Мултипринт ООД / Multiprint Ltd. https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Костинброд,ул. Славянска 10&markers=Костинброд,ул. Славянска 10

Мултипринт ООД / Multiprint Ltd.

Заплащането е доста ниско в сравнение с труда който полагаме. До скоро нямаше работно облекло, по цял ден се дишат изпарения, не се плащат вредни, работниците са назначени на минимална заплата както в повечето частни фирми. Работният ден е осем часов а почивката е 15 минути (Кодекс на труда тук не се зачита). Надницата е смешно малка, има служители които взимат 20 лв. на ден за къртовски труд и късане на нерви. Ставали са много трудови злополуки които са потъвали някъде в пространството Такава фирма както и много други са срам за българският бизнес Липсва всякаква толерантност, не се спазват никакви правила а чудно защо проверките винаги не откриват нарушения ....... Срам и резил сме В тази държава всички просто говорят, разискват и отчитат дейност Реална работа с положителни резултати НЯМА Да му мисли средно - статистическия българин който клони към мизерията на и невъзвръщаемите кредити

Сложих на заплащането -2 защото, първо ,тетрадките които прави мултипринт са страхотни но не всички ги харисват.....не защото са лошо или некадърно нaправени , а поради причината че картинките на тях не са завладяващи...имам предвид :ето вземете един тинейджър....от какво се интересува той...еми от известни личности ....различни филми..... ,коли и много други по съвременни нища...а така какво има, някакви рисунки на моливи и на натписи и един тинейджър не се завладява от това и си търси по интересни за него неща ...е можеби за някой няма значение на какво пише, но за някой има . и аз сам сигорна че, ако се пробвате с тези неща ...и работниците и началниците на фирмата ще са доволни... :)

Дайте инфо за печатарите в тази фирма???
условия, заплащане, работно време..

До колкото виждам, повечето оплаквания са от хора в сверата на производството. Бихте ли споделили мнения относно работа на мениджърска позиция....до колкото разбрах заплатите почват от 1000 /чисто/ + пари за гориво. Благодаря предварително за тоговорите ви

davaite kostenurki.....neznam v koq druga firma 'shefovete' se otnasqt tolkova milo...i liubezno...

Имала съм възможноста да работя в Мултипринт. За колектив там не може да се говори всеки срещу всеки, това не е работна среда, интригите са страшни, кражби, клюки, искарват те по черен от дявола. И всичко това идва от Антина и надолу по стълбицата. На тази даже името и е анти. В такава среда и да искаш не можеш да работи наблюдаван си като под лупа. От вдигането на тежката хартия половината персонал има плексит и тендовагенит. заплатите са нищожни за извършената работа. Неможеш да се развиваш, Антина те плюе просто защото ще видят че си по умен и способен от нея и може да я изместиш. Гн Бончев отворете си очите хората напускат и неможете да ги задържите, с тези лъжливи живи камери на които вярвате.......Лятото се работи почти без почивка. Отпуската я ползваш когато ти кажат, ако ползваш болничен те изкарват че си мързелив и не искаш да работиш. При трудова злополука те искарват че ти си виновен. Не се плащат вредни нито имаш допълнителни дни към отпуската. Нямаш никакви привилегии дори ти засичат за колко минути ползваш тоалетната. Какво да говорим повече ако не лижеш задника на шефа просто си никой.

nai lo6ata firma,tam nikoga ne xodete da rabotite

nqmam dumi gospodin ......

Не знам откъде да започна. В цялата печатница да има двама професионалисти по предпечат. Аз имах възможността, макар и за кратко, да наблюдавам работния процес там. Истина е, че не са много щедри на заплати, но в сплетните са ненадминати. Прилича на голяма латино сапунка. Ако си над средното ниво - нямаш шанс.

аз мразя моята работа