Плюс България Търговия /img/frontend/nomap.png"

Плюс България Търговия

Имам известно резервирано отношение относно влизането и купуването от верига магазини "ПЛЮС'.Имам комшии, които при 1кг банани им е взето 5.50лв, при около 2 и нещо лв в магазина, колега, който вместо 3 хлебчета са му "чукнали" на касата 33 бр.При майка ми един комшия също му е маркирана два пъти една и съща стока.Аз имам случай, при купуване на стоки, ми е маркирана два пъти торбичка, при положение, че взимам една.В друг ден със съпругата ми купуваме разнообразна стока, и при касата в бележката видяхме, че са ми маркирали комплект самобръсначки 3бр комплекти, бонбони в кутия-2 пъти, и картофи на дв места по 3кг, а взимам само 3кг.На баща ми е маркирано бисквити, при условие, че не е изобщо купувал сладки работи.Имам чувството, че на ксиерките им е заповядано така да правят.Количките са огромни за помещението и се налага доста маневри да се правят от клиентите, за да достигнат до стоката и обстановката е изнервяща.Как да съм толерантен към тази верига, когато тя не е толерантна към мен.Влизам да купя някакви цветя, които съпругата ми заръча, когато ги видях, те оставени на етажерка до самата врата и бяха оклюмали от студа.На самата каса служителките са негостоприемни и с неприятна външност.Из целия магазин стоката стои с кашоните и опаковките  до рафтовете и трябва сам да си разкъсваш и вадиш това, което си харесал.На няколко места по рафтовете има скъсани опаковки и разпиляно я захар, я кучешка храна.Купихме яйца с размер "М" в опаковки, когато ги опържих, миришеха отвратително, като на мърша.Иначе си бяха с добър външен вид.
Това е само мое мнение и не искам да повлиявам върху други хора, но тук, във Видин доста хора за краткото време на съществуване на магазина, са разочаровани.Сега отвориха друг голям магазин и пред магазин "ПЛЮС" има само няколко автомобила на паркинга, докато пред другия нама  място за паркиране.Доста им е по-качествена стоката и аз, лично предпочитам тях, докато в магазин "ПЛЮС" няма да стъпя повече.Благодаря и отново повтарям, това е лично мое мнение и аз, като гражданин на България и на Европейския съюз, искам добро и качествено обслужване, защото имам право на това.

работим 25 човека .от един месец работи магазина,от тези 30дена 20 от тях работим от 6часа до 23-00.00часа.сметнете това 8 часово работно време ли е.Всички ходим като сумамбули,а трябва да сме усмихнати.Ако някой знае как се издържа на това темпо.За този 1 месец някой почиваха 1 ден ,а други изобщо.На интервюто ни убесниха ,че всяка седмица почиваме 2 дни,и ще работим по 8 часа.Както разбирате нищо от казаното на интервюто не е истина.

Успех на Плюс в България!

Интересувам се какво е заплащането  и какви служители тьрсите-с опит в хранителния сектор?И в кои градове в страната ще отваряте врати?Благодаря предварително!

кажете нещо за плюс в Перник.

Плюс е страхотна верига от магазини, поне в Германия беше така докато учих там. Искрено се надявам да им тръгне бизнеса и в БГ, макар и голямото закъснение, с което стъпиха на БГ пазара. Цените в Германия бяха сравнително ниски, като например тези на стоките от първа необходимост. Очаквам и подобна търговска политика в БГ. Лошото е както вече казах, че ще трябва да търсят незаети търговски площи, които се намират все по-рядко, особено в градове като София. Пожелавам им успешен старт, добро обслужване на клиентите и примамливи цени.

Здравей Тихомира, аз бях на интервюто в Провадия. От това което те интересува мога само да ти кажа заплатата която е 550 лв бруто. Чакам обаждане дали са ме одобрили.

Някой, който е започнал работа в Плюс България нека сподели как е атмосферата на работа вътре в магазина и коректни ли са спрямо служителите си. Каква заплата взимат касиер-продавачите.

искам да попитам ще има ли скоро такъв магазин в Ямбол.Интересува ме кога ще го отварят къде се подават молби до кога е срока за подаването им и къде ще се проведе убочениетол
Бпагодаря предварително на всички които ми отговорятМ№

Интересуваме получавали се през ноща стока и колко често,а също така работили се извън работното време?