Франчайзинг бг https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Изгрев, ул. А. П. Чехов 58А, ет. 2, ап. 11&markers=София,Изгрев, ул. А. П. Чехов 58А, ет. 2, ап. 11

Франчайзинг бг

1 точка от 13 мнения

Ето как стоят нещата при кандидатстването:

Отиваш на интервю, с предваритена уговорка за опознаване - оказва се че си с още няколко души, дават ти тест, до 10 мин. ти пращат имейл не си избран, търсиш обратна връзка, но такава няма да получиш...

Супер местоположение, за съжаление супер непрофесионално отношение, чиста загуба на време.

По добре не си губете времето . Прикачам линк към задача 1 която ще ви допусне до следващата ЕВЕНТУАЛНО хаха

Здравейте! Някой има ли информация каква е заплатата за Seo wordpress оптимизатор! Благодаря много!

Не съм посочила нито едана звеза поради простат причина, че не съм работила там, но както и да е потвърждавам думите на по-горе написаните коментари в това, че все едно те наемат за служител на НАСА и ще ти плащат милиони, не си губете вретето.

Искам само да ви предупредя да не си губете времето ако си търсите наистина сериозна работа. Процесът на подбор е изключително дълъг, минава през не знам колко на брой етапа... тестове, задачи, презентации и накрая най-много да ви отрежат под претекст, че имало някой друг кандидат. Не си заслужава според мен, все пак не кандидатствах за НАСА... Публикуват обяви дори да не търсят човек за дадена позиция, а за да сондират пазара... Не съм хейтър и човек, който си няма задължения и пише по сайтове. Казвам го за ваше добро!

Абсолютни циркаджии, не знам как още някой не им е влязъл с вратата в офиса.
Аз също получих " задание" за позицията " Проучване на сайтове", повтори се същата схема, която вече е описана тук. Минах заданието, две седмици чаках обратна връзка, потърсих ги, дадоха условия и ключови думи, направих си търсенията и ги изпратих, като уточних, че очаквам още.
" Нека колегите видят как сте се справили първо"..и до там.
Не си губете времето, пускат обяви, за да си търсят безплатно запълване на бази данни.

Ще бъда максимално строг в оценката си тъй като тази компания съвсем оправдава лошата си оценка в rabotodatel.bg. Бях нает като служител "проучване на сайтове", като работата я извършвах от вкъщи.

Още от момента, в който се свързаха с мен и ми казаха, че минавам на следващото ниво, ми направиха много лошо впечатление.

Дадоха ми "тестово задание" за допълнително филтриране на кандидати; разбирай, да извадиш 20-30 сайта (линкове) и да напишеш имената на брандовете, плюс телефонни номера в excel-ски файл и да го изпратиш според зададени от тях ключови думи.

След като изпратих файла, чаках, та чаках докато накрая не ми писна и ги потърсих за да попитам какво стана със заданието.

И като по чудо, те, видиш ли, ми отговориха, като поясниха, че съм сред "печелившите"; сиреч, ако искам да работя с тях - просто да потвърдя.

Изпратиха ми инфо що се отнася до заплащане (без наличието на каквито и да било легално споразумение или договор), което се свежда до 16 лв. на 120 извадени сайта.

Минимума за седмица - 240 извадени сайта по предварително зададени от тях ключови думи, като ми казаха, че ако искам да работя повече, спокойно мога да го направя.

Приех условията и започнах, като основното контактно лице ми беше служител на Optimystica.

Съответно, изпратиха ми няколко ключови думи, извадих си сайтовете както си му е реда, изпратих файла и пожелах още работа.

Последното, което чух от тях бе "нека първо видим как си се справил" и край.

Ни вест, ни кост. Мога само да гадая какви схеми вършат тези хора, но едно е сигурно - получават от кандидатите безплатно проучена и систематизирана информация и после им бият шута.

НЕ СЕ ЗАНИМАВАЙТЕ С ТЯХ! Ще си направите голяма услуга!

Някой има ли мнение за тази позиция-" Служител проучване на сайтове"?

Понеже коментарите са негативни, затова питам относно обявената позиция.

Здравейте , подбора на кадри е уникален. Както по-долу ще прочетете тестове , презентации и всякакви "уникални" практики. Бях на интервю за работа там - Project Manager.
Минах абсолютно всички тестове и каквото там ти дадат. Отидох на последното интервю, трябваше да получа предложение от собственика на фирмата или там какъвто и да беше. Знаете ли как протече ? Първи въпрос - коя зодия си и какъв ти е асцендент знак ....Като коментар към това ми казва: имах гадже твоята зодия...( Браво г-не страшен сте, имали сте гадже) Изброи ми 3 актьора .... и накрая ами ние избрахме едно момиче, преди няколко месеца, и сега не търсим PM , но искам да те задържа и може да работиш като sales ........ Ако според вас си заслужава, моля опитайте! Но докато съм жив повече крака ми няма да стъпи там! Изгубиха ми времето, излизах от работа по-рано за да мога да ходя там и рискувах доста. Получих грозно отношение и този коментар : За какво спортувате Вие младите хор?
Я удари един дюнер и бира, да си доволен от живота.
Преценявайте си сами , но аз никога 1 добра дума няма да кажа за това място!

Здравейте, ако себеуважението ви е на първо място, никога не се захващайте с тези "оптимисти - франчайзери". Недейте! Ще ви загубят времето, а то струва пари, драги! Много пари и ако ръководството от Франчайзинг БГ е готово да ви даде под минимума, който ви се полага, то вие не се съгласявайте.
Не вярвайте в началото на ласкателства, потупване по рамото и обещания за дебел портфейл, ами не! По-добре вземете 1-2 проекта и изкарайте толкова, колкото там ще ви струват цял месец нерви.
Заплащане - 0
Отношение - 0
Интриги - 10

Успех на бъдещите кандидати.
Само да ви светна, че това е поредната пирамида, която все някога ще рухне.