Deloitte Touche / Делойт и Туш ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Ал. Стамболийски 103&markers=София,бул. Ал. Стамболийски 103

Deloitte Touche / Делойт и Туш ЕООД

Делойт са фирма с доста добър и технически адекватен персонал, но ...Много трудно се работи с Искра Иванова. Много имейли, много въпроси, работене на изуст и без разбиране на фирмата. Одитът отне прекалено много време. Очаквахме повече от мениджър в Биг 4.

Напълно подкрепям коментара от по-долу - помислете добре, преди да решите да се занимавате с тази фирма! Намалиха заплатите без никаква основателна причина, при положение че поне още няколко месеца след намалението се работи по вече подписани договори! Multisport карта няма. Ваучери за храна също няма. Изплащат минимално количество изпити за ACCA/ACA. Бонус също няма, въпреки че беше обещан! Целите за новата година иначе вече са обявени. С една дума - обявите им за работа са чисто и просто лъжливи. Ако все пак решите да отидете на интервю, ви съветвам да попитате добре за тези неща!

Не е място за дългосрочна работа! При най-малкия проблем компания намаля заплати или освобождава хора! Нали те са най-важното за нея хххахахахаха.
Пригответе се за всички възможни обрати ! Не си губете времето, освен ако не ви трябва стаж в BIG4 така за около 1 година ! Разбирасе ако не са ви взели в другите от BIG4. Бонуси НЯМА особено в Делойте Одит - там ли сте забравете,ще има само лъжи!!!
Винаги се измисля причина да няма бонус дори и да се хване бюджета/таргета/. Повишение само и единствено ако сте най-добро приятелче на мениджъра ви! Ако не можете са се сприятелявате или целувате задници зарежете.
Заплащане: Сериозно още има хора с заплати 1000лв !!! И не се мисли за вдигането им - лъжат и тях с бонуси а после обяснение защо няма да има хахаха ала нали работихте извънредно до 22:00 вече година ;)
Уважение: Няма такова нещо, ВИКА СЕ, по вас, ще ви овикват стабилно! Тона винаги е колко сте некадърни / за 900лв/.
Привилегии: Безплатно кафе и до тук :D Mултиспорт - плащате си го на пълна цена !!! Ваучери за храна НЯМА !!
Фирмена Сигурност : хахах няма такова нещо мисли се така: За да спестим пари на отдела ще ви съкратим после след 6 месеца или година ще наемем друг човек ;)
Натоварване: на 100% делнични дни до колкото може телерира се да стоите до към 22:00 и се гледа много лошо ако си тръгнете в 19:00 /да работи се и до 19:00 в сезона официално! и после безплатно за тях колкото можете/ На хартия ви се обяснява че има Overtime, но никога няма да ви го изплатят или пак е за избрани 5-ма човека от 100. / Дори и това е било причина да няма бонуси цялата фирма - изплатихме много overtime на богопомазаните 5-ма ;) хахахаха/
Потенциал: Търсят се тихи хора да работят и да не казват собствено мнение за нищо- тогав ще ви дадът още работа и това е. Като цяло няма освен ако не спите в офиса.
Местоположение : греда в Moll-а който е обграден с цигани! няма да имате безплатен паркинг нито карта за градския ! Нито отстъпка за карта за градския! hahah Или ви изнася или оправяйте се сам!
Колеги: всички са на групички и всеки чака, да види, че не знаете нещо, за да го казва на всяка среща в която се говори за вас. Много озлобени хора от много работа.
Работна среда: Няма такава. Ще ви следят постояно къде сте какво правите дори какво гледате в момента на лаптопа! Защо ставате и на къде отивате !Дори защо си говорите с други мениджъри и на каква тематика ? - явно ги е страх да не кажете нещо за тях. /има и такива мениджъри и синиари/

Като цяло ако не са ви взели в другите BIG4 тогава се ходи там !

Успех.

Някой може ли да сподели как преминават интервютата за работа?

Пълна трагедия, мисля да напускам. Всички напуснаха.

При мен минаха много бързо тестовете и две интервюта. За две седмици се организираха.
Дори ме извикаха за подписване на договор за работа, въпреки че започвам чак на 1.07.

Не се занимавайте с тази фирма. Много съм разочарован от подбора.След многото тестове и среща дойде време за обратна връзка.Такава не получих.

Когато я потърсих...ми обясниха че имат нови интервюта и когато приключат ще я получа.

Само дето нямам намерения да я чакам...

каква е заплатата за асистент

Наистина трябва да закрият Делой Бг. Бачкаме асистентите като луди а някои менаджери идват по обяд и си тръгват в 5..после изиксват и се сърдят

Закривааааай хахахха
Делойт България е чао. Търсим статисти за офиса да поддържат имиджа :D :D :D