Дин ООД /img/frontend/nomap.png"

Изобщо не се захващай с тях послушай ме макар и да съм непознат за теб !!!
Това ще е най-голяма грешка ако започнеш работа за тях те ще те използват до дупка и пари няма да видиш .Нека позная видял си обявата в джопса и заплащането е било от 700 до 1700 не се връзвай и 700 няма да земеш лъжат ! Тука във варна май фалираха вече спряха да разнасят и във Шумен ще стане така нямат организация нямат нищо !
Аз кат почвах щах да обслужвам варна половината и шумен или добрич ама няма пари както кават шефовете за гориво нямаха едвам зеха една заплата от 400 лева и полсе ме излъгаха кат видях на де отиват нещата !
Личен живот нямаш постояяно по телефона се приказва и тн ......Дано не съм ти отговорил късно ама ако си почнал зимай парите и се махй не си губи времето с такива хора !
Мисля че щом си потърсил из нета инфо за тях си кадърно момче секи кадъре така прави ама ти си знаеш

Би ли ми казал какава е дейността на фирмата и съответно заплащането на търговските представители?

Работих в тази фирма хората са добри ама има една дама на име соня ,която оплесква всичко !
Накрая като напуснах 2 седмици ги търсих да си получа паричките ама без резултат накрая ми ги дадоха като не ми платиха процент и заплата а ме умилостивиха  с 60 лева за половин месец разработване на райони и тн......
Ще посъветвам хората ,който смятат да започват в тази фирма да не се лъжат от приказките им и обещанията за четерецифрени заплати защото нали виждате 60 лева и съм сигурен че ще постъпят със всеки така на пръв поглед всичко е добре ама и личен живот не ти оставят по 1-2 часа телефонни разговори като се прибереш през 5 минути ,колко пари направи и тн...... ще го спестя на хората който ще се пробват при тях !!!
Аз лично се надявам тази фирма да фалира в кризата и да им се върне това което ми удържаха стократно  в загуби и дългове!!!