok",shtoto tiq deto sa gi slojili tam da ba4kat tam edva li imat predstava kvo e strategi4eski otrasyl na ikonomikata kato energetikata!!!!!!!!Absolutno vglabeni .....Taaaa daj im s4etovodstvoto si na tiq Delojtovci i she ti padnat akciite za nula vreme..........Sram me da ba4kam za takiva,stava vypros samo za tova deloitte ,koeto ev BG,a ne poprincip

Парите са смешни, уважение никакво, привилегията е в това да стоиш до безумни часове всеки ден, развитие никакво, местоположението е където те пратят, а работната среда е меко казано ужасна.

Съжалявам, че започнах в тази компания.