Карент АД /img/frontend/nomap.png"

Карент АД

4 точки от 1 мнение

Карент АД е фирма занимаваща се с отдаването на коли под наем. Като бивш служител искам да изразя мнението си за нея  ако някой потърси информация. Работих там около година и половина след което бях уволнен, като за това бях виновен единствено самия аз и наистина съжалявам и до ден днешен. Работата като цяло е много приятна, не е тежка и е доста разнообразна. От време на време има напрежение(което е нещо нормално) и се работи и нощем понякога за което се заплаща допълнително естествено и отделно се компенсира през деня. Всички колеги с които имах възможността да работя бяха наистина страхотни и трябва да кажа че често се забавлявахме, докато си вършехме работата. Шефката е изключително разбран и толерантен човек и съжалявам че трябваше да го осъзная едва когато вече не работех там. Съветвам всеки който има възможност да започне работа там(макар че е трудно, общо взето трябва да имаш познат) да не се колебае. Заплащането не е високо, но на фона на работата която се върши, работната среда, колегите и това че отношението на шефката към служителите е изключително толеранто и справедливо, бих казал че не няма как заплащането да бъде по-високо.