викис дж /img/frontend/nomap.png"

И аз съм бивш служител и съм напълно съгласна с Ива .Обръщам се към собственичката Виктория задавала ли си е въпроса защо има толкова текучество в салона на персонал .Наистина отношението и към служителите е под сякаква критика .И с тази камера с която е монтирала в салона уж за сигурност ,а я използва да шпионира персонала когато не е в салона .Не помня да съм подписвала декларация че ти разрешавам да ме следиш с камера нарушаваш точно 3 закона.

Въпросната Ива току що завършила курс по фризьорство искаше 100лв. заплата на ден...Мислите ли,че някой може да и ги осигури?Всеки,който желае може да заповяда и да види какви са условията на труд в студиото.Явно доброто отношение в днешно време не се толерира.

ниско ниво на заплащане не уважение на персонал от страна на собственичката  и грубо отношение .