Леденика и ММ АД /img/frontend/nomap.png"

Леденика и ММ АД

Не правете грешката да започвате работа в тази фирма.Те са изключително некоректни.Заплатите са ниски и дори не ги получавате.Отношението от "шефовете" е под всякаква критика.Там всеки се мисли за началник.Нямате никакъв шанс за развитие.Там се работи колкото да се отбие времето.

Който кандидатства за работа да знае че много бавят заплатите(3-4 месеца) а за бонуси да не говорим...въобще фирмата според мен кара на последни издихания....

пълна мизерия не плащат с 3 и повече месеци влачат с парите взимат ти за ваучери за храна и никой не ти ги дава.пари на черно телъжат че ще ти дават абе лъжа ментета са шефовете.взимат си в офиса в софия заплати по 4000 и 5000лв а ние ги храни ме а те и нашите 400лв не ни ги дават Не ходете там
гледат те в очите и те лъжат за парите

харесва ми във фирмата

Иксам да попитам някой може ли да ми каже как стоят нещата с търговски представител на леденика, ако може нещо подробности да дадете ще съм ви много благодарен, за да знам дали да кандидатствам

Не правете гре6ката да по4вате работа в тая фирма!!!!!Освен да ви загувят времето,да ви ползват като хамалин и накрая да ви изхфърлят само за6тото сте си вар6ели работата друго няма да направят.Пари много много не им се дават,дават ги с 300 зора.Аз самия не работя там от 3 месеца и имам да взимам по4ти една заплата,но дали 6те я взема....За 6ефовете даже и неискам да коментирам,за6тото са такива мазни боклуци,4е не е истина.С една дума:НЕ ПРАВЕТЕ ТАЯ ГРЕ6КА.

Поредната съсипана фирма...остава й малко живот, ако се върне част от съвестния персонал...иначе замира. След лятото сегашното ръководство ще си подаде оставките, но преди това трябва се нагушат добре и да съсипят бирата съвсем. За съжаление много мухи, а мед малко.

не си губете времето

Докато някой от търговските директори обяснява как в момента сме в условия на криза и няма пари за бонусите за последните три месеца на 2008 година,други хора от фирмата си пият коктейлите на някой плаж в Бразилия.Защо пък не?Тези екскурзии са спестени именно от нашите бонуси.За качеството на бирата нямам коментар.Понеже е една от "най-добрите "бири на пазара,затова в много обекти и дистрибутори и минава срока.Това е продиктувано от търсенето.Логично!!!

ledenika?ujasss!1-o gadna bira,2-o krajbi ot vsqkade-na nikoi ne mu minava prez akula za kakvo stava na vupros..