Калиакрия Ризорт /img/frontend/nomap.png"

Калиакрия Ризорт

Здравейте! Искам и аз да кажа няколко думи за " Калиакрия Пропърти Мениджмънт" ООД. Аз съм бивш служител на фирмата, от няколко месеца вече не работя там и въпреки това, за мен Калиакрия винаги ще си остане сантимент, скъп спомен и наи-важното: там положиха основите на моите познания в сферата на туризма. Разбира се, като на всички работни места и там има проблеми, но те са за това, да се решават! Едва ли има някъде работодател или служител, който да не греши, все пак всички сме хора... И смен не винаги са били мили и деликатни, но там ( или където и да било другаде), сме отишли да работим, а не само, за да създаваме приятелства. Относно заплащането...винаги е било на точната дата, определена от работодателя.  В крайна сметка, когато човек не се чувства удовлетворен от работното си място, си търси друго такова и животът продължава. Няма нужда от нападателни и обидни слова. А на комплекс Калиакрия и служителите от " КПМ" желая всичко най-добро и смело напред, защото ВИЕ сте гръбнака на фирмата :)
Г-н Бакърджиев,
Поздрави от "Аква" Варна!

Читатели бачках в КПМ ООД/Калиакрия Ризорт съвестно и честно. Като се обърна в миналото няма нищо, обруган и изтръпнал съм като всички  останали работници. Работно време няма бачка се нон стоп а парици нема. Не работете там, защото няма смисъл, временно може. Всички съвестни хора напуснаха там работа. Ако не сте много на зор не почвайте и гледайте да не разбират шефовете, че сте на зор, че късат шорти.

Уважаеми Дами и Господа,
работих половин година в Калиакрия Ризорт с.Топола Каварненско. За това време останах разочарован до крайна степен. Заплащането е нередовно и е ниско. Уважение от работодателя към служителите няма.Превилегии не се дават. Фирмената сигурност е никва. Ангажираността е голяма. Развитието и издигането отсъстват като опции.Офиса е в село Топола,змиарник,няма асфалтиран път дори,телефон само при кмета на селото,вода няма лятото. Работната среда и колегите са ужасни,клуб на пенсионера е там.
не работете в Калиакрия Ризорт,Калиакрия Пропърти Мениджмънт или КПМ или като и да ви се представят!