Боради ООД /img/frontend/nomap.png"

Боради ООД

Преди да кандидатствате в тази фирма е хубаво добре да се запознаете с мненията за нея. Във фирмата цари хаос. Този хаос се увеличи с идването на новата главна счетоводителка. Тя допуска доста грешки. Изключително разсеяна е . Казва по един начин да се свърши задачата, после си сменя мнението и те обвинява,че не е така. Предлага друг начин да се свърши дадена задача. След ,което се отказва и пак наново оправяш всичко. Управителите те изоплзавт постоянно да вършш съвсем странични неща, като да ги караш до тях с колата, да им купуваш разни неща от магазина, цигари, вода. Да им белиш лук, правиш пържолите за нова година като ги овкусяваш. Да им събираш батерии ,капачки. Общо взето си и готвач и каквото измислят. Малкия управител не е в час забравя доста бързо. Обещава едно ,но не го спазва. Това ,което ви е обещал на интервюто не разчитайте да го спази. Доста колеги са се оплаквали. Има постоянно текучество на хора. Идват колеги за месец ,даже няма и толкова и напускат. Веднага разбират ,че работната среда е неблагоприятна за развитие и работа. Фирмата е затънала и финансово. Доста често се правят ненужни разходи.

Седя си твърдо зад думите. Наистина като цяло винаги се плащат заплатите, но е имало случаи, в които ги задържа, докато обектът не се сдаде, за да те държат в напрежение. И както съм написал парите не са лоши, но беше по-добре, когато плащаха на заработка, а не на час. Относно неспазването на почивните дни също си седя зад думите- няма национални празници, дори на Великден пак искат да работиш. Доброто отношение отскоро се промени, на човек му идва апетитът с парите, което принципно не е лошо, но не за сметка на служителите. Който иска да живее в командировки-ок е работата и парите не са лоши. Поздрави.

Не съм съгласен с горното мнение! Вярно е, че се работи в командировки но на всички ни беше казано още при кандидастване в фирмата, а почивките се спазват.Относно уважението от началството мога само да кажа, че не съм работил при по-коректен работодател от Боради, заплатите се плащат винаги на време какво по-голямо уважение от това. Управителя е изключително човечен, винаги влиза в положение на служителя, за каквото и да го помолиш, може да расчиташ на него.

Работа изключително в командировки. Работиш 2 седмици, полагат ти се 2 дни почивка, а понякога и тях не ти дават. В тази фирма националните празници не важат. От скоро преди да напусна нямахме и ден почивка за месец. Заплащането е наистина добро, но все пак недостатъчно при положение, че работиш по 12 часа на ден в командировки. Такова нещо като уважение от началството няма. Има светсни колеги, които си разбират от работата, но масата сега са нови и отбират... Робовладелчиски труд.