Моникс Марин Сервиз ООД /img/frontend/nomap.png"

Моникс Марин Сервиз ООД

Не си хабете времето. :)

Защо пък "неаргументирано" - добре, доволен бях от заплатата,не беше малка, че и бонуси имаше понякога...Никога не съм бил толкова натоварен, че да се върна "пребит" от работа...Ако наистина се стараеш нещата да се получават както трябва, това ще си личи от действията ти и ще се оценява без съмнение. Нормално е да се изисква от работника, той затова е отишъл там, така е при повечето фирми.
"преднамерено" - е, надали някой ми подсказва да пиша нещата, които пиша...

Написаното от Веселин Захов(ако това е наистина негово лично мнение) е явно неаргументирано и преднамерено. Няма да си правя труда да повтарям вече написаните негативни мнения. Дори той признава, че постингите преди неговия са достоверни и обективни. Не прави чест да се коментират подигравателно бивши колеги още повече от човек с явно много бедна представа за fair play. Към работодателите - Добър имидж не се гради с фалшиви мнения! Крайно време е да стане ясно, че най-ценно в една фирма са хората! Всичко друго може да се намери на пазара.

Първо, всяка уважаваща себе си личност не би се срамувала от името си и би се представила с него, когато изразява мнение по някакъв въпрос/моите уважения към Петър Петров/.../за да не ги ги обвинят после, гузни, да мачкат каскета пред вратата, ако се наложи да се върнат/.
"Непосилни задължения, които нарастват..." - колега, при частните фирми е така, иска се да се работи, ако те мързи или не се справяш с работата , просто стани пазач някъде, или детска учителка...Ако си мислиш, че си много велик и ще получаваш пари само заради черните ти очи, защо започна там...Проблеми има, естеството на работа е такова, просто трябва да се действа за разрешаването им, не да се бяга от тях.
"Горките глупаци, които все още работят за него..." - А бре Петърчо, я си признай, защо те изгониха оттам, защото е ясно, че в злобното си безсилие ще изтърсиш тая тъпотия.Хората , работещи там,не са глупаци/...е,не може всички да са умни като тебе/, и те се опитват да си изкарват хляба като всички други.
"Получаването на заплатата е цяла Процесия" - съгласен съм, че понякога заплатите се бавеха, но никой не е оставал без заплата повече от месец.Аз също съм бивш служител, но не напуснах Моникс заради някой от негативните мотиви, изброени ,например, от vazmuten, а просто заради по-доброто предложение, което получих...Ако се наложи да си търся работа отново, пак бих се върнал при Василев.

Какво мисля ли? ..Ужас!...Айде по същество:
1.Не очаквай да оценят труда ти..според твоите разбирания..
2.Мотивация на персонала - що е то??!
3.Условия на работа - някога може и да се подобрят..
4.Правата ти - на опашката за заплата, а ако не се наредиш, току-виж са те пропуснали..
5.Стресираща и напрегната обстановка на работа
6.Привилегии.. хахахаха, за какво говорим?
7.Потенциал за развитие - да, когато отлетиш по своя/чужда воля
8.Нещо положително - Разбира се,че има и нещоо положително..няма нищо само черно или само бяло.. опитът,който ще натрупаш е неоценим, ако обичаш да ти е трудно и трудностите не те плашат.. ще оцелееш с цената на доста нерви,но ще се усъвършенстваш професионално и ще се поизкривиш емоционално..
Успех на желаещите да се включат в школата на Моникс!
Никой не е казвал, че ще бъде лесно,но пък беше интересно..до момента, в който минусите изместват и плюса..и се умориш да се бориш със стената..да доказваш нещо на някого,който НИКОГА няма, защото НЕ МОЖЕ да го разбере..

Преди време и аз работих за Васко. Четейки мненията на колегите които са имали щастието да работят за Васко,все повече ми се затвърждажава мнението. Никога не съм срещъл по-измислена фирма,и по-измислен работодател от бате Васко. Горките глупаци, които все още работят за него.Колко жалко за тях.

С едно изречение казано "добра социална политика"

Не знам от къде да започна! В тази фирма нищо не е в ред. Цари пълен хаос, който се създава и поддържа от Шефа. Половината служители са роби. Те нямат никакви права, имат само непосилни задължения, които нарастват постоянно. Не можеш да имаш живот извън работата. Трябва да си на разположение 24 часа в денонощието. Условията на работа са отвратителни. Уж има обедна почивка, но в действителност няма. Много често се остава да се работи след приключването на работния ден, което естествено не се заплаща. Работи се често събота и неделя, естествено без заплащане. Когато излезеш в отпуск, много често го прекарваш на работа, защото все се намира нещо, което не си свършил, или нещо неотложно, или пък отпуска бива прекъснат. Отношението на Шефа към работниците е под всякаква критика. Постоянно биваш овикван, обвиняван за какви ли не неща и естествено заплашван, че ще бъдеш глобен. Когато дойде време да получиш заплата, започва игра на котка и мишка. Ела днес, утре, другата седмица, та така цял месец, а и повече. Психическия тормоз е огромен. Другата половина от работниците са все на някого хора. Отношението към тях нямя нужда от коментар. Шефа много обича доностниците.

Много точно са описали колегите преди мен,за краткото мъчително време прекарано там,мога да кажа,че доста народ мина и замина.Някои се усетиха и навреме и се отърваха по-безболезнено.Г-н Началника е без грам миниджърско умение,култура и такт.Ако има как никой да не си ходи вкъщи за него ще е най-добре.Цени особено много подлизурковците,обгражда се с хрантутници,"приятели",които го цоцат както те си знаят,но те не са виновни.А заплатата по - скоро получаването й е ЦЯЛА ПРОЦЕСИЯ.Не съм виждал такова нещо за това.Повечето пъти си виновен ,за неща дето не знаеш ,че са станали и не са ти вменени в отговорностите.Отговорности там трябва всеки да може да съвместява доста повече длъжности от тази ,за която си нает.Ако сте хубавки и простички ,и сте от близкото обкръжение може би ще сте добре.Дори и в криза не си струва да си късате нервите,каквато и заплата да ви дават и не се лъжете,че ще е МНОГО ГОЛЯМА,тя е за определени хора.Успех на тези от вас,които все пак ще се престрашат и ще се опарят.

Доста добро описание на фирмата е дал колегата.Аз бих могъл да добавя и мизерните условия и неспецифичните дейности които служителите са длъжни да изпълняват.Мен лично много ме кефеше когато дойдеше време за заплати.Аз бях един от малкото които не висяхме с часове пред вратата му и не му доставях това удоволствие.Иначе повечето от колегите бяха супер с изключение на подлизурковците които бяха високо ценени.С две думи-много зле.