Ерник-Трудова борса /img/frontend/nomap.png"

Ерник-Трудова борса

Абсолютно несериозни!Не се връща обратна връзка на кандидат за работа.На мен лично ми се обясни,че не желаят жени,които тепърва ще стават майки,да не говорим,че и получих уклончив отговор на това дали плащат пълни осигуровки.

"Услугите на агенция Ерник са напълно безплатни към търсещите работа лица!!!" ТоВа го пише  във всяка обява на тази агенция - копирано е от поредната измислена, нереална обява.Ето я моята история с тази псевдоагенция.През 2013 г прочетох обява на трудова борса Ерник - Бургас  в jobs.bg и понеже обявата беше много атрактивна (с чудесно работно време и заплащане) реших да кандидатствам, макар че от досегашния си опит с подобни агенции бях наясно, че едва ли ще ми помогнат да си намеря работа.  И така подготвих си CV-то и отидох да кандидатствам. Първото, което явно беше много важно  да ми каже служителката там бе, че се явила кандидатка, която твърдяла по телефона, че е на едни години, а всъщност изглеждала на много поваче.Това беше коментирано с присмех пред мен, което беше изключително грозно и показваше абсолютна липса на професионализъм. След това ми беше обяснено, че за да ме представят по-добре пред работодателите трябва да ми направят психологически профил. CV-то ми се оказа ненужно, тъй като там се попълват техни образци и по тях щяха да ми изготвят профила, с който да ме представят на работодателя. И сега идва интересната част - това ще ми струва 10 лв. понеже се прави от друг специалист и на него трябвало да му се плати иначе тяхната услуга била напълно безплатна. Аз дадох 10 лв. Странното е, че ми издадоха касава бележка. Аз не бях сама и може другият човек да им се е сторил нещо съмнителен(проверяващ) та затова да ми издадоха бележка. Та безплатната им услуга за всички търсещи си работа лица ми излезе 10 лв. Не ме извикаха на интервю нито за обявата, за която кандидатствах, нито за "нещо друго подходящо". Просто все едно никога не съм кандидатствала при тях. Абсолютно сигурна съм, че тази псевдоагенция пуска фалшиви, нереални, добрезвучащи обяви (с хубаво работно време и отлично заплащане) за да има повече балъци, които да се закачат на кукичката и да си пожертват 10-те лв без абсолютно никаква полза. Накратко - Ерник е лъжа и измама и не си давайте парите напразно.

Здравейте. Бях регистрирана в агенция "Ерник" град Бургас, като безработна. Взеха ми пари за да ме регистрират. В монета в който ги взеха започнаха да говорят по телефона си все едно че ме няма. Не получих никакав документ за сумата, която заплатих. Не ми намериха никаква работа. Не им давайте никакви пари . Те лъжат. Не им вярвайте. Правят бизнес за сметка на болката и проблемите на хората. Ако съвестта им беше чиста за всяка дадена им сума трябва да предоставят фактура и касов бон а не да се криятттттттттттттттт!

Здравейте!Във връзка с обявата за работа за електротехницив германия споделям следното.Имам роднина,работи в щутгарт.След направената проверка в търговкия регистър се установи следното.
  LivesBase Senioren Vermittelungsagen
Firmenihaberintur Vesselina Stephan
Postflach 1032
85501 Riemerling
tel.+498912138361
Ust-Nr:DE245343883
Има такава регистрация на едноличен търговец с магазин.
Преследван е от властите и се крие,за това се включа само телефонен секретар.
По немскто законодателство,няма отзиви от бивши и настоящи работници,нито от клиенти,това се преследва от закона.
С други думи,обявата е съвсем фалшива,от лицензирана агенция Ерник.
Надявам се ,това мнение да е от полза на бъдещи кандидати.

Колкото и да сте отчаяни НЕ праветв грешката да се регистрирате във въпросната измамна фирма !!!!!

Не се записвайте тук ако сте с регистрациа на други места.Така се случи и с мен.Имах регистрации в други агенции и непрекъснато бях на интервю и точно тогава звънят те и им казвам че в момента съм на интервю от други агенции и не мога да се явя.След три месеца и едве интервюта от тяхна страна ми казаха че прекратяват регистрацията ми за несериозно отношение.Избора остава ваш но аз никога няма да се върна там.

абе има ли някой,който може дами каже дали да дажам 150 ебро по сметката на ерник,защото ми били намерили работа и те били за самолетен билет,за да пътувам другата седмица,обаче аз как после ще докажа яе съм им ги привела за билет.

Абе,много ми е интересно какъв глупав и колко заблуден е българският народ.Като толкожа много отрожа пуската по адрес на борсите тогава защо им търсите услугите?Явно не си признавате колко сте изпаднали и как никой не ви обръща внимание и изливате цялата си злоба и комплексарщина върху тях.Много ясно,че ще ви взимат пари,няма безплатни услуги в днешно време.Като не ви харесва не давайте пари,никой не ви кара на сила.Вие сама давате и после някой ви крив.И стига сте плашили с тея институции,че сте смешни.Никой не го ... за вашите смешни заплахи.

Mного некоректни,и съм много разочарована от тях.От 4 месеца съм записана при тях,и до сега нито 1 път не са ми се обадили с каквото и да е предложение за работа.А по 10 лв на човек взимат много бьрзо.НЕ СЕ ЗАПИСВАИТЕ ПРИ ТЕЗИ ,НЕ СИ ДАВАИТЕ ПАРИТЕ НА ВЯТЬРА КАТО МЕН(а и не само аз съм жертва).:(

искаме да кандидатстбаме със съпруга  ми в ерник за работа в чужбина.от там ми поискаха по 150евро на човек ако ни намерят работа.искам да питам законно ли е това.за работа в страната разбрах че не е,но за чужбина ?ако някой има инфо ще му бъда благодарна.