Fonex/фонекс /img/frontend/nomap.png"

Fonex/фонекс

Аз съм с положително мнение за фирмата .Заплатататова което  получаваммие  600лв,но и често взимам бонуси.Тях  ги бавят ,но  все  пак  ги получаваме.Работата е  лесна.Нямам оплаквания

Работил съм няколко месеца в централния офис на фирмата, в общи линии от работната среда , колегите и условията на работа, работно време бях много доволен и се разбирах с всички , включително и управитела на фирмата!Единствения недостатък , който е мн важен ниското заплащане от 300-500лв в зависимост от позицията и това се оказа , че са заплатите на хората из почти цялата фирма - централен офис и магазини.Аз избягах заради двойна заплата иначе работата беше перфектна, но заплатата не!Съвет: работата е подходяща за трупане на опит при добри условия на работа макс 6-12месеца са достатъчни и след това в др фирма НА ПОДОБНА ПОЗИЦИЯ и двойна , тройна заплата.защото от към заплати са мн стиснати и колегите с по 1-5г във фирмата бяха на същите заплати , като новопостъпилите, което е мн жалко!

каде може да се кандидацва за работа в тази фирма

моля нека мине на курс за до обучение,консултант-продавачката. още не е в час ,връщаме няколко пъти вече.ходя непрекъснато до др.офис.как избирате работниците си незная,но тя е много зле.моля обърнете внимание!

и аз взимам 400 лв работното време не е точно 40 часа на седмица ако не се обадиш може и повече да е а за бонуси не може да става въпрос заплащането е редовно

Фонекс като цялостна идея е добра за работа,НО....има много неказани неща за тях...напрежението е прекалено голямо и отношението към персонала не е на ниво!

Като цяло фирмата е добра,заплащането е редовно ,но явно е различно за отделните градове,защото аз вземах около 400,а не сумите,които колегата е споменал.Ако ви се работи в тази среда не е лощо,освен работното време,защото в повечето магазини е до 22.00 часа.

Това  е разрастваща се компания чието име е "Корпорация панда " или Фонекс партньор на Мтел . Работата е прилична , спазва се трудовия кодекс - работното време е 40 часа седмично осигуряват те на нормална заплата (640) и взимаш 500, бонусите са много трудно достижими.

Аз също се интересувам за тази фирма, явно обаче още няма кой да даде повече инфо.Все пак ще изчакам търпеливо.

Моля, някой който работи в тези магазини да даде някаква информация. Какво е заплащането, отношението към работниците, има ли бонуси и въобще какво е мнението Ви за тази верига? Моля Ви пишете!