Deloitte Touche / Делойт и Туш ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Ал. Стамболийски 103&markers=София,бул. Ал. Стамболийски 103

Deloitte Touche / Делойт и Туш ЕООД

Пълна трагедия, мисля да напускам. Всички напуснаха.

При мен минаха много бързо тестовете и две интервюта. За две седмици се организираха.
Дори ме извикаха за подписване на договор за работа, въпреки че започвам чак на 1.07.

Не се занимавайте с тази фирма. Много съм разочарован от подбора.След многото тестове и среща дойде време за обратна връзка.Такава не получих.

Когато я потърсих...ми обясниха че имат нови интервюта и когато приключат ще я получа.

Само дето нямам намерения да я чакам...

каква е заплатата за асистент

Наистина трябва да закрият Делой Бг. Бачкаме асистентите като луди а някои менаджери идват по обяд и си тръгват в 5..после изиксват и се сърдят

Закривааааай хахахха
Делойт България е чао. Търсим статисти за офиса да поддържат имиджа :D :D :D

Здравейте, дали някой може да каже какви са заплатите в HR отдела. Предимно на рекрутърите ме интересува. Мерси предварително! :)

Трябва добре да си помислите дали искате това да е вашият работодател. Ако има вариант и искате да се учите изберете който и да е от другите в голямата четворка или Афа, ГТ. През последната година напуснаха поне пет от мениджърите, а синиъри също няма. Останали са хора без личен живот,които очакват да правите същото и да работите уикенда. От друга страна висшия мениджмънт дори няма да говори с вас. Обема на работата е огромен и се очаква да се свърши, но хора няма и много често одитите правят един двама асистенти. Лъжат с гръмки обещания за развитие и после ви пращат на командировки в провинцията по Коледа и не ви записват на ACCA. За заплатата няма какво да говорим.

От месец и нещо неуспешно се опитвам да напусна, но да се надявам, че скоро ще дойде и това време. Мениджъри и синиъри се разбягаха кой където намери, останалите асистенти хейтят синиъри, синиъри хейтят мениджъри и асистенти, мениждърите не им пука за ангажиментите до момента, в който не трябва да видят каква работа е свършена и да ти начупят канчето, щото видиш ли това е трябвало да го знаеш...е как се предполага, че е трябвало като никой нищо не ти е обяснил. Ходим по 1-2 асистента в клиент, в който предния сезон са били 3-4 човека (синиър и 3 асистента примерно), но се очаква същото качество.
Пълен цирк, в който маймуните сме ние обаче.

Това е една селска компания, отиваш на интервю и след безупречно решаване на тестовете ти казват,че те не са никак важни,след което case study дори не се провежда на английски, много сте далеч от The Big 4 :)