Интеркозметика ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Никола Въпцаров 53В&markers=София,Никола Въпцаров 53В

Интеркозметика ЕООД

Страхотни продукти, попаднали в ръцете на лошото управление на фирмата. Излезеш ли в майчинство, не получаваш нищо, защото фирмата те е осигурявала на супер ниска заплата за твоята длъжност - минимална, а другата част от заплата са ти я давали под масата!

Интеркозметика представя в България страхотни продукти с лошо управление! Милионерчето с бялата якичка - шеф номер 3 - алекс е с доста плитък куфар и въобще не е на място. За 10 месеца не успя да научи продуктите на фирмата и цените им, ставаше за смях пред клиентите. Хора бегайте надалече от тая фирма освен ако не сте подмазвачи, шеф 1 и шеф 2 проспиват кви интриги ги върти тоя двуличник и как ги манипулира на малкия си пръст, но те обичат и то много някои да им се подмазва.

И нека всички си зададът въпроса за 10 месеца какво постигна той и какво му е развитието във фирмата?!!! Нека всеки сам си отговори!

Добър екип се разваля лесно и се сформира трудно! Успех!

Темата добре се развива, искъм да попитам за заплащането, я александър да каже защо е напуснал и каква е заплатат за търговските представители, че се чудя дали да кандидатсвам има позиция за  Сътрудник външни продажби / Търговски представител - моля коментирайте да се изяснят нещата с тази фирма едни доволни други не!

Преподавател съм и водя курсове по маникюр, ноктопластика и педикюр към един от учебните центрове на Интеркозметика в страната и ще споделя, че аз лично съм много доволна от тази възможност. Предполагам – даже съм сигурна, че и останалите колеги ще са съгласни с мен, тук ни се дава възможност не само да имаме доходи, но и да развием една добра кариера – например колежки печелят награди на състезания по ноктопластика и заминават на международни състезания. Осигуряват ни се и международни пътувания и обучения, както и редовно срещи и обучения с преподаватели от други страни. Фирмата се грижи за нашето развитие и ни е постоянна подкрепа. Пожелавам всичко най-хубаво на всички във фирмата.

Ще съм благодарна да ми споделите повече информация относно екипа- колко души са, как са разпределни отговорностите. Все пак едно е да си клиент, друго е да си служител. Не съм съгласна , че другите фирми на обучават хората си; напротив, посещавала съм доста салони и никъде не съм виждала продуктите на CND , само на O.P.I. виждам. Недоумявам защо една фирма не може да си позволи да закупи фирмен автомобил и какъв проблемът ,че обявата се върти от ноември месец и изгежда още не са намерили човек ( при доста свободни кандидати на пазара на труда). Ще се радвам на още отзиви, ако може конкретно (както на Александър), а не общи приказки.

Работя за Интеркозметика не много отдавна, но и не много отскоро и да си призная радвам се, че съм част от един добър екип. Работила съм и на други места и това, което ме привлече и впоследствие ме мотивира да продължа е наистина екипната работа. Това което се нарича работа в екип на много други места е пародия, начин за изява на кандидат началници. Щастлива съм, че работя с екип професионално подготвени хора, с позитивно отношение помежду си – а това се предава на клиентите. Това е моето мнение и не виждам начин то да се промени!

Клиентка съм на Интеркозметика вече близо 3 години и мога да кажа много добри думи за фирмата. Хората които работят там явно добре се обучават и си знаят материала – за разлика от техни конкуренти. Не си спомням да не са ми дали добър съвет или да са ми препоръчали продукт, който после да се чудя какво да го правя. Не знам какви усилия коства на ръководството и на служителите, но определено хората правят всичко възможно да работят в услуга на клиентите си. Поздравявам ги с новогодишните празници и им желая да не се отърват от здраве и успеха да ги следва навсякъде!

Дай повече информация за заплата.И не ми става ясно като си на позиция търговски преставител как си вършиш работата,като ти споменаваш,че седиш в офиса по цял ден?

Видях наскоро,че има обява за свободно работно място и реших да коментирам,за да имат представа бъдещите кандидати.
1.Фирмата е малка(състои се от 3-ма човека - Управител,Мениджър маркетинг и работник - търговски представител).
2.От вас се очаква да бъдете Работникът(да това е съотношението управленски персонал:изпълнителен персонал).Също така се очаква да изпълнявате безпрекословно волята и желанията на Управителя,който е едноличен собственик на фирмата.В случая става въпрос за жена!От това следва да сте уравновесен човек с железни нерви или просто да имате желание и умения да сервилничите.
3.Работното време е нормално(9.00 - 18.00ч),но обикновено нямате право да излизате в обедна почивка,така че се гответе за 9-часов работен ден.
4.Социални придобивки - никакви.
5.Заплащане - "според постигнатите резултати",но не това е големият минус.
6.Работна място - в офиса по цял ден.Офисът играе ролята и на магазин.
7.Работна среда - пред компютър,с телефонна слушалка в ръка и под постоянно видеонаблюдение,с ограничена интернет връзка.
8.Портфолио - продукти от висок клас,насочени към професионалистите в маникюр,педикюр и ноктопластика.
Това е общо казано,ако някой има въпроси да пита,ще се опитам да отговоря.
Горното мнение е максимално обективно и няма за цел да засегне никой от гореспоменатите!