Ийст Трейд ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Ийст Трейд ЕООД

Да, наистина на този етап Василина Янчева не успя да осигури финансиране на идеите и проектите си, което е съвсем разбираемо в момента на дълбока световна криза. Искрено се надявах "зелената" идея да пробие. Но не мислите ли че въпреки всичко усилията, смелостта, амбицията и енергията, която е вложила в тази фирма са похвални. Малко са хората, които се наемат с такива мащабни проекти и то в трудни времена. Според мен трябваше обаче да вземе твърдо решение и технически да реши въпроса с прекратяването на договорите на работниците си, а не да ги оставя да се лутат из дебрите на КТ. Излишни нерви за всички. Късмет и успех на всички бивши служители.

Здравейте пак!!
Радвам се, че след мен са писали толкова много хора. Първо, съжалявах, че така ме излъгаха и ги чаках от 1.5 месеца да ме поканят на работа след 3 интервюта... Сега, след като чета вашите мнения - благодаря Ви много на всички и че въобще стана така, че не почнах - сега пак щях да съм без пари, само че щях да съм им бачкал....

Не мога да заведа дело срещу тях за това, чр ме лъгаха толкова време и изгубих цяла есен да се надявам да почна работа - нямам правно основания - консултирах се с адвокат... ако бях подписала предварителен договор - сега щяха да ми плащат обещетение... но аз не съм очаквала, че така ще лъжат... вече знам - когато някой ми каже - от 1 еди кой си месец си на работа, аз почвам да искам "ааа, добре, ама дайте да подпишем предварителен договор"... и така - вече на работодатели - вяра нямам...

Браво!! хората започнаха да получават проблясъци!!! поздрвления! чудех се колко време трябва да мине за да се усетят всички че заплати няма да има, както и работа....въобще цялата фирма отдавна я няма. но понеже ние българите сме търпелив народ, а сме свикнали да ни лъжат, приемаме за по-лесно да вярваме на лъжи....Честита Нова година на всички заблудени "настоящи служители" и успех с намирането на нова работа.........ако ви е устанал поне малко разум!

Честита Коледа на всички служители на Ийст Трейд ЕООД, които от м.септември не сме си получавали заплатите. За всичко това може да благодарите на Василина Янчева и ако това не ви е достатъчно вярвайте и че в близките месеци ще ви плати.

По цинично отношение към служители от това на Василина Янчева не съм срещал. Ред е на компетентните орган НАП, НОИ, Икономическа полиция, Инспекция по труда.

колеги, малко е труден момента, но и Лина прави каквото може, на никой сигурно не му е лесно , не губете вяра. Скоро всичко ще си дойде на мястото и всичко ще се нареди както трябва. Идва коледа, да си пожелаем весело посрещане на празниците и с вяра в идеята

Абе хора много Ви моля преди да публикувате нещо, първо си го проверете за грешки, направо е срамота!!!!
 А относно  фирмата, аз мисля, че сферата, в  която работи  е доста переспективна и доколкото съм запознат там работят някои доста добри специалисти и точно те, въпреки финансовите затруднения  не са тръгнали да  напускат. Това би трябвало да ви говори нещо. Аз лично чакам с нетърпение  да си стъпят на краката, за да започна работа при тях.

Тази фирма се подигра с 40 човека персонал. От септември не сме си взимали заплатите, а на всичкото отгоре и ни лъжеха, че ще има ту тази седмица , ту другата и така ни изгубиха 2 месеца време вместо да си търсим работа. Изключително нагло и недостойно поведение спрямо служителите, лъжи лъжи и пак лъжи , а ние като идиоти работихме през цялото това време. Бчгайте далеч от тази фирма ако въобще съществува за в бъдеще.

За пръв път ми се случи. Бях поканен на три много сериозни интервюта за сериозна длъжност и бях одобрен да започвам след 15-тина дни. Извадете си медицинско, свидетелство за съдимост, договора ви е готов. Два дни, обаче, преди зазаповане получих телефонно обаждане, че нямали готови работни места с компютри за новите хора, които сме щели да започваме. Другата седмица елате. ОК. Повтори се същото и другата седмица и така един месец отлагане.
Накрая ми казаха, че проектът, който са мислели да започват се провалил и съответно не могат да ни наемат. Съжаляваме. Загубихте ми 2 месеца и половина, да не говорим, че и през януари е трудно да се намери работа – искам компенсация. Нямате правни основания. Да, нямам – но, попитах аз, вие не чувствате ли, че имам морално основание, защото аз отхвърлях интервюта и не търсех друга работа, само чаках и чаках, щото съм им бил дал дума...
Съветът ми е да не им вярвате – явно имат амбиции, ала нямат възможности и не знаят как се борави с персонал, изключително мислят само за себе си, нагли, безсъвестни, с голямо самомнение, което няма покритие. Груби. Освен това искаха да осигуряват на половин работна заплата, другото – щели на ръка да го дават под масата. Ама, слава Богу, че така стана, тъй като те нямаше да го дадат.