Казино Лондон /img/frontend/nomap.png"

Казино Лондон

Ако искате да ви правят на маймуни и то за без пари отидете там.АЗ НАПРАВИХ ТАЗИ ГРЕШКА НЕ Я ПРАВЕТЕ И ВИЕ!!!!!!!!!

ужасно отношение към персонала, намалени заплати без повод, уволнения без обяснения и предварителни предупреждения.

Мили момичета и момчета не се хващайте на въдицата на казино лондон. Там има такова текучество на кадри, че само ще си изгубите времето. Днес сте там и в следващия моменти ти казват, вече не работиш тук. Униформите са под всякаква критика, стари, скъсани, раздърпани и ръководството не влага никакви средства за нови униформи. Освобождават хора без даже и да ги предупредят. В края на месеца започват едни удръжки от порядъка на 10 - 20 % от заплатите на всички служители, чистачки, охрана, крупиета и т.н. и никой не казава защо и за какво.? Колегите шушукат, че казиното било на загуба, ама колко от тези загуби могат да се покрият с тези удръжки. Като всеки си дава сметка колко пари се губият и печелят в едно такова казино в 5 звезден хотел като Радисън.