Хардуер ленд /img/frontend/nomap.png"

Хардуер ленд

Плащаха малко пари, но пък и не се преуморявахме от работа както е в големите фирми, където си като животно за млеконадой и те терорят. Единственото лошо, което мога да кажа е, че шефът една женичка го въртеше за носа, но това не ми влиза в работата, просто като ходих при една обща позната та ми го спомена просто като информация, не че я питах. На хубаво място е, както са споменали офиса, реално е в апартамент. Абе, имам добри спомени като цяло.

След като работих там работих в две много голема, международни компании. Ами какво да ви кажа - липсва ми офисът с малко колеги, които да ти надуват главата, постоянно някой да върви (отворен офис в голяма фирма = АД, никакъв фокус!), да те контролират колко пъти ходиш до тоалетна и колко дълго, нямаше такива неща. Парите наистина бяха твърде малко (500 лева 2013-14 година), но откъм уважение и респект беше човешко.

В големите компании плащат повече (и пак не е достатъчно за да водиш нормален живот!), но се отнасят с теб като с боклук, там си просто едно невидимо лице сред тълпа мишки въртящи колелото. Срамота е в SAP, Accenture и подобни да ти дават 1000 лева, като CEO-то и локалните мениджъри са милионери и карат последни модели беемвета, аудита и мерцедеси.

Здравейте! И аз като бивш служител на фирмата реших да се изкажа. Такаа, работата на офис мениджър, офис асистент, не е кой знае каква. Беше леко, ненатоварено, но скучно.. Само двама колеги в стаята, излизахме с обедна 1 по 1, за да може да остава някой и да приема евентуални поръчки (2 пъти седмично). И беше супер скучно, няма с кого една приказка да си кажеш, камо ли да обядваш. Шефа, почти винаги го нямаше, но и да беше там, пак не ставаше за разговори. Ако сте от типа хора, които са единаци и могат така работата е идеална, но аз не съм, затова и напуснах. За развитие, няма какво да коментирам. За офис менъджър, ми плащаха 700лв, като ме осигуряваха, разбира се, на минимална.. е правете си изводи.

За мен това беше почти идеална работа, ако изобщо има такава. Заплащането не беше голямо, но за първа работа става и винаги го плащаха навреме. Обработката на данни по принцип си е банална и скучна дейност, но издържах защото работната среда беше повече от отлична. Имахме дневна светлина в офиса, отделно тераса за обедната почивка. Можехме да си слушаме радио (другаде забраняват). Работа след работно време - само при закъснение и то толкова колкото си закъсял, не повече. Когато се почувстваш уморен и те заболят очите или главата от компютъра, или просто имаш нужда от раздвижване на ставите никой не ти прави забележки ако отидеш на терасата за минутка свеж въздух и разтъпкване. Никакъв дрескод, шефът беше разбран. Отлична локация - огромната Борисова градина е на метри, където да си правиш срещи с приятели и да обядваш в обедната почивка. Фитнес клубове на метри от офиса където може да тренираш или да отидеш на масаж след работния ден. Един куп ресторанти и барове в близост, където може да вечеряш с приятели или семейството след работен ден. За тези с деца - детски градини и училище. Банкови клонове и куп хранителни магазини - Била, Фантастико, Лидъл и още. Всякакъв транспорт - метро, автобуси, тролеи. Атмосферата беше приятна. Въобще работа-мечта, чак на моменти съжалявам че се върнах в университета да уча за магистър, а не останах да работя там. Дано един ден да имам поне толкова добра работа.

Много некоректна фирма, поръчах си Видео Карта от тях преди два месеца, картата дойде повредена, беше ми отказана замяна с друга видео карта, както и резервна карта за периода на "поправка/замяна" при многобройни разговори с техен оператор, ме лъжат и ме правят на луд.. до ден днешен аз стоя и чакам видео карта, която трябваше да бъде вече заменена и пратена ... никога няма да препоръчам фирма като тази .. НИКОГА! Не си копувайте нищо от този хора.. ако не искате да си навлечете куп главоболия.

Супер скапана фирма е това! големи са нещастници! измамници!не им вярвайте нито на продажбите в сайта,нито да работите за тях!

Заплащане-средно,отношение-ужасно,привилегии-никакви,атмосфера-подтискаща!