Плюс България Търговия /img/frontend/nomap.png"

Плюс България Търговия

Уважаеми господине или госпожо,
магазина Цифричките в София, ще работи до 30.12.2010.
С пожелание за Весело изкарване на предстоящите празници
поздрави,
бивш служител на веригата

Някой може ли да ми каже до коя дата ще работи магазина на ПЛЮС в София? Много жалко, че продадоха ПЛЮС на ЛИДЛ :(( Вече няма да виждаме рекламните лица на магазина ЦИФРИЧКИТЕ :( Нека някой напви група на магазина в Фейсбук за спомен както Румънския ПЛЮС

Като начало бих искал да посоча, че като цяло от Плюс - Германия съм доволен, особено що се касае стоките от първа необходимост. Докато живеех там почти винаги си пазарувах от тази верига, което обаче не се отнася до филиала в България. При нас цените просто са ужасни - ще дам пример с любимия ми течен шоколад "Нутела", който в Германия може да се намери в магазините на Плюс на цена от 1,27 до 1,99 за буркан от 400 гр., а тук се предлага на около 6 лв. Питам се толкова ли са богати българите, за да плащат такива високи цени на продуктите, предлагани в мрежата на "Плюс". Същото е и положениео с плодовите млекца, който в Германия се предлагат за 0,20 евро.

До МАРГАРИТА ХРИСТОВА
Уважаема г-жо Христова,
Вчера си купих препарат за отпушване на канали от магазин Плюс, но уви! каналът така и не се отпуши... Понеже нямам Вашата смелост и изследователски потенциал, Ви моля да опитате вкуса му и откриете какво не му е наред на препарата- сладък, солен или кисел е, защо не се повлиява запушеното?!
Очаквам да ми пишете, за да отправя съответните критики и Ви желая : НИКАКВИ СОНДИ И ПРОМИВКИ НА СТОМАХА СЛЕД ПОРЕДНИЯ ОПИТ ЗА РАЗКРИВАНЕ ТАЙНИТЕ СЪСТАВКИ НА КАКВАТО И ДА Е СТОКА, ЗАКУПЕНА ОТ ВАС!

Някой има ли информация какво е бъдещето на Плюс след закупуването им от Лидл?

КЛИЕНТА ВИНАГИ ИМА ПРАВО.ТОЙ НЕ Е ВИНОВЕН ЗА СТОКАТА С ИЗТЕКЬЛ СРОК И НЕ ТОЙ ТРЯВБА ДА ЗАПЛАЩА ЗА НЯКОЙ КОЙТО НЕ СИ Е СВЬРШИЛ РАБОТАТА . АМИ ПЕРСОНАЛА ДА СИ ГЛЕДА СРОКОВЕТЕ А НЕ ПРЕЗ 10 МИН. ДА ИМАТ ПОЧИВКА.ЗА СВЕДЕНИЕ МНОГО ОТ СТОКИТЕ ИДВАТ С КРАТЬК СРОК ЗА ДА ГИ БРАКУВАТ В МАГАЗИНА ЗАЩОТО В СКЛАДА НЕ МОГАТ ДА ГИ БРАКУВАТ. И ПЕРСОНАЛА ТОВА ГО ЗНАЕ АМА ПАК НЕ СИ ГЛЕДАТ РАБОТАТА.ПРАХ БРАВИЛ СТРУВА 7-8 ЛВ КОГАТО Е НА ПРОМОЦИЯ Е 4ЛВ  И АЗ СЬМ ЧУВАЛА ОТ ХОРА ПОЛЗВАЛИ СЬЩИЯ ПРАХ ЧЕ НЕ СЕ РАЗТВАРЯ ТАКА ЧЕ НАИСТИНА МОЖЕ ДА Е МЕНТЕ И ДОБРЕ Е НАПРАВИЛА Г-ЖА ХРИСТОВА ЧЕ Е ПОДАЛА СИГНАЛ.КЛИЕНТА ТРЯБВА ДА СИ ТЬРСИ ПРАВОТО.

Аз ще помоля г-жа Христова да ми препоръча прах за пране на гранули,който да се разтваря изцяло,защото аз в момента ползвам доста известна марка и половината прах остава неразтворен в чекмеджето на пералнята.Според мен BRAVIL е като всички останали прахове само името е сменено.

Все бях чувала претенции, но че прахът за пране не е добър на вкус............??? Просто невероятно! Госпожо извенете, просто ми е л'бопитно всички стоки ли пробвате ако не Ви харесат? Аз лично не съм ползвала Бравил, но съм клиент на Плюс в Бургас от доста време и Ви гарантирам, че стоките са с много добро качество, особено за тези цени и много от стоките не може да ги намерите другате, което на мен лично много ми харесва, защото има нужда от разнообразие. Магазите Плюс са винаги чисти и с подередени рафтове и л/безен персонал. Желая успех на Плюс и персонала!

Подразни ме мнението на госпожа Христова от Павликени,работя в този бранш от години ,а явно госпожата няма идея за какво става въпрос.Мила ми госпожо Христова,много ми е интересно къде пазарувате и още по-интересно ми е какво точно си купувате???Относно срока на годност,ами в който и магазин да влезеш винаги намираш стоки с изтекъл срок,но вие сигурно работите на бюро и не ви интересува как точно се проследяват тези срокове и колко усилия коства на хората които работят в такъв тип магазини.Относно въпросния прах за пране- клиент съм на тези магазини и доколкото си спомням струва около 3-4лв.Миличка,за толкова пари злато ли очаквате да намеритев него?Купете си прах за 10лв като искате качество...
Нищо лично към госпожата,но утре може да прочета такива глупости и за моя магазин...Пази боже!

Преди 2-3 месеца закупих прах за пране "BRAVIL" 4,5 кг. за цветно  и 4,5 кг. за бяло пране.На опаковката пише,че вносител е Плюс - България Търговия КД,Парчевич 27.Какво се оказа - при пране половината от този прах НЕ СЕ РАЗТВАРЯ,по пералнята под ваничките се появиха струйки,които са твърди сато сталактити и много трудно се измиват.При разтваряне в чаша гореща вода на дъното се утаи някаква смес.Рискувах да я опитам и удивлението ми бе пълно,защото имаше сладък и солен вкус едновременно /захар и сол ?!/. Съжалих , че влязох в този магазин.От познати  после чух,че са закупували стоки с изтекъл срок на годност. В България се откриват какви ли не магазини с примамливи за изтънелия джоб на българина.Но нека това да не става за сметка на качеството,защото българинът е доказал,че не е второ качество човек.А за така наречения прах за пране съм подала сигнал в Комисията за защита на потребителя