ЕНСО ООД /img/frontend/nomap.png"

Не започвайте работа там. Шефовете са изключително непочтени и не спазват никакви уговорки. Аз за 2 месеца не получих никаква заплата. Фирмата съществува от март 2009 г., но няма нито един служител, който да е работил повече от 2 месеца. Постоянно се назначават нови хора, а по - рано постъпилите сами напускат, за да си спестят поне разходите за "ангарията". В Енсо отношението към служителите е като към крепостни селяни, а условията на труд са като в мина. Вече има и смъртен случай в цеха.

само искам да кажа не почвайте работа там първо заплатата няма нищо общо с уговорената в началото второ плащат с месец и половина назад и като изтече това време трябва всеки ден да ходиш да се молиш за аванс на мен го дадоха на втория месец след около 7-8 дни секидневни моления работи се и по празници без да се плаща и лев отгоре почива се само неделя и така целогодишно никакви празници не се зачитат има постоянно текучество на хора поработят месец и си тръгнат без да им платят аз работих два месеца и взех само 200лв един аванс нищо повече а извънредно сме оставали много пъти